Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Паниката с ромските децанови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.19 08:17



Не може да не сте чули. НЯКОЙ пуска чрез ФБ и подставени пастори слухове в ромските махали, че ДЪРЖАВАТА щяла да им вземе децата... във връзка с оня спорен нов закон за закрила на детето. Може да сте чули и за него, ама да не се разпростирам... В резултат - истерия сред ромските семейства, изявления от рода на "Ние може да сме бедни, мръсни, крадливи и всякакви, ама сме МАЙКИ! И четеме сичко у интернета!" И търчане до училищата да си приберат децата оттам.

Е, кой мислите, стои зад всичко това? За мен е ясно. Типично костинбродско предизборно... Сега участват и двете в ползите от това - и Маноловата, и Ниновата...

Отдавна ви казвам - мноу е хитра тая Нинова! И не се шегувам. Най-малкото - в обкръжението си очевидно е привлякла професори по манипулации и всЕкакви неочаквани ходове. И това е - с един удар - много зайци! Ем предизборна паника и отлив в доверието към управляващите, ем удар по постоянните ромски гласове...

Тия не вдяват, че с такива ходове са в състояние да ВЪРНАТ гласове за ГЕРБ... просто от отвращение. И припомняне НА КАКВО СА СПОСОБНИ.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Паниката с ромските децанови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано09.10.19 08:19



Mалко си закъсняла с предизборната агитация от 27 09 мина доста време.


Какво с плащанията ли закъсняха твоите хора?

Редактирано от Metropolis на 09.10.19 08:23.



Тема Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано09.10.19 08:26



Аз първо се учудих как така ромски деца изобщо "ходят на училище". Факт е, че много просто не ходят. Щеше да е голям цирк, ако слухът беше обратен. "Ще бъдат отнети всички деца, които НЕ СА в училище." И ромите панически се юрват да ги водят в училище. Следващ слух: "Ще бъдат отнети всички деца с успех под 4!" И ромчетата се юрват да учат като изоглавени. Ако носят вкъщи двойки и тройки, бой от родителите. Смех!



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Паниката с ромските децанови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.19 08:27



Mалко си закъсняла с предизборната агитация от 27 09 мина доста време.
Какво с плащанията ли закъсняха твоите хора?


Много си плосък. И елементарен.

Ти и такива като теб е крайно време да вденат, че АКО е истина - надали ще се хАбя да "агитирам" ТОЧНО в този клуб... дет пишат двайсетина човека и две трети от тях са червени, а половината от останалите - псевдотъмносини. Другите са негласуващи.

Аз лично ТОЧНО тук, в този клуб, декларирах, че ще гласувам "на село" за независим кмет. Поради отвращение от кметуването в София. Със сигурност го направих, защото закъсняха с парите!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: Phillip]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.19 08:29



Аз първо се учудих как така ромски деца изобщо "ходят на училище".

Ми очевидно ходят. Щото показаха кадри на тълпи родители, които тичат към даскалото и си прибират отрочетата... училището се опразнило...

Що да не ги пращат на училище - стоят там на топло, хранят ги...

Поне за по-невръстните, докато още не могат да ги пращат да крадат - що не?


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема За тях, добре, нонови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано09.10.19 08:32



За тях ходещите на училище, добре, но съгласи се, непренебрежима част от тях не ходят. А невръстно дете формално пак може да бъде отнето по "норвежката схема", ако е под 18.



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: За тях, добре, нонови [re: Phillip]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.19 08:36



Така де, ама този случай касае ХОДЕЩИТЕ и родителите им... и паниката.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: За тях, добре, нонови [re: Phillip]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.10.19 08:40



За тях ходещите на училище, добре, но съгласи се, непренебрежима част от тях не ходят.
Представяш ли всички ромчета да тръгнат на училище? И да станат интелигентни, с познания, със социална и гражданска позиция. Ще имат работа, пари за кебапчета. Ще си купят изоставените селски къщи, които са в регулация, ще си плащат данъците......
И тогава кой ще гласува тогава за някои партии?



Тема Така е. Но моята концепциянови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано09.10.19 08:45



Така е. Но моята концепция с обратния слух би била по-полезна. Сега се сещам да я разширя и за ходещите, освен за успеха, както казах.
Дали ходещите на училище ромчета влизат във всеки един учебен час, когато са здрави? Айде бе! Имат безброй неизвинени отсъствия, но ги търпят. Значи за ходещите слухът става: "Ще бъде отнето всяко дете с успех под 4 и/или с повече от 5 неизвинени!"



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Паниката с ромските децанови [re: UnicaDonna]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано09.10.19 08:46



Е, кой мислите, стои зад всичко това? За мен е ясно. Типично костинбродско предизборно... Сега участват и двете в ползите от това - и Маноловата, и Ниновата...


И Лукавият, и Лукавият!



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.