Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Game Of Thronesнови  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.04.19 00:10



Два дни остават:




Това ми е екрана на телефона.
Заключен:


Отключен:


Това ми е мелодията:



Кои сме феновете?



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Green Light]  
Автор 2biri ()
Публикувано13.04.19 00:29



Без да съм маниак - гледах няколко сезона, гледам понякога. Готин е сериала. И синът гледа понякога - той е по-напред



Добре де, сериозно, при служебни среши не е ли малко смешно да звучиш като Гейм ъф троунс, Секса и града, Доктор Хаус, Дяволското гърло?

Представям си как стоим на среша и някой звъни с филм и/или сериал. То несериозно някак



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: 2biri]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.04.19 00:38



Абсолютише.
Даже съм известен с това че се подигравам на всякакви мелодии различни от нормално бибибкане или звън. Ама на- фенство.
Сега няма да ти обяснявам колко сме важни и ни е ценно времето (понеже ме виждаш колко вися тука в работно време), ама веднъж при пак такива важни с ценно време идва едно момче служител да ни дава разни неща и му звънна телефона с нещо познато. Познато ама не мога да се сетя. Викам пич, каква е тая мелодия, бе? Истински детектив, вика, ама не ми хареса последния сезон. Не си прав, викам, я ме набери да видиш аз с какво звъня. Набира ме, има ми номера, оня шефа кисел та знае ли се, губиме време. А познай викам кво е това? Не можа. Не бил фен на Игра на тронове. Ама биг боса позна. Един вика месец остава, не знам как ще дочакаме. Няма кисели физиономии, тва онова, готин лаф стана.
Иначе верно че малко се стрягам. Като мине се връщам на телефон- стар стил.
То, тогава ще съм тъжен.

Махам запетаи. Тия малки гадинки.

Редактирано от Green Light на 13.04.19 00:39.



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.04.19 09:19



Ей ме на.
Но няма да го гледам от 4 ч. сутринта, ще тръпна до 21 ч.



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Green Light]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано13.04.19 09:28



Аз!!И моят телефон звъни с мелодата на филма

Дочакахме 8ми сезон!



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Crrafterr]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано13.04.19 10:27





Ти кат бабите/пенсърки за турски сериал



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: MilaO6]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано13.04.19 10:35



Във филма почти всички женски образи са много ярки и полът не е представен със силни и борбени, красиви и жестоки лейдита. Бих казала, че е апотеоз на феминизма

Много им се кефя!



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Green Light]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано13.04.19 10:37



"Вие сте луди, бре!!



Аз колко си падам по кино, знаеш, досещаш се предполагам... е, не и по "тронове" разни и по разни "войни", но и през ум няма да ми мине да си слагам да ми звънти любима филмова мелодия или мелодия от любим филм на телефона... Че то е нещо като "Целувката" или "Прегръдката" на Климт по чукундурестите чаши за всичко (не че си нямам и аз вкъщи, де)... Та, не го разбирам аз тоз кич, ма пък от друга страна, те са си за телефонен кич бая тез филмови мелодийки... пък за пазарната страна на маниящината, да не говорим...

Редактирано от MilaO6 на 13.04.19 10:41.



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Green Light]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.04.19 10:39



Малеййй, много съм изостанала май:))

Не съм гледала и минутка от този сериал, не съм чела книгата...ни-що!

Обаче ми се струва, че е нещо малко фантасмагория...а аз подобни филми с дракони и измислени същества и сюжети не долюбвам/трябва да ми е истиснки-исторически, базиран на реални факти и хора/...та кажете, реален ли е или тип фантастика?...съвесем сериозно питам. Даже не ми е идвало и да погледна за какво става дума



Обачееее, когато течеше сериала за Хенри VIII, с Джонатан Рийс Майерс...е те тогава стоях по нощите да го гледам и блажено заспивах с усмивка на уста и еротични помисли, щото го обожавам тоз актьор
А и филмът е истински, реален, исторически, аз такива харесвам...не фантасмагории.

Иначе на любителите на сериала, щастливо гледане на очаквания сезон! Радвам ви се!



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: caryb]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано13.04.19 10:40



А, мерси, точно в духа на затриването на пола... Точно това нещо няма как да ме изкефи.. предполагам, че не им е единственото ''достойнство''.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.