Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема грета и бай танаснови  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано29.09.19 04:15



гражданска позиция и отношение към различните (дебелите)

от 38 минута





Тема Re: грета и бай танаснови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор L lskrenova (лична и искрена)
Публикувано29.09.19 08:20



ех, таралежите.......



П.П. Не ми се говори за Грета, не ми е симпатична



Тема Re: грета и бай танаснови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано29.09.19 16:59



Закачката с белите

ли е?

Редактирано от Metropolis на 29.09.19 16:59.



Тема Re: грета и бай танаснови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано29.09.19 17:17



Много са ми линковете, момчета. Не съм тук за линкове.
Не бях обръщал внимание на Грета Тунберг до момента с патетичната и реч в ООН и последвата вълна "разкрития" как не е добре, че и липса експертиза и че правят маркетинг на неин гръб. Глобален милионен хейт понеже е несръчно, грозно лапе.
И заради това ми стана супер симпатична. 16-годишна, естествена, грозничка, емоционална, с плитки. Тропа с крак и ядосано крещи в лицата на котюмарите, точно като мен навремето.
Използвали я. Ми по добре да използват нея. Връстниците и пред компютрите, които не им дреме от нищо не ги ли използват? Не използват ли стотици изрусени перчемлии на по 70+ вместо стотиците хиляди 16 г с естествени плитки, грознички и сресани на път?



Тема Re: грета и бай танаснови [re: Green Light]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано29.09.19 17:33



Ами, точно номерът с Грета е удар под кръста.
Защото, ако тия дрънканици ги говори възрастен, здрав човек, ще може всеки да го критикува и майтапи колкото иска.
В случая, ако кажеш нещо такова, веднага ще те засипят с нападки, че "они же дети" и на всичкото отгоре - болни.
Хау ю деър и не тъ лий срам!



Тема Re: грета и бай танаснови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 17:53



я да ви черпя с един идиличен морски пейзаж.





Тема Re: грета и бай танаснови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.09.19 17:54



грийни, на това моме, гретето, му има нещо.
не е съвсем наред горе, в канцеларията.
налудничаво, загледай го


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: грета и бай танаснови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано29.09.19 18:04



Е разбрах де, не е наред, аз чак след като това разбрах започна да ми става симпатична. После разбрах че е на 16 и че се кара на тия в ООН (дето от тях милите не зависи и как да са облечени сигурно) и чак после разбрах че за климата е лафът. Аз за климата освен хилеж (на инициативите) и сълзи (на реалността) нищо друго не мога да реагирам. Климата се променя, а ние мравките си въобразяваме че ще спрем въртенето на Земята с квоти или протести. Както и да е.
Искам да кажа, че всяко ненормално идеалистично лапе, което вика и се движи печели моите симпатии. Тези които крещат в очите на авторитетите печелят концентрираното ми внимание и симпатии. Тези които стигат до ООН влизат в червената ми зона на симпатии и внимание. А когато привличат насочен и аргументиран многомилионен хейт, вече са във фойерверките на ума ми.



Тема Re: грета и бай танаснови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано29.09.19 18:23



аз вече написах в другата тема, ама пак да го повторя, кат те поканят тебе на трибуната на общото събрание на ООН да си кажеш каквото имаш да кажеш пред всичките световни лидери на куп, тогава ще имаш пълното право да плюеш на воля срещу грета - ама до тогава си трай, щот тя може да е секаква, обаче ни скри топката на сичките с решението си да спаси планетата с един лозунг върху картон, което я доведе до изказването й пред ООН на едва 16 годишна възраст, без никакви особени знания и умения, с единствената идея че именно тя трябва да направи нещо за да спаси планетата, понеже никой друг не ебава да си помръдне пръста - за мен е важна идеята, че всеки от нас трябва да направи нещо, а не че тя си няма и на идея за какво говори и че не може да предложи решение на проблема

и понеже на обама му дадоха нобел за мир, а пък той подпали войните в украйна, либия и сирия, в резутат на което имаше ислямски халифат, вълна от терористични актове и милиони мигранти в европа, то на тоз нобел му се изпя песента, затова никак не бих се учудил ако след някакъв брой години започнат да дават награда грета торнберг за заслуги пред човечеството, която ще е по-ценна от нобела



Тема Re: грета и бай танаснови [re: tartarianeyes]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 18:26



Синдром на Аспергер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.