Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Вицовенови  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано18.06.19 13:08



Отдавна не е имало такава тема.




Родителите на младия Иванчо излезли на вечеря и той решил да се възползва като покани Марийка на гости. Дошла тя, сипали по една Кока-Кола Лайт и започнали да четат литературно Достоевски. Докато в транс мачкал гърдите, той по естествен път стигнал до извода, че трябва да отпразнува усамотението с мощен секс и без да се двоуми я почнал - то не било в "детската", в спалнята, в кухнята, в банята, накрая стигнали до коридора. Иванчо, не виждал друг път такава свобода, се раздавал като Manowar в Каварна и по време на няколкочасовия пърформанс я въртял все едно е шиш в Мимас. Яко се били улисали, кулминацията вече наближавала, Мимето от удоволствие виела на около 110 децибела, когато внезапно входната врата се отворила и на прага застанали изумените родители. Във възцарилата се тишина майката погледнала Иванчо и със свити устни проронила:
- Иване, маме, защо бе, ЗАЩО СИ БОС НА ЦИМЕНТА?!?!??



Тема Re: Вицовенови [re: pishmangreek]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.06.19 14:06



Селянин се връща от пазара с кофа и боя- трябвало да боядисва нещо. По пътя срещнал свой познат, който имал да му връща петел и кокошки, и понеже оня очевидно е бил от хората, от които ако не си вземеш нещата веднага, после няма взимане, селянинът си взел дължимото. Били един петел и две кокошки. Сложил човекът пред себе си всичко и започнал да се чуди как ще успее да го пренесе до село.
През това време го настигнала една жена. Гледай сега, казала жената. Слагаш боята в кофата. В едната ръка хващаш кофата, в другата петела, а кокошките ги сложи под мишница. Опитал човекът, получило се и той зарадван и благодарен на умната жена поел с нея натам по пътя.
След известно време стигнали до малка пътечка, която минавала напряко през една гора.
Не мога да влезна в гората с теб, казала жената. Аз съм почтена вдовица и няма да рискувам да ме изнасилиш някъде из горските поляни.
Въобще не се притеснявай, казал селянина, както съм натоварен, изобщо не мога да си представя как ще успея да те хвана.
Ами ще захлупиш петела с кофата а боята ще сложиш отгоре за да не се освободи, казала жената.
Ама имам и кокошки, казал селянина.
За кокошките няма страшно, рекла жената. Кокошките мога и аз да ги държа.



Тема предприемаческинови [re: pishmangreek]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.06.19 23:22



(доста стар, ама си го бива)

Седи Аврам на пазара в Йерусалим и продава дини. Пред тях стои табелка с надпис "1 диня - 3 шекела, 3 дини - 10 шекела".
Пристига клиент, прочита надписа, избира 1 диня, плаща и я отнася, след това се връща още два пъти и повтаря операцията. С третата диня в ръце клиентът тържествуващо казва:
-Може ли да си толкова прост? 3 дини ми даде за 9 шекела!
Аврам въздъхва:
-Така е цял ден. Всеки идва по три пъти, взима три дини и после ми обяснява, че не разбирам от търговия...



Тема Re: Вицовенови [re: pishmangreek]  
Автор Liya ()
Публикувано20.06.19 12:14



И аз един стар мой любим



Нощ. Петрови спят. По едно време Петров се стряска в съня си от злокобен шепот:

- You’re gonna die!

- Ъ?

- You’re gonna die!!!

- WTF?!

- Юргана дай, че измръзнах, бе!



Тема Re: Вицовенови [re: Liya]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.06.19 12:38







Тема Re: Вицовенови [re: pishmangreek]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.06.19 13:02



Ако с палец натиснете клитора и едновременно с това, със средния пръст G-точката, вагината прави скрийншот. А ако задържите така повече от 10 секунди - се връща към заводските настройки.



Тема Re: Вицовенови [re: pishmangreek]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано21.06.19 14:07



Като сме го подкарали с Иванчо и Марийка и от мен един стар виц.

В час по физика изпитват Марийка. То детето чело, ама недочело. Пита я учителката кое е по-бързо светлината или звука и Марийка казва амии май звука.

Учителка пита Иванчо вярно ли е това. А Иванчо казва - не.
Учителката заинтригувана казва защо Ивано.
- Ами тате като ми плесне един шамар първо ми излизат свитки от очите и след това ми писват ушите.



Редактирано от Metropolis на 21.06.19 14:08.



Тема Re: Вицовенови [re: pishmangreek]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.06.19 18:04



- Мудак, подлец, - мужчина, владеющий теми же психологическими приемами, что и женщина и способный в своих действиях руководствоваться собственными интересами.

- Козел - мужчина, который успешно использует женщин. "Женщины называют козлом того, кого не удалось сделать бараном" - не помню, кто сказал, но сказано очень точно.

- Любимый - мужчина, который пока не перешел в какую-либо из предыдущих категорий.

- Зануда - мужчина, способный анализировать отношения с женщинами.

- Агрессор - мужчина, который адекватно реагирует на женское хамство.

- Настоящий мужчина - некий мифический образ, который объединяет все женские хотелки. В природе не встречается, так как хотелки взаимоисключающие.

- Обиженный - мужчина, которому женщины навредили, и он это заметил.

- Женоненавистник - мужчина, которому женщины навредили, он это заметил, и ему это очень не понравилось.



Тема Re: Вицовенови [re: pishmangreek]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано21.06.19 18:20



Двамина джихадисти пристигнали у нас тия дни, решени да се превърнат в оръжие на Аллах и да раздадат справедливо възмездие. Обаче...
Кацнали, а после висели осем часа на летището, щото им няма багажа. Авиокомпанията не поемала отговорност за изгубен багаж, размотавали ги по гишетата, накрая един служител им предложил да се върнат на другия ден, може пък нещо... Наели такси за хотела. Останали с впечатление, че летището е много далече от София, щото бакшишът използвал тъмнината и час и половина ги размотавал из Младост, Дружба и гара Искър. Накрая излязъл на околовръстното, взел сменника си, после двамата изкарали от таксито, пребили и ограбили набожните чужденци. Успели да се доберат в хотела чак на другата сутрин, чужденците си направили он лайн резервации за полет на България ер. Пъкленият им план бил да отвлекат самолета и да го взривят в мола на Черни връх. Първо се отбили в чейндж бюро и сменили долари за чисто нови български хилядолевки. Взели рент а кар, но висели близо два часа в софийските задръствания. После нетърпеливо изчакали да пуснат движението след протест на съюза на цветарите и санитарките, а след това чакали още час, щото се прибирал председателят на Народното събрание от Брюксел. После чакали, щото имало мач на националния стадион. Ултраси, като ги видели, почнали да им викат "цигани" и ги набили. Пристигнали на летището, след като самолетът им вече бил излетял. Багажът им все още го нямало. Платили рент а кар-а с хилядолевка. Набили ги и извикали полиция. Полицаите им взели последните долари и им казали да не им се мяркат повече пред очите. Отишли на Терминал 2 и пак направили резервация за полет. Изкарали нощта на пейките, за да чуят на развиделяване, че има мъгла и полетите са отложени. После, че няма да има полети. Багажът им го нямало. Спогледали се и хванали първия автобус за турската граница... а там ги чакал Динко.



Тема Re: Вицовенови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано21.06.19 19:01



Протестирам, за руския!



Аз не ти пиша на испански нали




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.