Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: междинни резултати:нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.10.19 23:33



ма често принципите й са .. не особено правилни (айде да го кажа дипломатично!)

Затова пък са си МОИ.


Откажи се от напъните да изправяш МОИТЕ принципи. Никога не ти се е получавало.



Тема Re: offнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано08.10.19 23:46



Не съм съгласен, тука идиотите като процент от общото сме повече!


('идиот' по желание може да се замени с други думи - нестабилни, хахави, шантави и т.н. )




Тема Re: междинни резултати:нови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.19 06:30



“Откажи се от напъните да изправяш МОИТЕ принципи. Никога не ти се е получавало.”

И ти се откажи от напъните си да изправяш МОИТЕ.

Един от тях е: добре е да опиташ да покажеш на човека отсреща грешките в принципите му, ако вдене - вдене, ако не - проблемът си е негов, но твоята съвест ще е чиста”

(Съвсем отделен е въпросът дали твоите или неговите принципи са верните!)


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 09.10.19 07:19.



Тема Re: междинни резултати:нови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.19 07:09



“Тези кавички за чий съм ги мацнал, бе?!”

Миии... не са на място кавичките.

Това са си принципи без кавички, ама са си нейни лични.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 09.10.19 07:20.



Тема Re: междинни резултати:нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.10.19 07:17



Като му покажеш грешките и Толкова, не забравяй да му препишеш лекарство против дрисък.
Така е с уникалните,едно мислят,друго говорят и трето вършат- тризофрения съм го нарекат и съвсем не е уникално.

Първо го тряскане написано в клуба, а после си го носим изписано на челата ни.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Аналогичен случай с нашия домоуправител и касиернови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано09.10.19 09:15



Аналогичен случай с нашия домоуправител и касиер в кооперацията. Няколко души сме се извъртяли по няколко мандата, всеки от поне петилетка. В момента домоуправителят е болен, а касиерката иска да се отърве от чекмеджето. Никой не иска да поеме, "защото е много зает". И аз съм зает, но вече 2 петилетки бях касиер, а Филипа половин петилетка!
Особено ме дразнят някои. Те хем грачат "Това трябва да се поправи, онова трябва да се почисти!", хем не искат да поемат службата, както се полага на новобранци, т.е. никога не носили тази служба. Понеже знаят, че аз мърдам и се грижа за кооперацията, един такъв ми звъни в ранни зори на път за работа и ми вика: "Изгоряла е лампата на 3 етаж!". Няма "добро утро" и пр. любезности. Аз естествено му отговарям: "Е и?". Той: "Ми, трябва да се смени!" (сигурно добавя наум "Глупако!"). Аз: "Ми смени я и дай касовата бележка на касиерката, тя ще ти върне парите. Приятен ден."



Да се върнем в клуба. Значи, всеки е зает и на никого не е идеално приятно модераторстването. Но това би било оправдание, ако номинираният, който и да е той, вече е положил клубнополезен труд за поне петилетка.

~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Аналогичен случай с нашия домоуправител и касиернови [re: Phillip]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.10.19 09:37



Да се върнем в клуба. Значи, всеки е зает и на никого не е идеално приятно модераторстването.

То, затова, аналогично с домоуправството, все повече жилищни кооперации си наемат външен домоуправител и рахатясват.

Аз и доста народ все още недоумяваме кой ни е изнудил, изнасилил и защо да си спретваме избори за домоуправител.
Като никой от нас не е собственик, а само наемател/ползвател на "кооперацията".
И както и да се пърчим по общи събрания, окончателните решения ВИНАГИ ги взема някой друг.



Тема Re: Аналогичен случай с нашия домоуправител и касиернови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.19 09:39



Аз и доста народ все още недоумяваме кой ни е изнудил, изнасилил и защо да си спретваме избори за домоуправител.
Като никой от нас не е собственик, а само наемател/ползвател на "кооперацията".


Това е жест на добра воля.




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Специално при нас не става, защотонови [re: lipari]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано09.10.19 10:04



Да, давали сме вече тая идея няколко пъти. Непренебрежима част от съкооператорите граква: "Не съм съгласен! Аз ОЩЕ пари за домоуправител няма да давам всеки месец! Назначавайте си, ако щете, плащайте му вие."
Идиотското е, че някои от тия идиотчета не живеят в кооперацията, дали са си апартаментите под наем.



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Специално при нас не става, защотонови [re: Phillip]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.19 10:10



Само с една дума ще ти го охарактеризирам цялото това явление.

НАРОДОПСИХОЛОГИЯ.

Ако трябва с две - БЪЛГАРСКА РАБОТА.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.