Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: И все пак за протоколанови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.09.19 20:58



"Ламби пресмята някакви сметки, които НИКОГО не интересуват...." Никого? За теб не знам, но мен много ме интересуват, така и повечето хора ги интересуват фактите, а какви по-безспорни факти от цифрите?



С цифри доказах, че днес българинът може да си позволи много по-добър живот от този преди 30 г. Без да отчитаме, че колата не е Запорожец, а Опел, телевизорът не е Електрон, а Самсунг, пералнята не е Перла, а Уиърпул...
Както екскурзията не е до Правец, а до Солун ... Париж ще го оставим засега на страна. По онова време, екскурзия до Ленинград се равнява на днешна до Бали.
А за любителите на здравословния начин на живот ще кажа, че точно по соц-а ядяхме химия и пълни боклуци, но не беше позволено да се дава информация за това. Четири азотноторови комбината бълваха амониева силитра (нитрати) и после полята побеляваха сякаш сняг е валял, да не би някой да ти е казвал? Комините бълваха черен пушек и сажди и прането по балконите в София посивяваше и гледахме да не го държим много, за да не се цапа... Представяш ли си цапа се от допира с атмосферата, но иначе нямаше замърсяване, сега имало ... Сега било вредно за здравето ни, а преди 30 г. само за прането било опасно... Яко, а!?

Ето това са фактите!

Редактирано от LAMBl на 13.09.19 21:06.



Тема Re: ППнови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.09.19 21:01



не е баш тъй Бай Ламби!

Щото инак трябва да имаш готов ответ, що като се катурнаха Лимонените братя и до нас стигна сеизмичната им вълнА? И що поразия ни стори.


Аля вчера четох, че пак стенният им сокак отново бил нартупал големи вересии и ако нещо си там, недай си боже, пак до нас щели да стигнат поразиите им.
Ай кажи, тъй справедливо ли е, а?
Що поразиите на нашия Цветан Василев не катурнаха дори нашата изнемощяла икономика, ма поразиите на техните цветанвасилчовци катурват сетовната, такава, а?
Гиди мискини с мискините!



Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.09.19 21:09



ако смея да попитам, апартаментът който сега обитаваш, в кои години е строен?
А селската ви сегашна къща?



Тема Re: ППнови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.09.19 21:20



на столичен лопуш пикайш Ламби, на шумка пикайш!
Знайш ли колко е минималната - 560, нали?
Ама кат я жаснат с данъци и тя се катурва до 400 и малко.
Е, тъй е в прованса, от мен да го знайш!
Че и момиче, роднина, банкерка при туй, с 600, чисто, и напусна детето, щото чанч и юруш за жълти пари.
Тъй сме ний отвъд околовръстното, банкерино!



Тема Re: И все пак за протоколанови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.09.19 21:27



Изпаднаха отвсякъде. Защото не могат нищо друго, освен да работят това, което са им казали

Ми ела и разгърни предприемаческият си талант в Ловеч, па печели!
Даже ща втъкна!



Тема Re: Ми ще ти отговоря.нови [re: Silverado]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано13.09.19 21:36



Там, където можеш да си вършиш естествените нужди прав, често е безплатно, някъде и с автомати за презервативи.
За клекнал се плаща.
Полова дискриминация.
В Йостеррайха това.



Тема Re: Ми ще ти отговоря.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.09.19 21:39



за крайпътните бензиностанции идеше реч, ама...





Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.09.19 21:46



Избягаха от мракобесния строй на репресии, ограничения и мизерия!

Демек, ти ся банкерстваш в " мракобесния строй на репресии, ограничения и мизерия!", ли?


Баси, чай да излеза на терасата, ча чуя комшийска реч, че да се не окаже, че пиша от Венесуела, я?



Тема Re: ППнови [re: Silverado]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано13.09.19 22:12



Писал съм го.
Аз съм градско копеле.Нямаме селска къща.
Родната ми къща, която още стои, зящото е на железни греди със сводове е строена от прадядо ми лично през 1908.
За да не ни отчуждят и пратят в блок, защото дворът ни беше 1200 m2 нашите през 1968 успяха да разделят парцела, да продадат старата къща и да вдигнем нова със съсобственици - те на първия етаж, с отделен вход.Този и още един от прадядовците ми спечелват за жилище от работа на строежа на жп.линия Радомир- Гюешево.
Един от братята на дядо ми по майка- също.
Въпросният дядо пък си е построил къща в 1932 след 12 години работа и спестяване.
Тодор ти Живков нема мешавина в строежа.





Тема Re: ППнови [re: tuzlija-179435]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.09.19 22:22



за теб да речем, че да.
Ама ще включиш ли в твоите сметки и останалите клубни индивиди на тоз акъл?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.