Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.19 07:08



Никога не пускай тото.

Не пускам. Но това няма нищо общо с тотото. В него всичко е на случаен принцип. А тук беше въпрос на погрешна преценка.

Просто се оказа, че Боко пожертва и Фандъкова. След Цачева. Не го очаквах.



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: TCNQ]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.19 07:16



Според мен е края на ГЕРБ. Манолова ще победи и така за първи път след промените София ще е с червен кмет. А София е знакова за управлението на България, с колосален бюджет. Още повече, че виждам, че герберастите вече почнаха с черния ПР по Манолова, а той отива над 50 % в актива на Мая! За пореден път Боцко се надценява, Фандъкова е тотално зле последната година, амортизирана е. Самите и приказки, как, видиш ли, досега се е оливала, ама сега ще си избере (т.е. ще и изберат) отличен екип е ясна самооценка за този и мандат.
Герб имат шанса да загубят и в Пловдив и във Варна, а това е половината България. Ще се наложат предсрочни избори, които също ще загубят. И като се разпаднат белким се роди една нова, истинска дясна партия.


Цитирам го цялото, защото този път съм съгласна с ПОЧТИ всяка твоя дума. ОСОБЕНО с това "белким" от последното изречение.



Е, малко си се изсилил със "Според мен е края на ГЕРБ." - това е НАЧАЛОТО НА КРАЯ, който ще се точи доста бавничко.

И още - "Ще се наложат предсрочни избори, които също ще загубят." Изобщо няма да се "наложат" - освен ако Боко не реши. А това не е "наложат се".

След победата на Манолова ще настъпи отрезвяване като след брекзит и никак не съм сигурна, че България е готова да предаде доброволно властта в ръцете на Корнелия и БСП.

Редактирано от UnicaDonna на 03.09.19 07:17.



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано03.09.19 07:28



Не знам дали ще се кандидатира Мая Манолова, но не ми се вижда редно - родена в Кюстендил да се кандидатира за кмет на София.





Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.19 07:37



не ми се вижда редно - родена в Кюстендил да се кандидатира за кмет на София.

Е, това е малко формално. Според мен не е чак толкова важно къде си РОДЕН. Ако е прекарала по-голямата част от живота си в София - за мен не е проблем (не точно това е проблемът, иначе казано

). Но това наистина не го знам - ОТКОГА живее тук.



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: TCNQ]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано03.09.19 07:38



Според мен е края на ГЕРБ. Манолова ще победи и така за първи път след промените София ще е с червен кмет.

Това ще стане. За мен е загадка защо Борисов ще причини тази загуба на Фандъкова? Същото причини на Цачева, след като беше сигурно, че няма никакви шансове за президент.

И докато при ЦЦ някак можех да приема, че е главозамаян, сега вече би трябвало да има едно на ум. При положение, че Фандъкова натрупа и доста негативи напоследък.

Фандъкова имаше по-големи шансове на президентските. Сега я хвърля на лъвовете, но пък и тя ... Вероятно или все още много си вярва, че ще приеме да се кандидатира или не може да откаже и сама си тегли чертата.

Странно нещо е политиката.





Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано03.09.19 07:56



Ами виж кво пише в уикито:

Родена е на 4 май 1965 година в Кюстендил. Основното си образование получава в VI ОУ „Паисий Хилендарски“ в Кюстендил. Продължава обучението си в езиковата паралелка на ПГ „Неофит Рилски“, където изучава английски и руски език. Завършва висше образование, както следва – история в Москва, икономика (1994) и право в Юридическия факултет на УНСС през 1996. Има и специализация по социален мениджмънт.

От 1998 г. до 1 октомври 2015 г. е адвокат в Адвокатска колегия в Кюстендил. 2003 – 2005 г. е секретар на Адвокатския съвет в града.

Член е на БСП от 1989 година. През 1990 година партийната ѝ книжка е връчена от Георги Пирински в Кюстендил.[2]

През 2008 г. наследява на поста областния лидер на БСП в Кюстендил – Иво Атанасов. В резултат от рокадата, която по признанието на Атанасов е по причина, че е загубил доверието на председателя на БСП – Сергей Станишев, социалистическата партия губи всички последвали избори в областта.

През 2013 г. Мая Манолова огласява схема за предполагаема изборна измама, посредством т.нар. костинбродска афера, предадена в медиите от Николай Бареков, която води до значимо изкривяване на изборните резултати.

През 2016 година се омъжва за Ангел Найденов, министър на отбраната в правителството на Пламен Орешарски.




Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.19 07:56



С голямо любопитство бих очаквал директен телевизионен двубой между двете блондинки.

И там също Фандъкова ще изгуби. Като човек (и жена) тя е от категорията "мрън-мрън, мяу-мяу", отлично възпитана и кротка, никаква агресия, никакъв плам и хъс. Много мъже обичат такъв характер за съпруга вкъщи, но още от самото начало на кметската й кариера смятах, че това са доста неподходящи качества за кмет на такъв град като София. ЗадържА се само защото беше човек на ББ. Сега точно по тази същата причина ще изгуби!



А на такъв двубой, какъвто ти би очаквал, Манолова направо ще я смели!



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: osvoboden pich]  
Автор 741 ()
Публикувано03.09.19 07:58



не ми се вижда редно - родена в Кюстендил да се кандидатира за кмет на София.

И друг път е ставало дума за това, в реда на нещата е.
Софиянците са малцинство, кметът е на мнозинството :)



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.09.19 08:00



Благодаря за информацията.

Не бях в течение.

В този случай се присъединявам към мнението, че не е редно, но това не е защото "е родена" в друг град, а защото твърде малко е живяла в София.



Тема Re: Кметските пикантерии в Софиянови [re: 741]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано03.09.19 08:06



Е как ще сме малцинство... Родените в София, които живеят в София са доста повече.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.