Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: 29 години бракнови [re: Lira Emerald]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано21.04.19 15:54



Всъщност и трите ми брака са успешни-не знам защо така мислиш

То аз нищо не си мисля, ти си го сама споделяла, ама си забравила




Ма то е същото, де... успешни са, докато има полза от тях. Свърши ли ползата, приключва и успеха им И това, след като се знае вече, за какви "ползи" става въпрос при тебе

Напротив, брака е за издръжливи и интересни хора, които не си омръзват и не знаят какво е скука!

Слабаците и скучняците, които всичко им омръзва бързо, не траят нищо достатъчно дълго и тичкат при новата полза цял живот, това е истината, няма какво да се лъжем и мажем

Нищо подобно не е възпитанието, ама нейсе... живо лицемерие и мазнене (то димкиното прословуто мазнене си почна вече, човек няма да остане да не му се подмаже, белким се забрави, как се е освинвала, а на възпитаните кандидат-модераторки като теб, как им е драго) си е, както и няма нищо общо поведението ти с качественото модераторство, ама нейсе, вярвам си седна на гъза вече и няма се излагаш повече да се самопредлагаш

Редактирано от MilaO6 на 21.04.19 15:58.



Тема Re: 29 години бракнови [re: MilaO6]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.04.19 16:00



Слабаците и скучняците, които всичко им омръзва бързо, не траят нищо достатъчно дълго и тичкат при новата полза цял живот, това е истината, няма какво да се лъжем и мажем

Това е твоята истина диър


Въобще истината е относително нещо-като брака

Нищо подобно не е възпитанието, ама нейсе... живо лицемерие и мазане си е, както и няма нищо общо поведението ти с качественото модераторство, ама нейсе, вчрвам си седна на гъза вече и няма се излагаш повече да се самопредлагаш
Е, какво да се самопредлагам...то стана ясно, че Вр и Киро са достатъчни. И си вършат перфектно работата...няма нужда от чистач тук. Ако много заима и се реши що да не се самопредложа...фън си е, кво
Тоест, самопредлагането няма нищо общо с наемането



Тема Re: 29 години бракнови [re: pishmangreek]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.04.19 16:03



Радвам се за теб Гърки, празнувай


Да сте живи и здрави!

Нас инакомислещите ни остави



Тема Re: 29 години бракнови [re: MilaO6]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано21.04.19 16:04



бракът е сделка!!!
на 01 май с Нутчо навършваме 26г съвместно съжителство - и за тези години...доста наши близки се разведоха и разделиха!!!
ТА по-полека с размахването на пръста!


всяка двойка е индивидуална - и друг подобен житейски път НЯМА!!!



Тема Re: 29 години бракнови [re: MilaO6]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано21.04.19 16:13



Бе така са арт хората. Ко знайш ти?




Аз винаги, от дете съм си мечтала за стабилно семейство. Нали знаеш, кой каквото си няма за това си мечтае. Затова отрязах всички, когато видях, че съм се свързала с точния човек. И понеже не съм религиозна, но съм вярваща и се заклех, ще следвам пътя си докато смъртта ни раздели. Имам твърдо изградена ценностна система.



Тема Re: 29 години бракнови [re: spunk]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано21.04.19 16:14



Благодаря Спунки. Ти кога ще идваш насам?





Тема Re: 29 години бракнови [re: pishmangreek]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано21.04.19 16:15



Честит юбилей и още много сол заедно. Прощавайте си, обичайте се, радвайте се на успехите и се подкрепяйте в трудните моменти!

И да са ви живи, здрави, успешни и щастливи децата!



прав или изправян

Тема Re: 29 години бракнови [re: pishmangreek]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.04.19 16:18



Бракът е държавно заверен за вечни времена договор между двама души, който може да бъде разтрогнат след 24 часа.





Тема Re: 29 години бракнови [re: Lira Emerald]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано21.04.19 16:19



Слабаците и скучняците, които всичко им омръзва бързо, не траят нищо достатъчно дълго и тичкат при новата полза цял живот, това е истината, няма какво да се лъжем и мажем


Това си е баш твоята истина. Демонстрираш я непрекъснато. И с браковете и с любовниците.



Тема Re: 29 години бракнови [re: pishmangreek]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано21.04.19 16:25



достатъчно сме чели за твоите любовници - и тези на съпругът ти!!!
смешници!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.