Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Забелязано допълнителнонови [re: Liya]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.08.19 08:34



И това на някое злоядо?! Боже, Уни! Как ме разсмя

Бе не е злоядо, ве. Туй твоят ученик, знаеш го на какво мяза. Пък откакто си го виждала за последно преди 3 години, поизточи още няколко сантиметра на ръст, ама на килограми - нула. И визуалният ефект вече е зловещ, особено сред масовката от напомпани до охранени момченца. Друг, ако плюска същото, каквото и той, ще се прищипва заради излишни тлъстинки, пък нащо някакво право черво се е пръкнало.
И момите, вместо да му пърхат с мигли, краката си потрошават да го хранят и обгрижват, "горкичкото". Което не е от най- задоволителните очаквания на млад, здрав-прав мъж.





Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано21.08.19 08:34



Знаеш по-добре и от мен, че АКО по тошово време границите бяха отворени - и 2 милиона население нямаше да остане.

След като ги отвориха, защо не останахме под 2 милиона?
Пътувала си на запад през соца, имала си възможност да останеш, не си го направила. Имал съм възможност без риск да мина "оттатък", не съм поискал и не съм го направил.
Има доволно много хора, на които политиката не им е фактор номер едно в живота.



Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.08.19 08:38



След като ги отвориха, защо не останахме под 2 милиона?

Хе-хе... и ти имаш повече потенциал, не се излагай и ти.

ЗАЩОТО, драги, ВЕЧЕ и в България може да се живее нормално. Ако имаш малко акъл в главата.

Което (акъл в главата) включва дори да излезеш, да се изучиш (да поработиш) и ПАК да се върнеш. А не цялото ти семейснто да бъде подложено на репресии, ако един от роднините е решил да остане там.

Упражнявай се в опониране някъде другаде, не непременно върху мен. Не ти се получава.

ДИМО = Mazzo, Ortensia, apprezzare, Bubu i, Armania Mikkaia, Leii, Duomo, Amore innamorata, Marzo, Вombardier и още Х+1 ника….
Вълкът никовете си мени, но нрава - не!





Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.08.19 08:41



туй напоследък, щото добре платен

Тук мога да кажа само многосрично - ха, ха, ха.


Нидей рИва, кулак контрареволюционен, със селски имот и 4 декара двор!





Тема Re: Забелязано допълнителнонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.08.19 08:43



"имам тлъстички паласки и нуждая се от ласки"
Кръстю Лафазанов.





Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано21.08.19 08:45



ЗАЩОТО, драги, ВЕЧЕ и в България може да се живее нормално.

Глупости. Не ти говоря за сега, питам те за когато отвориха границите. Първите години на 90-те животът беше по-зле от соца, обаче при отворени граници не останахме 2 милиона.



Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.08.19 08:47



Глупости. Не ти говоря за сега, питам те за когато отвориха границите.

Ами то и аз говоря за 45 години затворени граници, не за две-три.

Спри се наистина. Вкарай малко мозък, не подскачай като пале пред майка си с първата нелогичност, която ти дойде на ум.

Първите години след 89 година хората СЕ НАДЯВАХА.

ДИМО = Mazzo, Ortensia, apprezzare, Bubu i, Armania Mikkaia, Leii, Duomo, Amore innamorata, Marzo, Вombardier и още Х+1 ника….
Вълкът никовете си мени, но нрава - не!



Редактирано от UnicaDonna на 21.08.19 08:47.



Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: 741]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.08.19 08:51



Най-голбяма грешка на соца е, че затвориха границите. Да бяха отворени, кой къде иска да ходи, щяхме да си оправим държавицата.

Само дето не малко щяха да се върнат и да си кротят, щото си бяха на хранилка, а там, на другото място, се бачка





Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.08.19 08:53



ЗАЩОТО, драги, ВЕЧЕ и в България може да се живее нормално. Ако имаш малко акъл в главата.

Ми като може, какво си зяйнала от години с ограничените заради тебе 3 теми на първа???

Ай, живей си нормално, не като черна радиостанция!!!



Тема Re: В Русия съм, в Русия съмнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.08.19 08:56



Най-голбяма грешка на соца е, че затвориха границите. Да бяха отворени, кой къде иска да ходи, щяхме да си оправим държавицата.

сърди се на великите сили, госпожо с "държавицата".






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.