Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Какнови [re: caryb]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано02.04.19 14:27



не се стресирам от кал, защото не очаквам някъде да има стерилност



Тема Re: Какнови [re: osvoboden pich]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано02.04.19 14:31



Аз също не съм съдлива, но съм общителна и емпатична. Проблемът е, че когато отговаряш за 20-Тина жени се съобразявам на всяка с месечния цикъл или критическата, или с родата и не знам си кво. Като добавиш към това и куп майстори, доставчици и клиенти (няма да използвам епитети), някъде към 40- 50 км градско шофиране всеки ден, направо се питам аз в час ли съм



Тема Re: Какнови [re: tia9]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано02.04.19 14:32



Това с мълчането и аз го правя, докато не избие на някъде.



Тема Re: Какнови [re: caryb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.04.19 15:46



На мен ми помага много:

1. Книги-хоби ми е да чета, да си купувам нови книги, да потъвам в сайтове за книги...да ме отнасят някъде-някъде...

2. Плетене на 2 куки

3. Гобленчета-чат-пат да си ръкоделствам

4. Декупаж, когато ми се твори с него

5. Работите ми-гримът/студиото и обожавам да ходя в хотелчето на рецепцията-там кафенце, цигарки, дворче, готини клиенти чужденци, гости-познати, случват се интересни неща...Витошка до нас и да обикалям и зяпам, да си избирам неща, които мисля да си купя или просто на зяй пазар

6. Разходки с кучо Томи

7. Кръчмички от време на време и срещи само с интересни мен хора с които се траем. СЕкакви елементи дето не с ами по вкуса са елиминирани от ежедневието ми.

8. Шофирането ме разтоварва

9. Слушане на слушалки на любима музика

10. Превеждане и писане на статии по проекти, които си поставям

11. Скорпи

...сродната ми душичка...гаджето демек... самата мисъл за взаимотношенията ни и общите ни изживявания ме тонизира, вдъхновява и успокоява. Умираме да си висим по кръчмета и кафета

12. Интересни филмчета, които си търся по нета.

13. И разбира се-теглене мислено на МАЙНИ, когато ми прекипи...хич не им се вживявам до разтреперване...напротив, подличко действам на тях да им стане гадничко, като издебвам подходящ момент за това...не съм злопаметна, а както казваше мой познат актьор-паметна

14. Пия си редовно магнезия, рибеното масло, пробиотика...храня се безглутеново, здравословно

15.Обичам да посещавам манастири и църкви, чат-пат да пътувам...да се сменя пейзажа...ако нямам възможност-ей го Княжево...разходки на тишина и спокойствие

16. Имам си лично моя стая/никой не влиза там освен мен, както и останалите членове на семейството си имат техни/ и там ми е светая-светих...затварям вратата след себе си и това е моето уединение, където си мечтая, творя, почивам.

17. Нетчето в умерена доза, клубовете тук

18. В крайни случаи-валерианчето

19. Изграждане на философия че най-важната съм си АЗ и глезенето ми сама на себе си ми е приоритет, никакви морални задръжки и предрасъдъци не ми влияят...аз като съм ОК и близките ми са ок



Тема Re: Ето какнови [re: caryb]  
Автор Orphey (Liricus)
Публикувано02.04.19 16:10



Когато внезапно
времето златно
приключи от стреса разплакано.
Да плачеш недей,
ще дойде Орфей
със лира и ... нещо нечакано.

Щом дойдеш на хал,
замерян със кал
от хора, съдба и обрати.
Да плачеш недей.
Мохито налей.
Пийни си за мама за тати.

Тъгата е пристан
сълзите мъниста
А яростта тих непослушник.
Да плачей недей
на Орфи попей.
Тъй стреса намира отдушник.



Тема Re: Какнови [re: caryb]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано02.04.19 16:32



За 30ина мъже е същата работа))) кога им дошло, кога не е, клюките са и в по-голям обем)). Приемам, че това ги разтоварва и така.)) Всеки си има силни и слаби моменти.))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Ето какнови [re: Orphey]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано02.04.19 16:33



Страхотно



Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: Какнови [re: caryb]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано02.04.19 16:35



Натоварващо е, но е без последствия за околните. А внуците са извор на младост и бодрост.)))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Ето какнови [re: Orphey]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано02.04.19 16:55









Тема Re: Какнови [re: caryb]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано02.04.19 17:09



може да изглежда ограничено
но от няколко години гледам 3 любими сериала(имам всичките сезони)…"убийства в Мидсъсмър" "Еркюл Поаро" и "въпрос на чест"
като си пусна някой епизод с чаша уиски - се чувствам на 100% спокойна и готова да се раздам за близките си!:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.