Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: А бе,нови [re: sladunka medunka]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.03.19 00:00



ехааа, не знаех, че това е резултат от сериозна и добре свършена работа
там пишат около пет мили дами и двама-трима мъже
по-подходяща кандидатура от нейната здраве му кажи
пребройте се кои ще останете в 40-50



Тема Re: А бе,нови [re: snowprincess]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.03.19 02:07



не разбирам иронията ти

... но хайде, ще я приема... от мен да мине... да се преброим оставащите? ми ще се преброим, щом трябва... това някакво предупреждение ли трябваше да бъде? ... ако изберем Безсънна ще останем само аз и тя ли? и Гераско, който ще я защитава?... абе, не знам защо, но нещо не е много наред в такъв род общуване, не мислиш ли? Твърде манипулативно, високомерно и леко хистерично... ами, мерси, ама не става... сори, явно те сбърках с някого, от когото очаквах зряла реакция... все едно, да си призная честно, мога да броя, мога и да смятам наум, не ме плашиш много...



Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: Phillip]  
Автор ellynora (x)
Публикувано23.03.19 04:39



Bezsynna



Тема Re: А бе,нови [re: sladunka medunka]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.03.19 08:06



Уникална, Уникална... разбирам, Димо ти липсва, няма друга черна овца в клуба и си търсиш нова жертва

Изобщо не си в час. Твърде заета съм с всякакви задължения в момента, по-скоро приятни, за да си търся нещо такова. Ако ми трябваше димо или черна овца - ей я къде е, в съседния клуб - няма да съм първата, която прескача от клуб в клуб.

Наистина беше куриозна разликата между ДУМИТЕ ТИ - че "няма по-подходяща от Безсънна" - и ДЕЛАТА ТИ - гласуване за адмирала.

Всичко друго са празни приказки. Уважавам адмирала достатъчно, и ако не беше кандидатурата на Безсънна - със сигурност бих гласувала за него. И всъщност - В МОМЕНТА, в този наш диалог, изобщо не става дума нито за него, нито за нея. А ЗА ТЕБ. И то - просто отбелязване на едно разминаване, а не някакво обвинение или заяждане.

ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier



Тема Re: А бе,нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано23.03.19 08:18



Уважавам адмирала достатъчно, и ако не беше кандидатурата на Безсънна...

И аз го уважавам...
Трудно ми е да избера между него и Безсънна - нея също я уважавам.



Тема Re: А бе,нови [re: sladunka medunka]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.03.19 08:34



извнявай, сладунке, но не е ирония, а учудване, защото не съм присъствала на проблеми там
искрена съм и харесвам хората в Споделено
от тази тема научих, че Безсънна се е самономинирала и има амбицията да подрежда в 40-50
ти няма какво да броиш, по-скоро беше шега към Уни, щото ми писа, че се надява да е толерантна към нея, но в 12 вечерта не ми беше до емотки, представих си, че я изпращат при сватбарите


а и почнах да разбирам защо Гераско се смята за труп
някъде прочетох, че Киро казва, че няма проблем и двамата с адмирала да са назначени, така че е възможно и нашият вот да е удовлетворен
приключвам участие в тази тема и ще чакам резултата



Тема Re: А бе,нови [re: sladunka medunka]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано23.03.19 08:36



Остави това, а и редно ли е, нормално ли е да се бърка в личния живот на двама клубари, да им дава акъл като на непълнолетни, все едно е училищното психо, което привикало двама тийнове в кабинета, притиснало ги е в ъгъла и им набива клинците, само че в случая на мегдана пред строя, пред всички да се червят... И това го прави не за пръв път... Преди време така пред всички ни в клин, ни в ръкав дърпа ушите на ржевски, дето вместо да се ожени и да си роди свои деца, полагал грижи за сестра и племеник.... Аааабе да му имам функцията на клубната психоложка, в която се е вживяла.

Редактирано от MilaO6 на 23.03.19 09:36.



Тема Re: А бе,нови [re: MilaO6]  
Автор DarkSide ()
Публикувано23.03.19 08:44



че то клубна психоложка хич не е зле да има - то е очевидно че сичите тука сме директно за психиатрията





Тема Re: А бе,нови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.03.19 08:56



Трудно ми е да избера между него и Безсънна - нея също я уважавам.

При мен по-скоро беше въпрос НЕ на уважение, а на преценка според СПЕЦИФИКАТА на нашия клуб - кой би се справил по-добре, и на базата на това направих избора си и то - категорично. Толкова повече, че Безсънна СЕ САМОНОМИНИРА, което означава в прав текст, че ОБМИСЛЕНО е готова да се "бори".

.

А то иначе и много други хора уважавам в клуба, но не ги смятам подходящи за тази работа.

Щото все пак се търси човек за определена дейност, с всички качества, които са необходими за нея, а не просто така - някой от клубеца, който ни е симпатичен и го уважаваме.

Винаги съм твърдяла и тук, че и в реалния живот не всяка женска може да бъде качествена чистачка!

ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier

Редактирано от UnicaDonna на 23.03.19 08:58.



Тема Re: А бе,нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано23.03.19 09:01



При мен е уважение... Преценката ми винаги се диктува от емоциите. Просто така съм устроен - не казвам, че съм прав.






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.