Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема футболни неволи  
Автор thehuntermuster-231270 (пристрастен)
Публикувано15.10.19 17:53



Расистки прояви по време на футболна среща с Англия.
Да се неначудиш.
Интересно, колко от тези футболни агитки, с отдавна установени расистки прояви, бяха употребявани по време на "спонтанни" протести, погроми и прочие от същите политически партии, които сега пращат ГДБОП в централата на БФС.
Ей, тъй, внезапно, справедливото възмущение на боко премина в строго и справедливо възмущение.
Баси гнусното лицемерие.
Има ли някой, който да се връзва на тези трикове? Наистина май няма такава държава. Да идва слави и да удряме катинара.



Тема Re: футболни неволинови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано15.10.19 17:58



Сто пъти по-добре е да дойдат твоите хора с отворените пут.... ъъъ жени с по 3 вибратора!





Тема Re: футболни неволинови [re: Жугдердермидийн Гура]  
Автор thehuntermuster-231270 (пристрастен)
Публикувано15.10.19 18:04



Никога не си блестял с особена мисъл. Знам, че го знаеш, само напомням.



Тема Re: футболни неволинови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.10.19 18:22



Ней ли по-добре Путин?





Тема Re: футболни неволинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор thehuntermuster-231270 (пристрастен)
Публикувано15.10.19 18:23



Е, нашия кого си мислиш, че имитира?

Аз съм разширил малко землянката, има един нар за гости, южно изложение :-)))



Тема Re: футболни неволинови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.10.19 18:37



Кой от нашите?



Тема Re: футболни неволинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор thehuntermuster-231270 (пристрастен)
Публикувано15.10.19 18:44



Да.

:-)))



Тема Re: футболни неволинови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.19 18:50



Има тема на първа по този въпрос, футболния, обаче нали сме мноо умни и не си озаглавяваме темите поне насочващо...


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: футболни неволинови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано15.10.19 19:34



В замяна на това, ти си блестящ и неповторим ум, знам, че го мислиш, само напомням, че отстрани изглежда гротескно и жално.
Давай следващия пътепис на малоумен пенсионер, откриващ изплъзващите му се минути, и него няма да прочетем с интерес.





Тема Re: футболни неволинови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано15.10.19 19:37



Тъпият имбецил трябва нежно да серне по Бойко и да пласира курвоебеца от ДСБ ли беше или както се водят в момента. Сеш се, оня с кофрата с двата вибратора.
Пардон, три.
Чудя се друго.
Няма ли кой да им каже, че парите за кампанията му в момента са хвърлени на вятъра.



Тема Re: футболни неволинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано15.10.19 19:38



Имаш печатна грешка - пише се #КОЙ от нашите.






Тема Re: футболни неволинови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.19 20:00



Чудя се друго.
Няма ли кой да им каже, че парите за кампанията му в момента са хвърлени на вятъра.


Няма да им е за пръв път.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Аз пък хич не вярвам!нови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Santo Modesto (стар клубар)
Публикувано16.10.19 05:33



Четох новини, първоизточникът на английски, изцяло с английското виждане, с цитати единствено на англичани; на кратко, обичайна англо-саксонщина, която - пак обичайно - непременно ще е против българщината.

Прилича ми на проекция, на англо-саксонски грехове, върху българите. От кога "маймунски звуци" станаха "расистки"? За англо-саксонците - да, с тяхния богат колониален и робарски опит; за българите - маймуните са всякакви. Българският израз "на маймуни ни направиха" - и това ли е изява на расизъм?!

По западна Европа, по държави с робарски постижения, даже яденето на банан често бива възприето като изява на расизъм. Ай стига бе! В България, яденето на банан означаваше, по ялтенско, че Нова Година предстои - и че някой от семейството е имал време да дебне дали "пуснаха бананите", после да висне на опашката, после да се олющи с въз-височката им цена. Какъв расизъм, какви 5 лева?



Тема Re: Аз пък хич не вярвам!нови [re: Santo Modesto]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано16.10.19 09:22



Браво Светиьо. Не си спомням да сме имали колонии като англичаните и тяхната империя. Не знам и колко са изкланите от поробените земи в името на тази империя. Май са множко. Ако бъркам - поправи ме.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: футболни неволинови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.10.19 09:34



a тва че са ни размазали с нула на шест насред софия никой не го интересува изобщо



Тема Горките волейболистинови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано16.10.19 09:45



Призивите и опитите за свалянето на президента на волейболното федерация Данчо Лазаров не са от вчера .... Видя се, че загуба у дома с 6 но 0 гътат шефа от стола. Как, кажете ми, волейболистите да постигнат този желан резултат, та да разклатят почвата под краката на г-н Лазаров!?



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"

Редактирано от BATHco на 16.10.19 09:52.



Тема Re: футболни неволинови [re: DarkSide]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано16.10.19 09:52



..... или че Роналдо вкара своя гол №700 от дузпа ......



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: футболни неволинови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.10.19 10:03



a тва че са ни размазали с нула на шест насред софия никой не го интересува изобщо

Че кой се интересува от това, че слънцето изгрява и залязва?? Някой да не би да е очаквал нещо различно като резултат? Дали с 1 гол или с 16 - ква е разликата.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: футболни неволинови [re: UnicaDonna]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.10.19 10:24



Някой да не би да е очаквал нещо различно като резултат?

Естествено че цяла българия е очаквала друг резултат, футболът за това е велика игра, защото дори и аутсайдерът може да бие неоспоримия фаворит, както се е случвало многократно и зрителите ходят точно за това, с надеждата че нашите ще направят чудото ... по-слабият отбор е в привилeгировано положение, щото ако падне, никой няма да му се сърди, щото е нормално да паднеш като си по-слаб, обаче ако се държиш достойно и паднеш след мъжка борба, или направиш равен или пък постигнеш чудото да биеш ... ето за това ходят зрителите на стадиона ...

в случая се е очаквало нашите поне един почетен гол да вкарат като са на собствения си стадион ебаси, а те даже и тва не са направили





Тема Появи се и "народно творчество"нови [re: DarkSide]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано16.10.19 10:30



и англичаните вкупом са видели, как играят живи със умрели .....



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Появи се и "народно творчество"нови [re: BATHco]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.10.19 10:39



при престоя ми в англия установих че англичаните имат огромна скандална футболна медия - там всекидневно има една камара футболни мачове и всекидневно съответните вестници излизат с огромни скандални заглавия за нещо ужасно скандално, което задължително се случва всеки божи ден в англия свързано с футбола, отделно имат и скандална медия, която се занимава само с политиката, отделно имат друга, която се занимава само с кралското семейство - и от толкова огромни ужасни крещящи всекидневни скандали, човек за нула време претръпва и престава да им обръща внимание, може би и в българия е същото



Тема Re: футболни неволинови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.10.19 10:42



Естествено че цяла българия е очаквала друг резултат

Аз ти казах още онзи ден, че се движиш в някакъв нереален свят. Да, 6 гола са много, но в крайния резултат аз не вярвам изобщо някой да се е съмнявал, още по-малко - "цяла България".


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Появи се и "народно творчество"нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.10.19 10:49



Да, с изключение на унижението. Когато някой, няма значение кой, може да са английски жълтурници, група македонски учени или кмет на погранично село в Занзибар каже нещо унизително за България и българите, тогава това влиза в Народното събрание, публикуват го в Държавен вестник и има закон който взима мерки. Забележи, че няма значение също така- какво е казано. Може, например да кажат че пречим на теорията че македонският език се е развил през Турското робство и е заменил българския, или че Ниагарският водопад увеличава дебита си заради Марица изток 5 или дори че аборигените в пустинята Виктория не могат да го вдигат вече заради Мая Манолова- ние реагираме така че остава в учебниците.
Това е положението.
От друга страна - че Иран бомбандира саудитска рафинерия има кратък текст под линия в 4 списания за женска мода и по битиви.



Тема Re: Появи се и "народно творчество"нови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано16.10.19 10:52



...ние реагираме така че остава в учебниците.
Това е положението.


За съжаление си прав.
Отдавна съм на мнение, чее за всичките ни политици и обществени лица се нуждаем от закон, кой за какво има право да се изказва. Също така да се дефинира чие и кое становище е официално и кое лично.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Появи се и "народно творчество"нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.10.19 11:28



Да, с изключение на унижението. Когато някой, няма значение кой ...
.

Забележи, че няма значение също така- какво е казано.


ми тва е същото като да ходиш да палиш посолства и трепеш журналисти заради карикатура, щот била унизителна



Тема Преди време един приятел казвашенови [re: DarkSide]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано16.10.19 12:32



Преди време един приятел, страстен запалянко, казваше по повод съкрушителната загуба на не знам си кой отбор с много на нула:

"Значи, ще събера набързо седмица преди мача кварталните безделници, които чат-пат поритват любителски за разкършване в двора на учлището в неделя (б.а. За да не ги карат жените да тупат килими или да ремонтират нещо вкъщи.).
Ще гледам само някой да не е куц. Ще ги потренирам ден-два и в крайна сметка пак ще паднат, но не чак 6+ на 0, а максимум 4-5, като все ще успеят я някой да падне достатъчно артистично в наказатленото поле, я съдията да е позадрямал от скучния мач и ще нанижат 1-2 гола в суматохата."



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Преди време един приятел казвашенови [re: Phillip]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.10.19 12:44



пък ние в тукашно, в гупата ни аутсайдерът е сан марино, преди мача там даваха репортаж що е тва сан марино, единият от националите им беше пощальон, друг пожарникар, трети забравих какъв беше, май счетоводител - футболът им повече хоби, докат нашите тук са нумеро уно в уефа и кат одиха там и ги биха само с три на нула, което за тук беше ебаси и разочарованието, а санмариновците го отпразнуваха кат национален празник, миналата седмица тука вече на Хейзъл нашите ги победиха със значително по-реалистичното 9 на 0 и всички бяха доволни, дори и сан мариновците, че играли с големите батковци на истински стадион





Тема Re: футболни неволинови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор shtirlic-149751 (прогресор)
Публикувано16.10.19 13:38



Толкова пък обидчиви на расистка основа англетата от маймунски звуци... Явно коренното им население състоящо се от полупримати и откровенни дегенерати с маймунски корени са се засегнали... Но за бялото малцинство съставляващо народонаселението на Англия би било символ-- мучащия звук на нещастна и отровена от диоксин крава... АЗщото всеки път като видя бял англичанин ми напомня на някаква клонирана неуспена кръстоска между натровена с диоксин крава и някакъв тлъст и млечнобял гладък бял червей...
Толкова за описанието на тези генетично обременени индивиди...
Мен най ме възмути това че българите търпим по наи ресторанти и заведения по центъра на София- визирам Витока...английските животни да облепват ресторанти и заведения с мизерните си флагове и как пък нито един български собственик или управител на заведение не сложи и българското знаме..или пък да призове английските боклуци да си приберат нащастните си знамена...
Ще ги видя до година две след като Ирландия- Северна Ирлания и отландия се отцепят от тях...Какво ще им представлява знаменцето



Тема Re: футболни неволинови [re: shtirlic-149751]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.10.19 14:54



Гори главата шпионино...има искрици запазени за идващото време на големият огън



Ето виж:

"Не е разумно да сравняваме нации по футболът, идиотско е.
Въпреки, че и във футболът сме били в шестицата.
Малийййй как ги млатихме тези англичани...футбол ли!!!!

"Посрещнат е на гара Виктория в Лондон от кмета на столицата. Настанен е в замъка на лорд Харболи, където е отсядал Наполеон. На парада участвали 3000 запасни воини и 200 знамена. При появата на нашата делегация фелдмаршал лорд Милн командва:
"Свалете знамената! Минава генерал Вазов - победителят при Дойран!"
"



Техните негри били били на футбол нашите, ади моля ви се, било показно и било еднакво...ади де.

Футбол и интелект, що не се гръмнете"

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: футболни неволинови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.10.19 07:37



Абе след като се вдигна толкова шум за проявата на няколко дебила от публиката ни, защо не се говори за

????

Редактирано от Metropolis на 18.10.19 07:35.



Тема Така е. Предлагам законът да гласи:нови [re: ad miral]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано18.10.19 10:13



Така е. Предлагам законът да гласи:
"Всеки българин има право да се изказва за всичко, което не е по специалността му."



~~~
« Обществената поръчка е като свирен мач. »
Мая Манолова

Тема Re: футболни неволинови [re: Metropolis]  
Автор ellynora (x)
Публикувано20.10.19 01:52



- А аз викам няма ли кой тук да пише нещо за лИбов така ..по-развлекателно, че доста тежки теми висят на първа страница.





Тема Re: футболни неволинови [re: ellynora]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.10.19 08:06



А аз викам няма ли кой тук да пише нещо за лИбов така ..по-развлекателно, че доста тежки теми висят на първа страница.


Ами пиши ти де! Човек сам трябва да си направи интересното!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: футболни неволинови [re: ellynora]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано20.10.19 14:01



Ама тази дума много е обезценена от употреба. Що е любов (към ...кого) и има ли тя почва в сърцата ни?

Редактирано от Metropolis на 20.10.19 14:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.