Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано19.03.19 22:51



Много ме кефите кви сте страхливи и нежелаещи да поемат отговорност лекета.
Още се изприщвам, като прочета заоня самобастисалия се баирбудала, не му помня името, и конкубинката му (жената до....).
Днес па неккф в Ботевград тъпунгер дегенерат заклал "жената, с която живее" от ревност (вероятно си е начесала терлика с някой млад тъпкач).
Не ви дреме за деца, не ви дреме за "тоя до вас", важното е да имате имагинерната 'свобода".
Смешници





Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано19.03.19 23:04



Прав си Кире!!!

Баси изродите в тоз клуб, майка!!!
Ми те повечето парясници бе!!!


Мъжът до мен , приятеля ми.... сволоч ти казвам!!!

Какво щях да ги напрая, ако не бях в предизборна кампанияяяяя!!!!
На бъзе и коприва щях да ги разпердушиня!
Ама нали пусто гласоподаватели.....

Слушай бе..... въведи правило кандидат-модовете да са дълготрайно и щастливо семейни???
Би им майката на всички "свободни" ???


В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\" <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kiko64 на 19.03.19 23:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от kiko64 на 19.03.19 23:15.



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор 2biri ()
Публикувано19.03.19 23:13



Кои сме ние? Кои са те? Кои сте вие? Да знаем на кой да се смеем от смешниците, че съвсем се объркахме



Инак - да, отвратително е да се трепят жени и мъже, родители и деца, съседи и роднини. Изобшо е отвратително да трепеш и за 2 домата и 2 кочана царевица или 2 лева. Ама трепят хората - един имал нужда да има, друг имал нужда да си отстоява собствеността.

Можеш да предложиш да сложат емотикон с бомба да избиват нерви. Поне тук да не се изтрепят утре за красота и власт



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано19.03.19 23:18



И синеоки! Поне да е чиста расата.
Може и да са доказано фертилни или поне да са оше във фертилна възраст.

Ей, забравих - и с визитка в подписа - 3 имена и месторабота, шо не и деца и местожителство?

Колко си умен!



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: 2biri]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано19.03.19 23:25



Що ме мразиш бре?

Защото преди време ти казах , че си мърла?

Дето ревА , че едно чистене на апартамент и едно готвене са баситежкияизнурителен труд.

А моите дами тва ще го свършат ей тъй - между другото.




Ей, забравих - и с визитка в подписа - 3 имена и месторабота,


Разбира се! Тва е задължително. Аз дори го бях направил, но поради голямото ми уважение към Донка и по нейна молба го махнах.


В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\"

Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано19.03.19 23:40



Ъ? Е, да не мислиш, че чистачка чисти и готвачка готви на мен и мързеливия султан у нас?

Може да съм казала, че не е задължително да ти харесва домашната работа или че не е признак на акъл, ако я извършваш. Или че тежи като е всеки ден, а имаш друга работа, която има срокове. Или... знам ли какво съм написала и в каква тема.

Не помня, че си ме наричал мърла. И не те мразя. Просто смятам, че се лигавите излишно няколко човека и в по-сериозни теми. Ти - на тема анонимност. Сега нов филм усешам - тази е свободна = тя е мърла или дебела или хронично болна (по Филип допълнението), шом не се е задомила с някой човечец сгоден. Е, как да не е срешнала сгоден - то пълно с много свестни мъже и чакат да дефилират свободните и да се чифтосат покрай печката.

Ма на човека темата не е тая...

Кат стадо кози... кво ше й е на нашта, че да не я оножда пръча



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: 2biri]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано19.03.19 23:46




Глей как подскачаш кат Шипано Ленче...без да си щипана.

Гузна ли сиииии, що ли....


Как сте се спекли в тоз клуууб!!! Ужас!

С какво сърце ще трябва да ви напусна скоро и колко ще ви мисля...

В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\"

Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.03.19 00:06



Има хора, които са доста лишени от такт. Ей така на майтап пляскат квото им хрумне, за да е весело. А то често не е. То дърти, дебели, грозни, анонимни, глупави, болни, свободни - такива тук няма изобшо, не, всички са образцови - всичкото е голям майтап по принцип за едни други. Но купон, смях и закачки - да живей!



Кико, аре стига смешки. Ти се сърди, сърди, сърди за един бан и изведнъж - дайте да се забавляваме на гърба на другите, че ми дойде музата.

А ако не отговарят на боя, фертилност и кг - направо да се утрепят, че е по темата.



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: 2biri]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано20.03.19 00:30



"Има хора, които са доста лишени от такт."
Хора има всякакви-
Дори ти си представител на едни на хора които не правят разлика от хора и роля.
Има такива хора, които и представа си нямат, че приемайки ролята на хората за самите хора , нанасят вреди на себе си, а не на хората и ролите им.
Ти си дръж на собствената си роля, не е нужно да оплюваш чуждите, защото сме еднакви..само за някакви си пет милиона лева и ще си смениш ролята, но ще си останеш същата като човек..пък знам ли те , знаеш ли си е ти , може и за 5лв да го направиш, цената е без значение, принципът виж и запомни...
И въобще не ни се изявявяй като Геновева многострадалната..чиста като сълза и вода ненапита...

Кико бил пеераст..ади де, ебах ти такта, а ти си девствена..ади де ебаах ти такта..аз съм светец...ади де ебах си такта...
ибах ти ролята, не се безпокой, няма да забременееш!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано20.03.19 07:31



Прав си, но като те гледам, и на теб не ти дреме много за тиквите тук.
Не, че ми пука.

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.