Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано21.08.19 08:57



Първите години след 89 година хората СЕ НАДЯВАХА.

Надявали са се, наденали са се, видели са какво е и пак са останали.
Не всеки е авантюрист по природа, болшинството хора не са.



Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: 741]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.08.19 09:09



Не всеки е авантюрист по природа, болшинството хора не са.

и добре, че не са. все някой местен абдал требе да сее, жъне хляба и да събира боклука на лаладжиите.





Тема Re: Забелязано допълнителнонови [re: Liya]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.08.19 10:09



Той следва, когато го духнат, да се надуе, което и си личи, че става...



WALL·E

Тема Re: Забелязано допълнителнонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор jumbles ()
Публикувано21.08.19 10:13



баф мама му, големи усещачки викаш били





Кураж, скъпо сърце!

Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: UnicaDonna]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.08.19 10:39



Какво нормално след 90-а!!!? Лукановото , което създаде мутрите....Ф. Димитров, еталонна подлога, която само ускори процеса на ограбване и пропадане?....Следващите въобще не са за коментар-най-грандиозните обири!
В същността на всичко- съзнанието на народа, което по нищо не се различава от това на управляващите!



Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: The bad reptile]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.08.19 11:15



В същността на всичко- съзнанието на народа, което по нищо не се различава от това на управляващите!

Именно това е в основата на всичките ни беди. Аз бих обърнала изречението - съзнанието на УПРАВЛЯВАЩИТЕ, което по нищо не се различава от съзнанието НА НАРОДА.

ДИМО = Mazzo, Ortensia, apprezzare, Bubu i, Armania Mikkaia, Leii, Duomo, Amore innamorata, Marzo, Вombardier и още Х+1 ника….
Вълкът никовете си мени, но нрава - не!





Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.08.19 11:20



Първите години след 89 година хората СЕ НАДЯВАХА.

Надявали са се, наденали са се, видели са какво е и пак са останали.
Не всеки е авантюрист по природа, болшинството хора не са.


Е как "са останали", нали вашият отбор твърди, че демокрацията е изгонила сума народ от България, което не се било случило по времето на соца!




Душко с рогата, през 89 ВСИЧКИ се надяваха, но на различни неща. Тези, на които надеждите им се сбъднаха - останаха тук. Също останаха хора, които искаха да бягат поради разликите в стандарта. А за много хора стандартът тук вече не се различава от този ТАМ, само че там се бачка до скъсване, а тук не - останки от соца...

ДИМО = Mazzo, Ortensia, apprezzare, Bubu i, Armania Mikkaia, Leii, Duomo, Amore innamorata, Marzo, Вombardier и още Х+1 ника….
Вълкът никовете си мени, но нрава - не!




Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: UnicaDonna]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано21.08.19 11:31



А за много хора стандартът тук вече не се различава от този ТАМ, само че там се бачка до скъсване, а тук не - останки от соца...

Странно, мисля си просто пишейки...
Аз само в България съм бачкала до скъсване. С минимален резултат.
Навън си бачкам, без да се скъсвам, а резултатите винаги си били в пъти по-благоприятни, било във финансов аспект, било в сферата на удовлетворението от работата ми.
Явно ми убягва нещо значимо за правилното оцеляване на наша територия.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: Sgraffito]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.08.19 11:39



Аз само в България съм бачкала до скъсване. С минимален резултат.

Ами то в България кой е забогатял от бачкане? Аз говоря за тези, които тук не бачкат, а са богати, и те са МНОГО на брой.

Пък и... все ми се струва, че има много работни места, на които тук хората работят небрежно и непрофесионално, настанени с връзки и политически протекции, без да се страхуват, че ще им изстине мястото. Мисля, че при вас не е така.

ДИМО = Mazzo, Ortensia, apprezzare, Bubu i, Armania Mikkaia, Leii, Duomo, Amore innamorata, Marzo, Вombardier и още Х+1 ника….
Вълкът никовете си мени, но нрава - не!





Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано21.08.19 12:25



нали вашият отбор твърди, че

Нашият отбор нищо не твърди. Това, което обединява нашия отбор, са бисерите на Уникалната :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.