Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Споко! Известно е!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.09.19 10:38



Даже е много известно - Някой съсед се е научил да краде парно

Ако беше така - всички щяха да доплащат. А половината имат да получават.



Тема Re: Споко! Известно е!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.09.19 11:29



"А половината имат да получават." Значи, половината са крали!



Топлофикация през годината им начислява прогнозни сметки на база предходния период. След като имат да получават или са намалили потреблението си, или са крали.
Провери от какво ти идва увеличението. От консумирана от теб енергия или от "дялово разпределение"? Ако е от дялово разпределение увеличението от 295 лв. някой краде!


Редактирано от LAMBl на 15.09.19 11:32.



Тема Re: Така денови [re: Silverado]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.09.19 11:48



Да бе, пърхат и припърхват.
Банкер не дава, той само взема, а в тоз клуб будали от женския род няма




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: ППнови [re: tuzlija-179435]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано15.09.19 12:14



За да не ни отчуждят

Познато...... :)
Какво ли не е стоварвала на главата на хората държавата и в градовете, и в селата.
Преди няколко години пък стана реч и за сервитут.



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.09.19 12:30



Между 280 и 380 парно в сезона. На всичкото отгоре този сезон доплащам 295 лв неизвестно как, след като малкият го нямаше до май и една стая по-малко е отоплявана...Отделно ток минимум 100 не знам откъде. Лед крушки и пр. Вода 40/50. Телефоните са 3 мобилни и 1 стационарен -около 100 лв всичко. Поне 2500 лв данъци и застраховки коли. Стикери за паркиране в зелена зона на 3 коли еднократно общо 600 лв. То се трупа...

Ми... баламурници, ко да кажа. Парно, ток не знам откъде и що, ама плащам като калъф.


И без 3 коли не можем, значи в Бг заплатите са мизерни, щото с една заплата как се поддържат 3 коли, платен паркинг и стикери!

Екосъобразният начин на живот е новото черно в цял свят.
Просто още не го знаеш.



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.09.19 12:42



ИзостаналЕ сте от софийското жевот да ви кажа.

Ний, ако държахме да не изоставаме, нямаше преди 13 години, в първия сигурен момент в който технологииите да стигнат до основните ни клиенти и да ни обезпечат с работа от дистанция, да си бием шутовете от този осран град.



Ма по работа и поради студентство не сме хептен скъсали "пъпната връв", та сме много в час от какво сме се отървали. Което ни пълни с такава радост и гордост от нас си, каквато преди 30 години ми сподели много близък приятел, емигрирал в Канада и на момента получил всичко, за което си мръднал гъжа на другия край на света. На стандартния въпрос "ама не ти ли липсва БГ", отговор - как да не ми липсва, но съм си отпечатал една снимка на Тодор Живков. и като ме гепи носталгията, просто си я съзерцавам и потъвам в спомени, докато ме отпусне.



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.09.19 12:50



Ми... баламурници, ко да кажа. Парно, ток не знам откъде и що, ама плащам като калъф.
И без 3 коли не можем, значи в Бг заплатите са мизерни, щото с една заплата как се поддържат 3 коли, платен паркинг и стикери!


Правиш се на интересна, но не си. МОЯТ ПРИХОД не е мизерен, справям се отлично. Простирам се според чергата си. Други печелят милиони, имат яхти и палати, и 30 коли, но със сигурност могат и те да кажат, че 1000 лева в София не стигат за нищо, а 200 лева пенсия са подигравка.

Много хора не се справят и поручикът ти го доказа също. Върви да се дрънчиш с него.

Не нами, не нами. Не си ми интересна. И даже се чудя какви игри играеш - имаш вид на по-интелигентна.



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.09.19 13:06



Няма ПО-ГЛУПАВО нещо от това да се ползва градски транспорт. Мога надълго да ти разказвам ЗАЩО и да ти давам доводи

Няма нужда да ми обяснваш. Ясна си ми.



В нашето семейство автомобилирането е начин на живот. А колата - средство за живот. За какво купуваме коли - за да ги завием с черджето на двора или да ги вкараме в гаража и да ги вадим в почивния ден? Не. За да ни служат и улесняват.

Ми плюскащи и серящи паразити сте, какво друго да кажа.

ОЩЕ не съм се качвала на Негово Величество Метрото, а всички други градски транспортни средства за мен са само цифри. Нито им знам спирките, нито маршрутите.

Уникалният живее по същия начин, а малкото уверено върви по стъпките ни.

Просто е несравнимо. Докато мога да си мърдам глезените - няма да сляза от кола.


Язък за малкото. Докато се усети, че е троглодит след връстниците си в 21 век, ще одъртее и мухляса. И туй - по ваша вина.



Тема Re: Споко! Известно е!нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.09.19 13:20



Даже е много известно - Някой съсед се е научил да краде парно

Ако беше така - всички щяха да доплащат. А половината имат да получават.


значи си разоряващо некадърна стопанка.



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.09.19 13:40



МОЯТ ПРИХОД не е мизерен, справям се отлично.

да превръщаш София в Мордор - със сигурност.






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.