Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: и какъв е проблеманови [re: DarkSide]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано29.09.19 22:00



проблем със замърсяването има

за съжаление съществуващите решения са проблематични и пак по-скоро политически

но ако забелязваш никой (с малки изключения) не квичи за замърсяването, всички са се вторачили в "климатичните промени"

защо?
защото за замърсяването могат да се вземат конкретни мерки които ще ударят големите корпорации по джоба
а с климатичните промени могат да стрижат стадото

и въпреки че по принцип съм против пилеенето съвременното рециклиране е пилен ташак
а ето едно вилмче, което показва че ако си млад не е задължително да си идиот





Тема Re: грета и бай танаснови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано29.09.19 22:10



е и на мен се пробваха да ми влязат с "нима атакуваш 16 момиче?"....ми да! ако посочване на явни несъответствия е атака, така да бъде...ма що пък не...нали децата по стандартите на евротолерастите имат еднакви способности и права за вземане на решения и отстояване на позиции...супер - не и отричам правото на защитаване на позиция, ама айде да си напише домашното.



Тема Re: грета и бай танаснови [re: lipari]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано29.09.19 22:15



Гледах го и аз днес. Уточнение -- на английски "култ" най-често не значи, това дето е на български, а по-точно значи "секта".






Тема Re: грета и бай танаснови [re: DarkSide]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано29.09.19 22:27



смЕх брат! имам право да я коментирам по простата причина, че съм мъкнала мрежичките със стъклен амбалаж и сламките, ако въобще са били позвани, бяха от слама...та Грета да истерясва срещу съучениците си дет не могат да си представят живота без маркетинговата реалност на пластмасата за еднократна употреба и моменталното удовлетворение…
Ти може и да трябва да чакаш специална покана, но не всички сме от твоя модел...някои просто реагираме на ситуациите и разрешението ти не ние важно.



Тема Re: грета и бай танаснови [re: Silverado]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано29.09.19 22:31



+1



Тема Re: грета и бай танаснови [re: Green Light]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано29.09.19 22:40



грамаданската енергия, че е куку, е да балансира промитите мозъци, че е гуру....и докато текат тия жизнени енергии, насам натам в нета непродуктивно...някой, някаква идея, що мръсна /от невъзобновяеми източници/ електроенергия бива избълвана от процесорите на сървърите под формата на топлина....айде да ви е честито екологичното събуждане от лудото гретче....
чудя се какво всъщност пропускам покрай пушилката с аутистчето?



Тема Re: грета и бай танаснови [re: reborn2008]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано29.09.19 22:59



Зелената нео-фашиска вълна от света и в частност от Европа има нужда от рекламни лица.
Може в скоро време да издаде книга за своята борба, по подобие на мустакатия австриец, който искаше да прекрои света. И той е имал доста голям успех, дори е дошъл на власт с избори.

Редактирано от Metropolis на 29.09.19 23:02.



Тема Re: грета и бай танаснови [re: Naki]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 23:01



"култ" е по-уместен превод, защото ставаше дума не само за култ към екологията, но и култ към личността на говорителката Грета.
А симптомите са същите като при сектите - безусловна вяра в идеята, никаква критика и който не е с нас, е против нас.



Тема Re: грета и бай танаснови [re: Metropolis]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано29.09.19 23:07



Грета без



Тъжно е.

Тва девойче няма и милиграм собствена мисъл.
Просто е подходящ картон, върху който някой пише пропагандата си.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 29.09.19 23:08.



Тема Re: грета и бай танаснови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано29.09.19 23:16



Тъжното е че чичо Хегел е толкова прав, като казва че историята показва, че човечеството не се учи от историята. Толкова утопични напъни за драстична промяна веднага са се проваляли, защото това не е възможно както не е възможно от бебе да станеш изведнъж зрял човек, но опитите продължават.

Редактирано от Metropolis на 29.09.19 23:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.