Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.10.19 11:32



тоест ще трябва на целия народ да му хареса, а това ми изглежда малко невъзможно...

Зависи, зависи. Ако методите на убеждаване на народа са по-успешни от твоите - може и да успеят!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.10.19 11:34



Направи го през твоята фирма и няма да ти се налага никого да убеждаваш.





Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.10.19 11:53



Направи го през твоята фирма и няма да ти се налага никого да убеждаваш.

Какво да направя? Да квалифицирам двама роми и да им дам работа? Шефът на ТИТАН нали го е направил? Това промени ли концепцията и ситуацията?

Нямаш мащабен поглед, Ламби.

Държавата ще СЪЗДАДЕ и фирми за квалификация, и фирми в които ромите ще работят. И ТАКИВА фирми ще печелят обществени поръчки.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.10.19 12:14



Да бе, не давала работа държавата!
200 000 сигурно администрация, лекари, учители.... а "бизнесът" ни живее поне 50% от държавни поръчки.





Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.10.19 12:19



Изберете ме за министър-председател и ще дам всекиму каквото трябва.


Това е интересно, извинявай, не ми отговаряй. На кого ще му стиска да поеме отговорността на Петко Каравелов. Да, други времена са, но все пак.


На 20 февруари 1901 г. идва на власт правителство с министър-председател Петко Каравелов. Първата работа на новия кабинет е да изготви Закон за изменение избирателния закон. В него е записана поправка за премахване на циганския вот.

Дотогава глава 1, член 4, алинея 6 и 7 забраняват да гласуват "съдържателите на блуднишки домове и просяците".

Сега е добавено: "в това число и циганите, които нямат постоянно местожителство, а така също и ония, на които семействата се занимават с просия".


И така - 35 години



Тема Re: Паниката с ромските децанови [re: lipari]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.10.19 12:21



ще си дегустираме люцерната

Шма възгищисаш.



Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано10.10.19 12:24



Ахъм, а парите на държавата, дето ги дава за поне половината от бизнеса, и още, и още, идват от ...? Другата половина от бизнеса? Ама то в България "бизнесът" над половината живее от държавни поръчки, друг вид бизнес почти няма... обърках се.
Нещо като: изпих виното, върнах шишето, взех пари... ами пари за виното откъде взе... е, нали върнах шишето.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: MupaM]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.10.19 12:37



"Нещо като: изпих виното, върнах шишето, взех пари... ами пари за виното откъде взе... е, нали върнах шишето."

Анджък!



Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.10.19 12:38



"... а "бизнесът" ни живее поне 50% от държавни поръчки. " А държавата от какво живее, та да поддържа бизнеса?





Тема Re: Да. Щеше да е голям цирк, ако слухътнови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.10.19 12:42



"Държавата ще СЪЗДАДЕ и фирми за квалификация, и фирми в които ромите ще работят. И ТАКИВА фирми ще печелят обществени поръчки." А пари от де, за да СЪЗДАДЕ...?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.