Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.05.19 20:07



????????????

Май да...

Скулптурата "Заек" на американския художник Джеф Кунс беше продадена на търг от аукционната къща "Кристис" в Ню Йорк за 91,1 милиона долара - рекордна цена за произведение на жив творец.




ДИМО = Mikkaia, Leii, Duomo, Amore innamorata, Marzo, Вombardier и още 22 ника….
Покажи ми събеседниците си в клуба, за да ти кажа колко струваш!




Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано16.05.19 21:09




май нямам много думи..



Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.05.19 21:22



Поне преживе ще е събрал кинти


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.05.19 21:53



Будалкат те, зевзеците му гадни..и се смеят на простотията ти.. и ачик ачик са ти го написали в прав текст, кратко и ясно, че се бъзикат с теб:"Изработената от неръждаема стомана скулптура, представляваща надуваем заек ..."

Прочети още на: https://www.dnes.bg/index/2019/05/16/rekord-za-jiv-tvorec-91-1-mln-za-skulpturata-zaek-na-djef-kuns.410434

Не си ли надувала стомана, опитай да надуеш ютията, ако не успееш я продай



А иначе правописно ли е написано, че не го разбра?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.05.19 21:53



Кой?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: ShokoLada]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.05.19 21:55



Купили са го за да се опитат да го надуят



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано16.05.19 22:21



На Чичолина бившия съпруг. Чрез брака си взаимно се рекламираха. Статуята пред музея "Гугенхайм" в Билбао е негово дело. Огромно животинче от цветя. Само дето било кученце, пък аз като го видях го помислих за котенце. Той има още една много известна творба едно пак кученце все едно че е направено от балони.





Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.05.19 22:30



Е тва е елитарно изкуство





Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: PYTnik]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 22:36



"Изработената от неръждаема стомана скулптура, представляваща надуваем заек ..."

не, ве, тъпчо.

джелязото имитира по форма надуваема играчка. правилно са го писали хората, не е бъзик.

ма 90 мильона са си бъзик отсекъде. на художника с балъците, които му плащат толкова. а този освен едни адски кичозни, си прави и такива балонести неща:





Тема Ми, трудно ми е да я оценянови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (Щайнмайер)
Публикувано16.05.19 23:48



Ми, трудно ми е да я оценя, трябва внимателно да я огледам отблизо, по възможност със смяна на светлината. Така само от снимката я оценявам на 75 милиона, от мен да мине 76, но при условие Джефчо после да почерпи в Трокадеро.



~~~
«Dark Times at the Midnight Market»


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.