Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: До БГ мамите - питане за аспиратор?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано21.05.19 22:07



в 50 год мъжете са ходили в казарма и могат да си изгладят ризата сами



Тема Re: До БГ мамите - питане за аспиратор?нови [re: vozac]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.05.19 22:16



Така е, затова дадох друг вариант))
Истината е, че мъжете можете без жените, но ние не можем без вас. Най-малкото чисто физически дейности няма как да свършим.



Тема Re: До БГ мамите - питане за аспиратор?нови [re: Naki]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.05.19 22:41



Аспиратор означава от едната страна смуче, а от другата издухва... прахосмукачката също е аспиратор. Мястото на засмукване се нарича вход, а мястото на издухване се нарича изход. Посоката на движението на въздухът е от входа към изхода.

Първа стъпка:
С дим от цигара проверяваш входът и изходът на аспиратора работят ли- засмукват ли и издухат ли? Ако е ДА, значи аспираторът работи..

Втора стъпка с повишена трудност за някои:
Влизаш в банята, гледаш гледаш и МИСЛИШ... ...
Абе този аспиратор като засмуква въздухът от банята, няма ли опасност да го изсмуче и аз да се задушава без въздух докато го гледам и мисля???
И се сещаш, че няма такава опасност да свърши въздухът, защото аспираторът смуче въздух, но в банята идва нов въздух от някъде... И пак се откъде иде новият въздух ако в банята нямам отворен вход за нов въздух,чист, прозорец или врата...и се сещаш ебаси, че аспираторът смуче въздух от сифона щом няма откъде и е затворено от всякъде...и изведнъж поумняваш...следва предложение в ново мнение:

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: До БГ мамите - питане за аспиратор?нови [re: parvaty]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.05.19 22:43



Все още за аспиратори си говорите, нали?



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: До БГ мамите - питане за аспиратор?нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.05.19 22:45



уви.. не..





Тема Re: До БГ мамите - питане за аспиратор?нови [re: LAMBl]  
Автор 741 ()
Публикувано22.05.19 00:52



Едва ли. Много време трябва да не е изливана вода, че да изсъхне сифона. Незатворен от мързел отвор за почистване с чаша вода не се оправя. Пробит сифон, който не задържа вода, също.



Тема Re: До БГ мамите - питане за аспиратор?нови [re: 741]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.05.19 09:19



Изсъхват бе, често в тези помещения пода рядко се мокри. В работата това се случва често и докато ги науча да изливат по една чаша вода, а не да отварят прозореца през зимата ... голем зор видех.

Е, може и да е пробит, разбира се, но изсъхнал ми е по-вероятно.



Иначе казано трябва да се сменят филтрите на "абсорбатора" или да се купи нов!



Тема решение ..... някакво ....нови [re: Naki]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано22.05.19 09:28



аз имам в банята кухненски аспиратор вграден в окачения таван ..... нямаш представа какво ефективност има. Но задължитерно трябва да има и декоративна въздухопускаща решетка долу ниско на вратата.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: До БГ мамите - питане за аспиратор?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.05.19 09:33



Можете, можете, ами се правите...

Ела да видиш комшийката Вили каква сила е. Не, да не си помислиш, че е някаква свиня или грамада, напротив съвсем нормално момиче си е. Ама не се спира, постоянно бачка нещо. Най-интересна ми беше, като им докарат дърва. Тя товари количката, с която мъжът й ги пренася в мазето и докато той бута количката, тя прави един курс с 5-6 дървета... да не бездейства докато го чака да се върне...

Така, че можете много работи, ами...



Тема Да му имам проблемът!нови [re: 741]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано22.05.19 09:41



Точно така ..... и чаша белина във сифона и леко открехната врата, за да може да циркулира въздухът. Аз имам и решетка на вратата, които се продават по веригите магазини и се монтират с дрелка, прободен трион и отверка за половин час . Който е ходил по хотели в чужбина ги е виждал.

Друг е въпросът, че тия майтапчийски вентилаторчета от 30тина лева не стават.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.