Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.09.19 19:39



Така кажи бе, Уни, да ти пратя сметката да ми пращаш пари, щото аз с моите 600 лв. съм за никъде. А ти каза, че е нечовешко да се живее с толкова малко и трябва да ни се помага. Ето аз имам нужда от помощ!



Ето:


Моля те, Уни, сестрице, моля помогни на бедното банкерче. Децата ми гладни заспиват, боси и голи ходят, клети недраги... Моля... смирено моля...



Тема Re: Така денови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано14.09.19 19:39



бе, лъгане, лъгане, ма е нужна и финансова подплата.


Щото, спомням си навремето, на едно състезание бяхме, мотокрос в Благоевград.
И като ми се окачиха две "фъркелчета", едното беше изрусено на гребен, па другото - с огненочервена коса. Де у нас в прованса такива -1986 година?
Заглауших ги и с приятел вечерта ги коландрихме, съученик и треньор на отборът /аз механик/ на трасето между лагерните огньове на зрителите. Едене и пийене - ората ни знаеха.
Тъй де, ама на другия ден си тръгваме за Ловеч отборът и те с нас /едната от Перник, другата от София/.
Бре, минаваме край Перник, никоя се не обажда, минаваме през София, пак ничево .
Та, чак с нас в Ловеч и къде, къде - у нас ги водя, в "лабораторията".
Пристройка на къщата ни в двора. А ОСО-то ми даваха бележка само за дните на състезанията - четвъртък, петък, събота и неделя. Та оставям ги аз у нас само с една кутия фафли, кутия БТ и шише с вода.
Ми, два дена изкараха само на фафли и БТ!
Сега мислиш ли, че мо'й нещо да зашмулиш с една кутия фафли, а?



Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.09.19 19:42




Така кажи бе, Уни, да ти пратя сметката да ми пращаш пари, щото аз с моите 600 лв. съм за никъде. А ти каза, че е нечовешко да се живее с толкова малко и трябва да ни се помага. Ето аз имам нужда от помощ!

Нямам спомен това да е обявявано за тема, в която да се дрънкат глупости, но щом държиш - продължавай.



Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано14.09.19 19:46



тихо сега и ти - с банкерите се разговаря на Вие!





Тема Re: ППнови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано14.09.19 19:47



ще го запомня, ама и да го забравя ми го напомняй, да го следим Орбаня!





Тема Re: Така денови [re: Silverado]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.09.19 19:49



Еххх, Силвеее, виде ли, че за тая работа пари не трябват, а една кутия фафли и да е 1986-та година!



Но понеже сега е 2019-та а не 1986-та и паре нема, требе да се лаже!

И пак по горните причини, булките само чакат някой да ги излъже, та те да му повярват.



Тема Re: ППнови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано14.09.19 19:59



глей с'я - по време на жанвиденовите лукановци една от основните спедиции на летището беше Деспред. От дясно на митница Летище София. После там се изредиха Милицер и Мюнх и т.н.
Но,
Ред не можехме да се доредим, за да си получим освободените от митницата стоки, че приоритетни "ценни пратки" с бронирани Черокита ката ден излизаха навънка и зарад тях бариерата беше все спусната.
Бе, банкерските ви работи не ги разбирам.





Тема Re: 133 млрд. лв. е струвала ...нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.09.19 20:02



Ми ти каза:


че не е добре да се живее с 800 - 1000 лв. И аз ти давам шанс да подкрепиш думите си с дела.

Моля те, како Уни, дай някой лев на бедното банкерче... За кого кажеш ше гласувам, русофил ще стана, каквото кажеш, само дай някой лев...



Тема Re: Така денови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано14.09.19 20:05



а фафли отдеее, едновремешните фафли, а?


И БТ кинг сизе, дето викаше един?
А друг, пак по същото време твърдеше, че на БТ-то пишело не кинг сайз ами ки ес!



Тема Re: ППнови [re: LAMBl]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано14.09.19 20:06



...работните и скромните, такива като немците...
Е те такива точно като хванат пушките става страшно, не тези, които всеки ден се пра'ат на кабадаи.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.