Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 06.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Asia.]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.04.19 13:11



Филми с насилие също избягвам...та няма шанс да гледам Викингите, щото па те самите не са ми особено интересни като историш-не знам защо, само повърхностно съм се плъзгала да ги опознавам, не са моите хора, прекалено са ми диви.





Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Lira Emerald]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.04.19 13:14



Нормандия е викингско кралство (в твоята любима Франция).
Знаеше ли го?



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: caryb]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано13.04.19 13:18



Ааа, не... тва е твоя работа, ти си се заловила с него... аз и да не знам, какво искам да чуя, ти щом си се хванала на хорото, намери начин да го откриеш




ПП

В случая аз знам, защо бих гледала подобен филм.



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Lira Emerald]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано13.04.19 13:18



Така е. Северните народи са по-диви. На мен ми бяха интересни сцените в Англия и животът в тогавашните кралства там. Обаче и в Тюдорите имаше бая сцени на насилие. Него го гледах на запис и прескачах доста нещо.



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Green Light]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.04.19 13:22



Е хубаво-нека, дали им там да се позаселят след навествието им през 9 век:)))...но както казах, не са ми близки на духа тез викинги бреее





Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Asia.]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.04.19 13:28



В Тюдорите сцени на насилие имаше-да, но не бяха толкова дълги и натрапчиви. Там концентрацията бе върху Хенри VIII, дворцовите интриги на Кромуел, жените му...a и като знаеш и очакваш да се появи Джонатан Рис Майерс...търпиш бре, търпиш





Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Lira Emerald]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано13.04.19 13:39



На мен не ми е любимец, но харесвам исторически филми. Обаче в действителност Хенри Осми изобщо не е приличал на Дж. Р. Майерс. Харесвам актьорът, дето изигра Кромуел. Намирам го за много добър. Все такива ги играе, дори и в няколкото криминалета, в които съм го гледала. В "Бялата кралица" беше Невил - дъ кингмейкър. Това е сериал за войната на розите и завършва с идването на власт на Хенри Седми, бащата на осми.



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Asia.]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.04.19 13:42



Да, знаем че Хенри VIII няма нищо общо с визията на Майерс



И аз съм съгласна и харесвам актьорът изиграл Кромуел там, не като визия, а игра и внушения.



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Green Light]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано13.04.19 13:51



Хах, това е мозъчния велоаргометър на автора на въпросната мисъл...



На времето беше казвано същото за научната фантастика и на мен, например, тя ми беше мозъчната успоредка в определен период... а сега, освен фентъзито, със сигурност за различните мозъци, различни неща са им велоагрометърът... за мозъците с лингвистична насоченост, например, е изучаването на чужди езици... за напредналите, стигналите до 6 езика, модата е изучаването на редки и изчезнали езици, диалекти и наречия... което е много препоръчително като превенция срещу алцхаймера...



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: MilaO6]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано13.04.19 13:52



ПростичКо казано има голяма доза непредвидимост, особено в първите сезони, която смятам, че би ти допаднала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.