Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Как да процедирам?нови [re: Phillip]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.05.19 20:42



Ааа не казвам. Винаги е добре да се стараеш и никога - да претендираш за заслуги.
Нощни снимки няма вече. Ако това ти помага за нивата на черното



Тема Re: Край и спойлеринови [re: Green Light]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано20.05.19 22:25



Тъжно ми е, но ще чета. Горкият Джон, спаси всички, да го беше изгорил дракона. Остана свят без Лоши, това не е нормално





Тема Финалътнови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.05.19 22:41



Аз лично съм удовлетворен. Сцената Джон - Денерис бе достойна за кулминация, достойна и за всеки шекспиров театър. Междувременно светлите идеали на комунизма ги отнесе към небитието драконът. Словото (на Тирион) се възкачи на "трона", мажоритарният избор бе предпочетен, конете няма да гласуват, имаме пожизнен ненаследяем президент с абсолютна власт. Брексит бе успешен в лицето на Санса.

Словото, магията.



Тема Ненаследствената абсолютна монархиянови [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (Щайнмайер)
Публикувано20.05.19 23:59



Ненаследствената и пожизнена абсолютна монархия, четох за нея за първи път в "Замъкът на лорд Валънтайн" на Робърт Силвърбърг. Приятна сага, между другото, писана в едни други, по-безгрижни времена (1980-).



~~~
«Dark Times at the Midnight Market»

Тема Re: Финалътнови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.05.19 12:42



Всичко свърши както трябваше да свърши(или поне по един от добрите начини). Както каза сина ми - Старките владеят всичко, Вала, Севера и останалите кралства че и даже Аря тръгна към неизвестни територии. Пощадихме Вестерос от демокрацията а моралът(на Нед Старк) възтържествува над безскрупулният кариеризъм(лорд Бейлиш).
Ende gut alles gut.



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Green Light]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано21.05.19 13:47





Спрях да го гледам на 3-4 сезон, когато стана ясно, че се превръща в обикновен зомби-сериал с претенции. Да го духат. А рейтингите, на картинката, са достатъчно красноречиви.



Тема Re: Game Of Thronesнови [re: Жугдердермидийн Гура]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано21.05.19 14:33



Ползват ги вече като нарицателно, сравнително или някоя филоложка да каже точно какво. Примерно - новата супра* е по-зле от игри на тронове.

* - модел на тойота, сега излиза пети сезон с чисто нови сценаристи (предимно от бмв)



Тема Re: Финалътнови [re: Green Light]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано21.05.19 17:21



Но истинската зима така и не дойде





Тема Re: Финалътнови [re: caryb]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.05.19 18:23



Е снегът е вече навсякъде във Вестерос.
Например моментът когато Денерис се приближи към Железния трон и снегът валеше през разрушеният покрив. Според сина ми тя е имала това видение, когато магьостниците я бяха затворили в онази странна кула във Валирия(или Карт). Там падащият сняг над Железния трон ни се е сторил силно преднамезнование.
Вече е изпълнено.



Тема Re: Финалътнови [re: Green Light]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано21.05.19 18:46



Да. и аз го помня видението.Имам предвид на Север, както описваха предишната зима, че огънят не стоплял и всички зъзнели в замъка, камо ли навън.( не помня кой точно го описваше) А те свободно си ходеха и животът с нищо не се промени. На корабите нямаше сняг, на съвета навън също, когато избираха крал. А сцената с Джон и Денерис предхождаше съвета. Много кратка зима се оказа






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.