Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: lipari]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано17.05.19 00:54



Ще питам ЛАМБИ, ако парите са минали през банката, значи не е ташак новината..но ако ЛАМБИ каже: Заеби, тези нашите жени не се научиха да четат новините, значи е надуваем от стомана..

Ами така е, днес продават надуваем заек, а утре жива гума..а може ли пак да ми обясниш какво е надуваем заек от стомана?
В новината казват ли, вижда ли се къде му е вентила, голям или малък вентил е?
Това е много важно за цената, щом стоманеният заек представлява надуваем.
Продавам 2лв представляващи милион-ненадуваеми...продавам домат представляващ краставица..


Мисля че е самореклама за пред идиоти, сноби, снобарки, кифли и пърленки..

А иначе, имал пари човека -дал. Дай боже всекиму.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Егати заеканови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.05.19 00:57



Не го бях чувал този Кунз (Jeff Koons). Пише, че е артист (artist) - той си е скулптор, не знам защо са го превели като художник, може би в преносен или обобщен смисъл на арта (~Елин Пелин - художник на българското село).

Доколкото разбирам, избиват се и за поредицата негови прахосмукачки в осветени плексигласови кутии. Имали пари - дали. Продадат ни изтребител F-16 и с мангизите си купуват статуи на... зайци. Да, ама Каракачанката им се опъна на цената и ония ще трябва да минат на нещо по-дребно, да речем катерички. И т.н., айде лека нощ





Тема Re: Егати заеканови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.05.19 07:23



Имали пари - дали.

Седя си и си мисля... ако имам 9 милиона за зайци - дали ще ги дам точно за зайци? (Щото щом дава 9 млн за заек - тоя сигурно има поне още 10 пъти по толкоз). Та - ако ги имам ВСИЧКИТЕ - дали ще си купя такъв заек, или с тях ще спася пенсионерите на някоя държава от мизерия? Не мога да си отговоря за себе си...



А вие?

ДИМО = Mikkaia, Leii, Duomo, Amore innamorata, Marzo, Вombardier и още 22 ника….
Покажи ми събеседниците си в клуба, за да ти кажа колко струваш!




Тема Re: Ми, трудно ми е да я оценянови [re: Phillip]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.05.19 08:35



Познавач си, 76 е истината.
Моята версия е друга : продавачът дава 91 млн, толкова има да пере или да му завиждат другите и да викат : тоя щом за един смотан заек дава 91 млн със сигурност има още поне 100 млрд.
А за продавача си викат : егати елитарния, на мода е. да не останем по назад . ще му поръчам един скункс или тигър, ще платя 200 млн.

А зад завесата продавачът и купувачът на заека си делкат по 100 млн, като начало, щото поръчките започват да валят.





Тема Re: Ми, трудно ми е да я оценянови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 741 ()
Публикувано17.05.19 09:09



Това с прането по тоя начин не върви. Ще го питат откъде ги е имал тез 91 млн.

Имаше една комедия, с малко по-различна схема. Отрочето на мафиота рисува бездарни картини, тия дето трябва да си платят рекета отиват на търга и наддават безумни суми за цапаницата и така всичко е чисто и точно.



Тема Re: Егати заеканови [re: Crrafterr]  
Автор 741 ()
Публикувано17.05.19 09:13



Пише, че е артист (artist) - той си е скулптор, не знам защо са го превели като художник

Е, защо. Артист е човек на изкуството, в частност художник, ама не само.



Тема Re: Ми, трудно ми е да я оценянови [re: 741]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.05.19 09:16




Да, версията с прането не върви.
Предлагам да помолим Липарито да ни продаде картина за 1 млн, ще бъдем скромни. Все ще "съберем" помежду си нещо. Ние ще "купим", тя ще стане елитарка, после като продава-делчо

Ще трябва да поизпипаме детайлите

А ако направи потртет на ББ преди евроизборите, боже... надушвам вече клубни милионери



Тема Re: Егати заеканови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.05.19 09:23



Е, защо. Артист е човек на изкуството, в частност художник, ама не само.

Правило ми е впечатление, че на много места, когато се каже "артист" се имат предвид именно художествените изкуства - художник, скулптор, архитект дори... а актьорите и музикантите изобщо "не ги бръснат" за артисти!

Ми вземи например "История на изкуството" - за какво пишат?



ДИМО = Mikkaia, Leii, Duomo, Amore innamorata, Marzo, Вombardier и още 22 ника….
Покажи ми събеседниците си в клуба, за да ти кажа колко струваш!




Тема Re: Егати заека - егати чудото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: PYTnik]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано17.05.19 09:53



а изкуството си е изкуство, ама и лудостта си е лудост..





Тема Re: Ми, трудно ми е да я оценянови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.05.19 10:42



Предлагам да помолим Липарито да ни продаде картина за 1 млн, ще бъдем скромни.

Ни стаа.

Освен, че сте бедни като църковни мишки, стиснати като Скрудж, тарикати като автентични шопи, ами и не сте достатъчно ошамоглавени, за да си причините закупуване и притежание с бране на гайле какво ще си помислят за вас комшиите, ако снесете няколко мильона за нещо такова и да си го паркирате на видно място в хола /не по-голям от една боксониера/:




То, ако бяхте толко ухапани по главите или поне богати, досега да бях станала мильонер от вас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.