Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: NBнови [re: PYTnik]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано14.10.19 16:54



Във виното е истината

... а лъжата в етикета му.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Млечнокисела ферментациянови [re: PYTnik]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано14.10.19 16:55



Ама ти май ме действаш...



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: NBнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.10.19 16:54



сърцебиене и екстрасистоли може да получиш и когато имаш магнезиев дефицит.

а пушачите почти всички имат/ме такъв :)


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Да. С тази разликанови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано14.10.19 16:58



И Филиповци, и Филиповци са проблем днес

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: NBнови [re: thehuntermuster-2312]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.10.19 16:59



Причините за високо кръвно налягане са в много голяма степен известни

Аха. Играл съм я тая.

Като изключим ясните неща от типа на проблеми с бъбреците, щитовидната жлеза и някои ритъмни нарушения (тахикардия), сичко останало е от типа на "ми може да е от всичко, затова давай да пробваме" и се почва - диуретик сутрин, бетаблокер вечер. Не бачка. Аре вместо бетаблокер - АСЕ инхибитор. И тва не работи. Аре тогава блокер на калциевите канали... И тъй, докат налучкат, кой медикамент действа най-добре.



Тема Аз правя!нови [re: BATHco]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.10.19 17:03



Ламби прави кимчи!

... и Ким Чен Ун прави и Ким Ир Сен и к'вото се сетиш корейско прави. Така й кажи на секретарката!... а докато си почивам и тай чи правя.



Тема Re: Леко улево по темата, но иначе в точката!нови [re: BATHco]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.10.19 17:01



Аз от години свирки и 69 не правя, а ти какво ме питаш

А метранпаж прави ли?





Тема Re: NBнови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.10.19 17:05



От сичко мое да е, да се изкажа кат доктор.





Тема Re: NBнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано14.10.19 17:07



От нередовен сех най-вече





Тема Гърми!нови [re: BATHco]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано14.10.19 17:09



Парче натрий хвърлено във вода свисти, запалва се и гърми отделеният водород от реакцията.



Но не крадено! На един приятел леля му работеше в магазина на УчТехПром. Като тръгне да изтича срокът на годност на натрия и калия, тя бракуваше бурканите с петрол в които бяха накиснати тия метали и му ги подаряваше с уговорката да внимава да не си извади очите. Сега като се сетя, тя беше хубавка и малко лудичка. Естествено тогава ни изглеждаше сравнително дърта, макар сигурно да нямаше и 30.

Отивахме с учебните материали в "лабораторията", т.е. коритото на Перловската река и там в локвите гърмяхме на спокойствие. Калият гърмеше по-яко, като по-активен от натрия.

~~~
« Три милиарда цигулари! »


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.