Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 16.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Бясна съм! За пореден път крият отрова!!!нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.10.19 09:00



Германски салами, препакетирани, пуснати в търговската мрежа у нас, заразени с нещо, което не можах да запомня, минавайки през стаята... при Хекимян в бТВ, съответната леля от БАБХ, която съобщава в 4-минутно участие, че саламите били изтеглени от пазара, но все пак количества от тях са закупени...

И ОТНОВО НЕ СЕ КАЗВА ЗА КАКВИ ТОЧНО САЛАМИ СТАВА ДУМА!!! За да знаят хората, които са ги купували - какво са яли... А може някъде все още да се продават!?!

Някой може ли да ми обясни? Да видим... за да не се създава психоза... ами - те вече са изтеглени от търговската мрежа (?) и така или иначе не можете да си ги купите вече... за да не се прави антиреклама на препакетиращата фирма, щото тя е обещала вече да не прави така и дай ся да не й съсипваме бизнеса, щот не е виновна много...

Добре бе, А ЗАЩО ТОГАВА изобщо съобщавате???

Изтеглете и си трайте!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Бясна съм! За пореден път крият отрова!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.10.19 09:03





17.10.2019
Заразено с листерия месо от Германия е стигнало до българския пазар


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Бясна съм! За пореден път крият отрова!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.10.19 09:25



За спиране на заразата, всички болни да бъдат избити заедно с живите, ще внасяме хора отвън.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Бясна съм! За пореден път крият отрова!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.10.19 09:29



Мълчим щото ти ни създаде паника.

А ти като с изборът си ни наложи Малкото Зло какво очакваше?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Бясна съм! За пореден път крият отрова!!!нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано21.10.19 09:49



Интервю във в."Поглед" някъде 1987 с водещите републикански технолози и контрольори по колбасите.
Накрая, след изчерпателното интервю журналистът ги пита:
- А вие кои колбаси препочитате?
Всичките, единодушно:
- Ние колбаси не ядем - само филе...



Редактирано от tuzlija-179435 на 21.10.19 12:10.



Тема Re: Бясна съм! За пореден път крият отрова!!!нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.10.19 10:04



А ти като с изборът си ни наложи Малкото Зло какво очакваше?


А ти като не гласуваш - какво си спечелил?


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Бясна съм! За пореден път крият отрова!!!нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.10.19 10:20



Мойто "най-малко зло" (по-точно - по негово време, ама разбира се - БОКО ПЕРСОНАЛНО е създал законите за мълчанието!!) прикрива малко отровен салам. А ТВОЙТЕ преди години прикриха цял Чернобил, докато самите те се прикриваха в скривалищата и ядяха чисти храни!!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Да де, ама е било в далечната 1987!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано21.10.19 12:09



Контрольорите> - Ние кобаси не ядем - само филе...

Да де, ама е било в далечната 1987! Тогава филето си беше филе, съвсем леко влажно и ставаше "на конци". А сега е подгизнало от вода и представляващо умело пресовани "разни продукти", на дизайн докарано.



~~~
« Обществената поръчка е като свирен мач. »
Мая Манолова

Тема Re: Бясна съм! За пореден път крият отрова!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.10.19 12:12



Не ма, твоят боко и тея които го избирате не носи те никаква отговорност, само режите лентите.
Разбира се, че онези от Чернобил са отговорни за качеството на храните днес...или темата ти е за тогавашният салам?
Ти той и вие нямате никакво право да се оплаквате на нас, избрали сте си го сами.
Аз и ние ли да вкарваме престъпниците в Белене или Белене е мръсна дума и заради това саламните престъпници са на свобода и ще продължават да ни тровят.

В комунистически Китай ги разстрелват публично, да вярно е, доколкото го гледах от медиите тогава.

Трима! Трима собственици производители на детски храни, сложили в детските храни забранени вредни за здравето добавки.

Не не, китайските комунисти не са тръгнали да създават нови бюрократични контролни държавни органи пълни с калинки, не е имало нужда. Защото от там нататък всеки един производител на храни сам лично по десет пъти е проверявал да не би да стане фатална грешка с него самия, а не с невините деца...и гражданите на Китай който се управляват от комунисти...и заради това в Китай не са влезли от описаните от теб салами, а са на боко в страната и твоята.

Яжте със децата си отрови и не ни се оплаквайте повече.
Но щом искаш разказвай ни за Чернобил и Белене, докато ядеш салам или каквото и да е, все е тая.
ЯЖ си по- малкото зло и си мълчи.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Бясна съм! За пореден път крият отрова!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.10.19 12:23



"А ти като не гласуваш - какво си спечелил?"
Невинен съм, не съм участвал в далавери, нито пряко нито косвено.
Чист съм и свободен от отговорност, чист пред себе си, децата си и цялото общество.
Ясно съм заявил, че това и с отровните салами за нас и децата ни, и това за което редовно пищиш напоследък и в клуба, това всичкото не съм го искал, не е от мен и не съм участник в него.

Това, такъв вид печалба като Правда, Отговорност и Свобода ти не можеш , няма с какво да го разумееш, а срещу такава сериозна причина нищо друго не мога да направя, освен това аз не нося отговорност и за теб.

Кажи за Чернобил нещо, кажи ни че преди сто години баба ми е ходила с цървули, а сега ти си с трандафори, и се радвай на трандафорите си, а не да ни ривеш, че са отровили теб, нас и децата ни.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.