Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Ех баровски сте вий...нови [re: lipari]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.09.19 21:07



За моето домакинство:
- За ток 15лв. само за ламби 25 ВТ
- За отопление - 0 топля се на дърва ... сека с брадвичката от близкия парк ... ако не ме хванат, като ме хванат, спа на топло, ... на далавера...

знаеш, аз съм по далаверите...
- За храна 30 лв. само за сух хлебец...
- За транспорт - 0 - ходя пеш
- За телефон и комуникации 20 лв. за ваучери, ко да прайш, сиромашия...
- За битова химия 0,03 лв. един сапун на година, къпем се на минералната вода в центъра, нощно време, кога няма никой и само през лятото, зимата ... миришем
- За вход не плащам, катилът на входа съм!
- В Париж ходим всяка година ... на стоп

Общо 65.03 лв. Остатъкът от 534.97 лв. раздавам на бедните, щото аз банкер ли съм или лукова глава!?



Тема Re: Така денови [re: lipari]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.09.19 21:10



Ти па, ко ше земеш? На босия цървулите...!





Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.09.19 22:28



Остави я липари, пише фантасмагории... на мен само парното, токът и телефоните са ми 600 лева... и още толкова бензин и дизел на трима души активни шофьори. 250 лв цигари. Наемът на Уникалното. Паркингът за колата му - 200 лв... това само на първо четене. И без разноските за къщата. Там САМО токът е поне 100 лева...

Като искаш да живееш нашироко, мин. 5К криво-ляво. Как ще ги изкарвате - ваша работа.
Средният българин не опуква по 600 лева за парно, ток и телефон, нито си купува по 2-3 къщи.

и още толкова бензин и дизел на трима души активни шофьори

което е тотална парвенющина и безхаберие. 3 автомобила мърсят околната среда и задръстват улици и пътища, за да возят по един човешки задник, който сакън да не заслабне, ако походи малко.



Затова ти казах - не се прай на интересна да пресмяташ как се живее със 1000 на месец и лицемерно да ожалваш пенсионерите. Извън умствените ти възможности е.



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.09.19 22:47



“Затова ти казах - не се прай на интересна да пресмяташ как се живее със 1000 на месец и лицемерно да ожалваш пенсионерите. Извън умствените ти възможности е.”


Нямам спомен пенсионерите да взимат 1000 лева, ама кат си е включила в глупостите на ламби- дерзай.

От утре ше те послушам за колите обаче. В 5 часа сабаале ше закарам Уникалния на село, връщам се, фърлям малкото на работа, отивам до офиса с 2 часа закъснение и вече трябва да тръгвам по огледи, щото после пак мъжете да ги взема оттук-оттам и да ги закарам насам-натам... ама то кви огледи, нали трябва да ги организирам... тц тц тц ... ше пробвам да телефонЯ докато карам за село...Щом лиса казва...



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.09.19 23:13



Уни, заеби закачките тук, ами що не ми намериш един хубав имот? Нещо 3-стайно на добро място и добра цена, може и в лошо състояние.



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.09.19 23:46



Ако може без пари?



Не приемам клиенти с по 600 лв заплата. Неплатежоспособни са.

Редактирано от UnicaDonna на 15.09.19 00:06.



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.09.19 00:30



за градски, извънградски транспорт и велосипеди не сте ли чували, ве?


връхтъ на гъзарията е в софия да се ходи до работа и обратно сам в колата, забравих.
айде, за тебе е средство за производство, ама уникалното в пазарджик ли ходи на работа?

най-тежката ни сметка за ток, а ние се топлим и къпем на ток, е 280 лв тази зима и Липарски се облещи и половин час ми чете конско, щото аз буквално разхищавам електриката, а мама не се сеща да изключи климатика, а отваря балконската врата като и стане жега.
не знам марихуана ли гледате, че 600 лева за ток и парно в апартамент, обитаван от трима.

затова ти писах, че 1000 лева месечен доход са много относителни, според зависи кой ги харчи.



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.09.19 00:30



Ся, заплатата ми не е толкова лоша, после забравяш, че съм банкер и ще взема заем. После, ако се сработим, мога да уреждам кредити на клиентите ти и да увеличиш продажбите...

Виждаш ли че не е толкова зле?



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: LAMBl]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано15.09.19 00:41



...мога да уреждам кредити на клиентите ти и да увеличиш продажбите...

На Пътника кредитът, дет му го даде, за апартамент ли беше'



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: lipari]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.09.19 01:37



ИзостаналЕ сте от софийското жевот да ви кажа.
Фмомента, фсофия, гъзарете карат коллета. Тъй де, умните и красивите.
Без (с мноооого редки изключения) да се съобразяват със фсекакви правилници и правила и гаче са безсмъртни.
И тва, дето кат е тръгнал да спира тротинетките фандъкови е ено добро, богоугодно бих казал даже, дело.
Ваопште, напоследък, съм на мнение, че у градо требе книшка и за фелосипет.

Колкото до разходите:
4 члена, 92 квадрата.
Парно - 300, до 350 зимата, лятото към 50-100, да речем средно 200.
Вода - 30 да речем.
Ток - между 30 и 80.
Интернет и телефони - 100.
Храна - 30 на ден - 900 на месец.
Цигари - 400.
Вход - 25.
Транспорт - 100
Дечурлига (такса детска градина, и по два лева на ден за големия) - 60.
....
До тук, всичко на всичко, сума на сума - към 2000.

Добавяме данъци движими и недвижими, граждански отговорности, дрехи (хеле па за дечурлигата), обувки, възрастни родители, лекарства и.... минахме трихилядарката.

Реално, минаваме 2300 да речем.
И това е - за да си жив, и да не ти вземат децата.
Ако искаш фсепак да водиш някакъв културен и социален живот - 2500 не стигат.
Па не дай боже някой да се разболее.
Зъбите въобще не ги мислим, колкото изкараме.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 15.09.19 01:56.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.