Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Кметските пикантерии в Софиянови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.09.19 20:06



Мдааа.... Данчето се кандидатира. Майчето ще обяви всеки момент решението си.

Според мен решението на Фандъкова, обявено днес, означава автоматично, че Манолова НЯМА да се кандидатира.

А според вас?





Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: UnicaDonna]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано02.09.19 20:32



Не мога много да ги предвиждам тези неща, защото съм много боса откъм информация, не следя. Манолова много ме дразнеше преди, но сега даже ми е симпатична. Мисля, че преживя някакъв вид катарзис след болестта, а и се ожени пак. Всичко зависи дали се подчинява още на партийните структури или е решила да се отдръпне и да живее по - смислено, борейки се за някакви каузи( до колкото може)
Кмет на София е ключова позиция и борбата ще е безмилостно жестока и нечестна.



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: caryb]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.09.19 20:52



Кмет на София е ключова позиция и борбата ще е безмилостно жестока и нечестна.

Нещо повече - ще бъде знакова за бъдещата политическа посока на страната. Началото на края на ГЕРБ, или пък НЕ.



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: UnicaDonna]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано02.09.19 21:24



Ей, откровено ти се възхищавам, как устиска досега, да не я пуснеш тази тема!



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано02.09.19 22:20



НЕ или НТД!?






Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: ad miral]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано02.09.19 23:34



Съспенсът е в това, да я пуснеш час и половина преди Манолова да се кандидатира

Сега вече какво да коментираме, не знам - ще видим.



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: Crrafterr]  
Автор TCNQ ()
Публикувано02.09.19 23:44



Според мен е края на ГЕРБ. Манолова ще победи и така за първи път след промените София ще е с червен кмет. А София е знакова за управлението на България, с колосален бюджет. Още повече, че виждам, че герберастите вече почнаха с черния ПР по Манолова, а той отива над 50 % в актива на Мая! За пореден път Боцко се надценява, Фандъкова е тотално зле последната година, амортизирана е. Самите и приказки, как, видиш ли, досега се е оливала, ама сега ще си избере (т.е. ще и изберат) отличен екип е ясна самооценка за този и мандат.
Герб имат шанса да загубят и в Пловдив и във Варна, а това е половината България. Ще се наложат предсрочни избори, които също ще загубят. И като се разпаднат белким се роди една нова, истинска дясна партия.



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: TCNQ]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано03.09.19 00:03



И като се разпаднат белким се роди една нова, истинска дясна партия.

Това е пожелателно мислене.
В България няма условия за такава, опитът на избирателите с десните партии (или тези, които са се обявявали за такива) не е много положителен.
Затова и тези, които искат да предотвратят БСП гласуват за Боко, макар и с отвращение.

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.


Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано03.09.19 00:14



Никога не пускай тото.





Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: TCNQ]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано03.09.19 00:43



Нали знаеш какво мисля, като чуя дума като "тотално" (зле)?


Всъщност много далеч от тотално. Бих казал, че не последната година, а целият й последен мандат е слабичък в сравнение с предходните - това усещане се дължи главно на започнатите, но недовършени проекти в стил "да изхарчим тук едни пари" (а гражданите да дух... пардон, да дишат прахоляк).
Но същите тези проекти ангажират твърде много гласоподаватели...

Самата Фандъкова не се надценява. Окей, промяна - но от кого именно, от Манолова ли? С голямо любопитство бих очаквал директен телевизионен двубой между двете блондинки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.