Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: срам ме е, но да попитамнови [re: snowprincess]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано09.07.19 10:12



Не ти препоръчвам MSC (Mafia Shipping Company) поради ред причини с които можеш да се запознаеш и в интернет.
COSTA, другия италианец също не е за предпочитане. Пътувах с Concordia няколко месеца преди да потъне.


Най-важното в един круиз са дестинациите. За кратко време да посетиш повече места и да си прекараш приятно. Приятно се прекарва на не толкова луксозните и далеч по-малки кораби на кипъреца Louis, сега компанията прекръстена на Celestyal.
Горещо препоръчвам

с тази дестинация. Включва египетските пирамиди, Израел с преминаване с автобус в Палестина, Кусадасъ(Турция), Родос и Пиреа (Гърция), Лимасол(Кипър).
Два круиза правих точно с този кораб, но с различна програма.
При гърците купона е як!!! И има повече места за пушачи.
За сигурността не се притеснявай. С качването на кораба се прави тренировка за евакуация в случай на злополука.

Имай предвид, че освен цената на самия круиз, трябва да предвидите поне още 1000 евро. На всяко място където кораба спира има организирана екскурзия, която не е включена в цената на круиза, и варира 80-120 евро на човек, заплаща се допълнително. В олинклюзив няма включен никакъв алкохол, дори бира! Ако си плащате всяко питие излиза много скъпо. Още с пристигането ще ви предложат "алкохолен пакет", който на пръв поглед изглежда скъпичък, но в крайна сметка излиза по-евтино.
Обезателно външна кабина за предпочитане с балкон.


Ако имаш още въпроси питай. Каквото се сетя ще отговоря.



Тема Re: Нема страшно!нови [re: 741]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано09.07.19 10:16



Избор на каюта близо до масовия център (средата на кораба, нисък етаж)


Там са най-гадните и евтинджос каюти, обикновено за екипажа. ;)



Тема Re: Нема страшно!нови [re: pishmangreek]  
Автор 741 ()
Публикувано09.07.19 10:17



Ами зависи как ще си нареди приоритетите :)



Тема Re: срам ме е, но да попитамнови [re: DarkSide]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано09.07.19 10:19



Сигурно му е интересно преживяването!

А питаш ли моя, дето като слезе от кораба иска СУША. Твърда почва под краката си!
А аз цели три пъти го завлякох на почивка на круизни кораби!





Тема Re: срам ме е, но да попитамнови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.07.19 10:22



предполагам, за да е нещо ново, може да го е мечтал, не знам
аз бих избрала друг вид почивка или екскурзия



Тема Re: Нема страшно!нови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.07.19 10:25



това и аз го знам от гондолите в увеселителните паркове, в срвдата най-малко се усеща
преди малко говорих с приятелка, която живее в германия, и там явно по новините са казали, че има протести във венеция срещу круизните кораби



Тема Re: срам ме е, но да попитамнови [re: pishmangreek]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.07.19 10:30



знам за допълнителните екскурзии, а за пиенето не е проблем - аз не пия, а мъжът ми от януари също
ще прочета отзиви в нета, почти е решено да е този, дори умуваме как да отидем до атина - със самолет от софия или с колата да тръгнем



Тема Re: Нема страшно!нови [re: snowprincess]  
Автор 741 ()
Публикувано09.07.19 10:34



И по нашите новини го казаха. Имаше катастрофа наскоро, завчера пак се е разминало на косъм.
Отделно, че е грозна гледка като влезе в лагуната.



Тема Re: срам ме е, но да попитамнови [re: snowprincess]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано09.07.19 10:36



Със самолет ще ви излезе по-тънко. С кола от Варна до Атина? Много път, пари за гориво, тол пост и най-вече ще трябва да търсите къде да оставите колата за да не я мислите!!! Ако е на платен паркиг …. мама миа!



Тема Re: Нема страшно!нови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.07.19 10:38



не знаех подробности, не гледам телевизия, ако тук някой нещо разкаже, толкова ми е достатъчно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.