Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 05.10.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема не тормозете адмирал.нови  
Автор 1vrabecМодератор (стар клубар)
Публикувано05.11.19 05:19



(редактирано тук.)
нападате го без право и причина.
аз заключих онези теми по-долу.
ако се вгледате в тях ще видите и защо.
не съм дошла тази сутрин тук, за да бъда въвличана в разговори, а само да ви дам това сведение.
еднократно.
за да спрете да тормозите адмирал.

вие наистина, ама наистина наистина идвате в този клуб, за да се мразите и да се обиждате. и после адмирал ви виновен. или аз. или който ви попадне в зъбите.
погледнете се, бе хора.
филип почина - още същия ден осрахте.
минута почина - още веднага под темата, която ви осведомяваше за скръбното събитие, се заехте да си показвате задниците един на друг.
просто си погледнете клуба?!
не ви е виновен адмирал.
вие сте си причината темите да са заключени.

Редактирано от 1vrabec на 06.11.19 12:44.



Тема Re: не тормозете адмирал.нови [re: 1vrabec]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано05.11.19 05:39



филип почина - още същия ден осрахте.
минута почина - още веднага под темата, която ви осведомяваше за скръбното събитие, се заехте да си показвате задниците един на друг.
просто си погледнете клуба?!


И като им го написа това, мислиш ли че ще те разберат кво им казваш, АЗ не мисля...
Та те от това живеят, това ги зарежда, кръв и зрелища им дай на тях...



Редактирано от Alleks на 05.11.19 05:40.



Тема Re: не тормозете адмирал.нови [re: 1vrabec]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано05.11.19 06:14



Както каза Алекс, няма да те разберат или да се оправят. А на адмирала му се е паднал най-тежкия клуб за модериране. Ша му гори шапката и на него, без пламък.





Тема Re: не тормозете адмирал.нови [re: Koftia]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано05.11.19 06:24



Адмирала да си върши работата безпристрастно и ще му е леко, ( вземе ли страна, ще страда )...





Тема Re: не тормозете адмирал.нови [re: 1vrabec]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано05.11.19 07:10



Няма, ама въобще, въобще, въобще няма такова нещо. Ние го обичаме. Ако не го обичахме, щяхме ли да се майтапим с него. Какво значение има кой е заключил темите. Така е преценено и толкова. Стига бе. Обичаме си го!!!



Тема Re: не тормозете адмирал.нови [re: 1vrabec]  
Автор 741 ()
Публикувано05.11.19 08:02



Няма лошо, че си ги заключила и хубаво, че наминаваш насам.
Повод да ти кажа здрасти, в темите за Филип и Минута не вървеше.



Тема Re: не тормозете адмирал.нови [re: 1vrabec]  
Автор aiumi ()
Публикувано05.11.19 08:06



Здрасти, Врабец, радвам се да те видя!





Тема Re: Привет!нови [re: 1vrabec]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано05.11.19 08:08



Аз съм неинформирана и когато не знам нещо, питам директно. Може ли да ми кажеш кога си избрана за модератор, защо толкова време не даваше сигнали ,че клуба те интересува/ минаха два пъти избори за мод/ и какви са ти намеренията занапред? Коя съм аз да питам? Кари съм, и се чувствам част от 40 - 50!

Редактирано от caryb на 05.11.19 08:14.



Тема Re: не тормозете адмирал.нови [re: 1vrabec]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.11.19 08:23



Питам се колко коментари и пътнически ругатни трябваше да понесе Адмирал, за да ни удостоиш с обяснение, че ТИ си заключила темите.

В този смисъл може би трябва да благодарим на ругателя, дето благодарение на него се убедихме, които се съмняваха, че имаме още един модератор, и то действащ.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Привет!нови [re: caryb]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано05.11.19 08:42



резонен въпрос Кари!

Здравей Врабец!


Толкова хубави постинги съм чела от теб. Поне за мен те са по-ценни от модераторство в сянка, но...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.