Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: грешка в изчисленията!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано01.10.19 01:48



Абе стига се впряга, ве Уни


Не подценявай така клуба. Тук да не й е Плац Пигал



Тема Re: грешка в изчисленията!нови [re: Liya]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано01.10.19 01:56



Лира.Може и Мира.
Би могла и да ми е фаворит.Да видим първо кои ще са тези, които ясно и недвусмислено заявят, че нямат против да бъдат модератор, ако бъдат избрани.



Тема Re: Модератор 2нови [re: Liya]  
Автор Liya ()
Публикувано01.10.19 02:00



Отразих мненията от тази вечер, само защото много се разгорещихте. Нямам физическа възможност да го правя често и една претенциозна мадам да си запази претенЗиите за подлежащите... на такива


Не съм добавила гласът на tuzlija-179435 за Лира, защото има едно ако, което тя може да му доказва на по-късен етап (бел.ред. добавих го след потвърждаване), а също и глас на Филип за нея не видях, гледах нарочно.
Също така, добавих по един глас от мен за фаворитите ми, освен първата ми номинация Крафти, който не съм видяла да откаже Крафти, не ме изкарвай съвсем блондинка плс Може да се обясняваме още, но не си ми отказал!

PS И понеже някои са свикнали на партийно-секретарски ясни инструкции и без тях не могат, моето предложение, подлежащо на общо обсъждане и изменения, е да приключим с номинациите до петък - точно седмица след пускането на първата тема. Забележете добре колко съм демократична Не като Филип чак до Halloween Ако дотогава не сте си изболи очите, ще имаме достоен
PS2 Забележете това изменение в първоначалния пост - мнения?
Мисля, че можем да предложим на админа и банвани, това ми беше мислата. Глас народен, глас божи!

Редактирано от Liya на 01.10.19 02:28.



Тема Re: грешка в изчисленията!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Liya ()
Публикувано01.10.19 02:01



Оки





Тема Re: Модератор 2нови [re: Liya]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.10.19 03:13



Изяснявам позицията си.

Доколкото схващам, идеята, да има модератор е,
за да могат и организми с характеропатии (които в момента нямат достъп),
да пишат спокойно в клуба...т.е.- не точно те - другите да са спокойни, докато те пишат тук.

Тъй че, аз съм ЗА модератор,
щото колкото повече, толкова повече, нали така?

И заедно с това съм ЗА анонимен модератор. Ама наистина анонимен - Киро да си го избере по негово усмотрение, без да го обсъжда с никого - да се разберат двамата и толкоз. Щото иначе, ако ние предложим 5-6 ника, после ще се цупите на всички тях. И иди доказвай после, че нямаш сестра.

Бележките със сигнали - само към служебния ник.

В тоя ред на мисли, няма да правя номинация, няма и да си правя и самоотвод,
просто няма смисъл.

Редактирано от aiumi на 01.10.19 03:48.



Тема Re: Модератор 2нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.10.19 06:30



Искам да допиша.

Тъй като има голяма вероятност моите предпочитания (за БЕЗ модератор, или за АНОНИМЕН такъв) да не се осъществят и Адмирал да откаже, тогава ми изникна спомен за Втаса... която беше широко подкрепяна (като предложение) миналия път, но тя отказа по лични причини... Бих искала да я попитам ОТНОВО И СЕГА - Втасе, искаш ли да модерираш? Ако не си направи самоотвод - тя е моята следваща номинация. Лия, може да я впишеш от мое име.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Допълнениенови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.10.19 06:37



Шоколадка я прихванало нещо и си написала име и парола в Споделено, отказва се от профила си и го подарява.

Шоколадка не я е "прихванало нещо" от ухапване на комар вероятно. Жълтите нещо са сътворили там, казвам ти.




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: грешка в изчисленията!нови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.10.19 06:40



Лиренция е с 4 -ма подкрепящи я...Филип, Албена, Балдрейн, Тузлия. Поправяй бРъже


Лира, защо заблуждаваш общественото мнение??? Филип не те е подкрепял никъде.

Изборните измами започнаха. Очакваме компроматите.




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Модератор 2нови [re: Liya]  
Автор L lskrenova (лична и искрена)
Публикувано01.10.19 08:41



Мисля, че можем да предложим на админа и банвани, това ми беше мислата. Глас народен, глас божи!

Да, с две ръце подкрепям! Изискването да не е банван кандидата е някво свръхизискване! Щом не е бил банван, значи не е бил достатъчно активен





Тема За Лиранови [re: Liya]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.10.19 08:42



Адмиралът и Втасахме я не са се съгласили, иначе в предишното състезание бяха две обиколки напред от всички. Но без съгласие, кво правим? Аз, ако става за въпрос, съм идеален изобщо за всичко в този живот, ама ако шсе преработвам егати живота?

1-Лира е съгласна. 2-Няма прегрешения. 3-Има опит. 4- Време дали има тя си знае, вярвам че има. 5- Щом Киро я е одобрил за модератор на Декупаж, значи няма проблеми и с Киро.
Идеална е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.