Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Извън политиката, литературата, техниката и т.н.  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано19.05.19 16:52



Такааа, понеже в това клубче взе да става скука с тези политически, технически и не знам още какви теми, да ви постна нещо, което за някои може и да е интересно.

Знаете атеист съм и рядко ми се случва да повярвам в някакви ...нехарактерни, нереални и неземни случки, но...

Нямате ли усещане в живота ви понякога на ситуации дежа вю...в смисъл случва ви се нещо, което много добре знаете, че не се е случвало с вас, но дълбоко в съзнанието имате усет, че Е БИЛО вече

Днес мислих доста върху това...в крайна сметка, когато на човек му свърши земният път и физически го хапват червеите...така наречените емоции, дух...всякаш отиват в друг човешки...емоционален свят, който се ражда в този момент например и ...всякаш имаш чувството после, че вече си бил на някое място, че си преживявал точно това, та , ако искате разкажете при вас ставало ли е така.

И още нещо...не знам, но понякога имам сънища толкова...реални, направо плашещо реални и то с герои, които никога не съм виждала в живота си в реалността и съм 100% сигурна , че никога няма да видя, това са все известни, много известни персонажи. Странни неща и изиживявания, та , който е запознат с тези ...неща или е чел или е преживял да сподели, ще ми бъде интересно.



Тема Re: Извън политиката, литературата, техниката и т.н.нови [re: Leii]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.05.19 09:26



Знаете атеист съм явно не си




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Извън политиката, литературата, техниката и т.н.нови [re: Leii]  
Автор jumbles ()
Публикувано20.05.19 09:41



всичко е в очите на гледащия

This woman was overwhelmed with emotions when she visited her son's burial site to mourn. Robins were special animals between her and her child, so when she saw one perched on her son's headstone, she saw it as a sign from her son and reached out to touch it. It landed in her hand and she began crying tears of joy.





Тема Re: Извън политиката, литературата, техниката и т.н.нови [re: zaphod]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано20.05.19 16:15



Преди всичко мерси ти за отговора, знам ли...хората се променят, току виж и аз взема , че се променя и стана вярваща в нещо

Дай малко по темата, ако не те мързи де.



Тема Re: Извън политиката, литературата, техниката и т.н.нови [re: jumbles]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано20.05.19 16:16



Знам ли...тези сънища, така реални, това дежа вю...



Тема Re: Извън политиката, литературата, техниката и т.н.нови [re: Leii]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано20.05.19 16:21



аз имам, но не е дежа, а дееба вю!
това е, когато повторя предишна грешка, а това човек е склонен да прави.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Извън политиката, литературата, техниката и т.н.нови [re: dionys]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано20.05.19 16:25



Не знам дали ми се е случвало на мен, май не, старая се големите грешки да ги избягвам за втори път.



Тема Re: Извън политиката, литературата, техниката и т.н.нови [re: dionys]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.05.19 16:58



Депресвю. Комплексвю.
NewNervView


Разбира се, че не говоря за теб, пич. За себе си говоря. Дежа вю на депресарството. Back in Black ама пенсионерски- без наркотиците на Ейми Уайнхауз



Тема Re: Извън политиката, литературата, техниката и т.н.нови [re: Green Light]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано20.05.19 23:17



да не дава Господ да узнаеш какво е истинска депресия. клинична.
пу-пу!
а наркотиците (и алкохолът) само влошават положението.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Извън политиката, литературата, техниката и т.н.нови [re: Leii]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано20.05.19 23:18



стараеш се, ама успяваш ли всеки път?


деееба вю!

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.