Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Модераторнови  
Автор Liya ()
Публикувано28.09.19 23:01



Прибрах се след шофиране от над 1000 км от вчера по обяд, все по неприятни поводи до Бургас и Варна, както се наложи...

Исках много да отида на ЕКК да се видя с клубарите и да им благодаря за подкрепата, знаете по какъв повод. Мислех как да пратя кутийка, купена вече, Ferrero Rocher по клубарка, защото и по Коледа няма да съм тук...

Влезох вкъщи и отворих Мак-а, попрегледах и първата ми реакция беше да пиша на Киро да ме занулява и мен и да се свършва! Да затрия последните тъпанарски гадории от италянка, нутините обиди на клошарка

, точно пък от такива нефелни същества... и да запазя само добрите спомени от дир-а. Една клубарка съвсем скоро сподели на мейл страхотна новина и искаше да я сподели и с клуба, но се въздържа заради Нута! Е, не - за какво да стоя в такъв клуб?!
Но въпреки всичко, последното, което видях в клуба от Киро, ми промптна, че все пак може един модератор да спаси клуба от простотии и затриване.

Хайде всички налични, включително клубващите в момента, давайте номинации и да се съхраним.
Ся няма го Филко да ни дава срокове до догодина и разни други тъпи бъзици, затова всички ние някакси трябва да го решим.

Аз, както знаете, ще се появя по някое време след ден-два-три. Затова че започвам с една номинация, а после ще обобщя мненията, освен ако темата не добие някакви немислими размери, защото, знаете, академичната година започва тази седмица и работя вкл. уикенда.

Моите номинации са много, защото има много умерени и надеждни истински хора тук, но засега ще издигна един, надявайки се, че ще приеме.
Крафти



Тема Re: Модераторнови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.09.19 23:12



Съгласна съм, че трябва да изберем.

Аз бих се обърнала към Адмирала... да се отсърди вече и да заеме мястото, което му беше гласувано вече от доста хора тук.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Модераторнови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано28.09.19 23:48



Тоз АдмиралЪ нещо ме съмнява...


Вий не сте ли го забелязали как все вика - Дай снимка!

Значи Нута след Коледа ще ми каже - Клошар ка! Аз ще й кажа - Ти си дъ бес! А АдмиралЪ ще каже - Дай снимка! Е, не!

Редактирано от Liya на 28.09.19 23:47.



Тема Re: Модераторнови [re: Liya]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано29.09.19 00:11



Прекрасна тема!
Скоро писах в Споделено, че първага тема, която ще пусна ще е за избор на модератор.
Редно е някой друг да поеме грижата за клуба, а Киро да се включва като клубар и ако е нужно админ.
Лично аз, ако изберем мод-още по-добре двама, бих била и за отпадане на випа. Ако ли не, поне много клубари без вип, да бъдат пуснати обратно- Тиртирлин, Квеле, Някой който се шляе, и т.н. Доста са. Самият Киро е обещал, че при избор на мод, ще го направи.
Ако и тази тема се бъгне, ще е тъпо за клуба.

Моите номинации са четири.
-Адмирал
-Поручика
-Ламби
-Крафтър

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Модераторнови [re: Baldrian]  
Автор Liya ()
Публикувано29.09.19 00:31



Мисля, че първите трима от твоите номинации, може да искат да ти видят гащите


Уф, не искам темата да се превърне в говорилня, а май давам тон. Млък-вам!

ПС За обез-ВИП-яването забрави! Сори
Мисля, че един умерен модератор ще допусне изброените от теб, докато не сгафят. И ние всички няма да имаме нищо против. Затова че е най-добре махането на ВИП да не се дискутира на този етап, за да свършим нещо все пак.



Тема Re: Модераторнови [re: Liya]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано29.09.19 00:34



дадох номинациите



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Модераторнови [re: Liya]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано29.09.19 00:34



Що бе, мислиш, че не са й хубави гащите ли на валерианова?
Аз съм убеден, че са си съвсем прекрасни гащи и нищо им няма за гледане.





Тема Re: Модераторнови [re: Liya]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано29.09.19 00:34



Подкрепям! От номинираните до тук смятам, че Крафтъра е на друга вълна и пак ще си направи отвод. Ламби го тресе критическата и не е подходящ. За съм за Поручика и Адмирал. За женска номинация предлагам Липарска.



Тема Re: Модераторнови [re: caryb]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано29.09.19 00:40



от женките Липарска, Тартарианката и Минута са много ок като номинации, но само жена- йок!
Лиренция също би свършила работа.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Модераторнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Liya ()
Публикувано29.09.19 00:41



Марш за отчет в ЕКК!!!!!!



ПС Ти верно ли си сгоден? Да искам ли резрешение да ти говоря, пардон пиша? Щото по теб мислех да пращам нещо за клубарите на купона...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.