Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: А бе,нови [re: UnicaDonna]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.03.19 10:07



Глупости... откровения ли си търсиш? боя се, че биха били доста неприятни... не разбирам подобен мазохизъм, Уникална... клубът не е твой, а аз не участвам активно в него и нямам претенции да е мой... просто наблюдавайки отстрани забелязвам някои неща... кротко сега, че тъкмо реша, да се разбирам с тебе и ти ми пречиш...





Тема Re: А бе,нови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано23.03.19 10:11



Чиста проба носталгия, съвсем наистина ми липсват)

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: А бе,нови [re: sladunka medunka]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.03.19 10:14



Виж... нито се страхувам, нито се срамувам от нещо, което някой би казал за мен. Аз съм си аз, както всеки. С "достатъците" и недостатъците си. На тази възраст нито ще ме промените, нито ще ме обидите, нито ще ме накарате да спра да пиша заради мненията ви, докато имам тази възможност.

Има много по-важни неща на този свят.

А че си решила да се разбираш с мен - никак не означава, че аз няма да реагирам на нещо, написано от теб, както го правя с всичко написано тук. Никога не ми се е случвало да се домогвам до нечие добро мнение или отношение.


ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier

Редактирано от UnicaDonna на 23.03.19 10:40.



Тема Re: А бе,нови [re: sladunka medunka]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.03.19 10:16



кротко сега, че тъкмо реша, да се разбирам с тебе и ти ми пречиш.





Тема Re: А бе,нови [re: sladunka medunka]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано23.03.19 11:43



клубът веднага стана неин и се откри арена за виртуална борба със злото

с излшъци от амбиция и излишъци от време всеки го може, физически постижимо е.

До този момент в този клуб само двама клубари разполагат и с двете - Пътник и Уникална.



Тема Re: А бе,нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано23.03.19 11:46



Ами не знам... честно..





Тема Re: А бе,нови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.03.19 12:23



Не знаеш дали ще назначиш доктор на инженерна длъжност ли?




ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier



Тема Re: А бе,нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано23.03.19 12:37



Именно... ако зависи от мен





Тема Re: Значинови [re: lipari]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано23.03.19 13:10



Пътник и Уникална трябваше да са "наказани" да са модове





Тема Re: Значинови [re: caryb]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.03.19 13:14



Пътник и Уникална трябваше да са "наказани" да са модове

Внимавай какво си пожелаваш!



ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.