Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 08.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема срам ме е, но да попитамнови  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.07.19 08:23



мъжът ми иска да направим през началото на октомври круиз с това нещо



ако има буря в морето, усеща ли се на кораба?
малко се страхувам
някакви съвети да ми дадете за този вид почивка



Тема Re: срам ме е, но да попитамнови [re: snowprincess]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано09.07.19 08:46



Тия двете лелки много балтавят ..... (а, бе приказват) ....
Аз съм ходил само един път и няма да повторя скоро и то по море. Много народ навсякъде - човек няма къде да се поусамоти, освен в каютата. Забавленията на аниматорите са за малоумници .... е, не са за мене .... А, бе .. ако харесваш огромните хотели с олинклузив - много е добре. Но това не е моят идеал за почивка, мака че ходя почти всяка година за по седмица обикновено в топлите страни през септември - ноември.

За предпоставки за страх няма почва .... особено ако си по средиземноморието. Но ако смяташ, че можеш да поразгледаш Монако, Ница, Барселона или Истамбул за един ден - забрави.

А, бе .... върви! Изживяване си е!



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: срам ме е, но да попитамнови [re: snowprincess]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано09.07.19 09:33



и от какво по-точно те е срам?



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Нема страшно!нови [re: snowprincess]  
Автор Phillip (Щайнмайер)
Публикувано09.07.19 09:39



Нема страшно! Приморските чеда смятат морето за нещо велико и безусловно приятно, дори да се развълнува повечко.



Голям круизен кораб не се клати много силно при буря. Като ти гледах линка и някак ми се набута следното, за информация от действителни круизни случки:


Прав е Батето, че е тарапана на борда и джумбуш всякакъв, не ми е по вкуса за почивка и развлечение. Преди време си мечтаех за бридж круиз, на който се шляпа денонощно. Примерно нещо такова:
Но пак не ме запали достатъчно.

~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема не ме е срамнови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано09.07.19 09:41



да ти кажа, че времето през октомври е сравнително стабилно навсякъде, силна буря е слабовероятна. Мисля като мъжа ти, ако и това е взел предвид.
Леките вълнения практически не се усещат на огромния кораб, не се притеснявай за това. Пък дори при силна буря и на по-мъничък кораб, имам личен пример (майка ми) с ферибоота до Англия, повръщането не трае повече от 15-20 минути

- после се свиква и изобщо не обръщаш внимание, а ще карате поне седмица.
В краен случай, примерно на бурна проява на клаустрофобия, агорафобия и каквото там, слизаш на първата спирка и взимаш самолета обратно

Иначе си е ясно, че ще се изкефите на макс. На мах де.



Тема Re: Нема страшно!нови [re: Phillip]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано09.07.19 09:45



Направо й напомни за Титаник, какво си играеш с Топ 5





Тема Не ти е съответен примерътнови [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (Щайнмайер)
Публикувано09.07.19 09:49



Не ти е съответен примерът. "Титаник" не беше развлекателен круиз, а обикновен пътнически кораб с хора с еднопосочен билет търсещи на баницата мекото в блага Америка.



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Не ти е съответен примерътнови [re: Phillip]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано09.07.19 09:54



хора с еднопосочен билет търсещи на баницата мекото в блага Америка.

Някой пропуснал да им каже, че в Америка баница не правят.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: срам ме е, но да попитамнови [re: snowprincess]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано09.07.19 09:54



Не съм правила круизи, не е моята почивка това, но преди години съм пътувала с кораб често между Анкона - Игуменица или Анкона - Патра. Наистина не се усеща вълнението, не е като на малка лодка или дори яхта.
В краен случай, има едни хапченца, специално за хора на които им прилошава в самолет/кораб/кола и пр. Питай по аптеките.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Повръщанетонови [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (Щайнмайер)
Публикувано09.07.19 09:55



На луксозните круизи има много и вкусна храна, папа се практически денонощно. Майстори готвачи приготвят толкова завързанки неща, които направо сами си скачат в устите дори и на най-злоядите. Та, регулярното повръщане по време на круиза, може да се третира и като предимство, с оглед запазването на линия.



~~~
« Три милиарда цигулари! »


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.