Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Молянови  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано09.06.19 21:04



препоръчайте най-ефикасния метод за самоубийство. Да не боли много.
Опитвах какво ли не. Пих киселина, само лежах по болници и ми направиха куп операции.
Пищова ми е газов и с него не се получи.
Трябва да се свърши!
не съм годна за този свят! Трябва да се махна. Майната им на парите и колите и имотите.



Тема Re: Молянови [re: pishmangreek]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано09.06.19 21:08



Запален двигател в затворен гараж и хубава музика по радиото.

WALL·E


Тема Re: Молянови [re: pishmangreek]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.06.19 21:10



Защо искаш да се самоубиваш... така правиш проблемите по-големи от теб, а те едва ли са?



Тема Re: Молянови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.06.19 21:47



Трябва да се махна. Майната им на парите и колите и имотите.


Трябваше да започнеш с “майната им на децата ми”...



ДИМО = Bubu i, Armania Mikkaia, Leii, Duomo, Amore innamorata, Marzo, Вombardier и още 22 ника….
Покажи ми събеседниците си в клуба, за да ти кажа колко струваш!

Редактирано от UnicaDonna на 09.06.19 22:57.



Тема Re: Молянови [re: UnicaDonna]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано09.06.19 22:01



Точно!





Тема Re: Молянови [re: pishmangreek]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.06.19 22:19



свръхдоза морфин и нямаш грижи.
хем не боли.



Тема Re: Молянови [re: pishmangreek]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано09.06.19 22:21



написах ти, пък се изтрих.. .

мисля, че имаш нужда да поговориш с някой как се чувстваш.. аз имам много добра позната, но е в София..

другото, което мисля, е, че трябва да се махнеш от тази къща и да започнеш да живееш Животът си..



Тема Re: Молянови [re: pishmangreek]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.06.19 22:24



Убий егоизма си и ще намериш за какво да живееш, преди това го открий в себе си за да не убиеш нещо друго.
С личната си смърт не можеш да убиеш егоизмът си и заради това не успяваш дори и със опитите си за смърт.
Егоизъм не се убива лесно, пак си както свикнала на лесното, егоизъм се убива трудно...или насила живееш в името на някой човек или нещо свято и му служиш, или живееш като цветята, без да мислиш за какво живееш.

Само така егоизъмът ти може да бъде открит и убит от теб....и чак когато той умре, ти ще оживееш..
И щото с егоизмът, и и с чувството си за величие и ЗНАЧИМОСТ, ако все още не си разбрала, че животът и смъртта не са в твоите възможности на контрол, свикни с фактът, че пред Вселената и Битието ти се само една дребна черна точица..
Имаш два изхода, да повториш същият клас отново, или да преминеш в горният..фактите от живота ти би трябвало да ти покажат, че цялата Вселена се опитва да ти помогне да не повториш същият си клас на развитие..прояви благодарност към Вселената и живей заради нея..щом не намираш за какво друго?

Заблуда е да си мислиш, че със смъртта и всичко свършва...Истинското понятие на смъртта е НОВО НАЧАЛО!
В твоят случай пак в първи клас, и колко живота така с ново начало, старото?????
Вярно, че е лесно, но не и на теб, нали виждаш че е трудно..и ще става все по трудно,..докато не се научиш да следваш съдбата си, а не да я твориш...както в случаят с мисъл за самоубийство..

Боли те щото не следваш Съдбата си, а когато не я следваме - Тя ни влачи..

Всъщност слаба сега физически и психически, ти си най- здрава духовно, страстите умряха...сегашният момент можеш да използваш за твоя полза.

Чети ме и назад във времето, чети ме и сега, чети внимателно и ще забележиш че аз пиша толкова много за едно и също нещо.. което сега ти е нужно, поне зрънца да беше сбирала...

Следвай Битието, наблюдавай внимателно Битието, какво ти се случва във всяка една минута от деня ..там ще намериш изходът, Битието ще те води, но крайният резултат ще зависи от изборът ти..
Не можеш да умреш когато ти си искаш и както ти си искаш, но пътища са ти дадени и за натам-ПЪТ ти трябва, търси го...под носът ти е

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Молянови [re: Naglets]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.06.19 22:25



"Запален двигател в затворен гараж и хубава музика по радиото."

Хубавата музика е много важна, за де не се прероди в комар!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема !нови [re: pishmangreek]  
Автор Johnnie Talker (still standing)
Публикувано09.06.19 22:31





прав или изправян


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.