Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: tartarianeyes]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано21.03.19 23:25



Аз съм твоя човек!
Гласувай за мен!
Знаеш , че те ценя и обичам!



В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\"

Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.19 06:11



Щото ако ти уважаваше клуба и службите, щеше да реагираш и важно и служебно на думите на Уникална в мнението и, в което ни казва че при едно друго подобно гласуване е пуснала няколко гласи и те са били отразени като истина.
ЩОТО, наистина ако уважаваше тези неща, щеше да поискаш обяснение от Уникалната как го е направила и защо с това си действие е променила общият избор, и защо не е помислила , че така уронва авторитета и на службите и своя....и на всякакви други избори.


Ей, ама ти вЕрно си мноо тъп!



Май се изнерви, че разкрих начин да се фалшифицира вота, сигнализирах и благодарение на това фалшификациите са невъзможни! На такава схема ли разчиташе, или има и още? Бележки, които хвърчат? Агитации към тоя и оня да гласува, за да привлече гласове и да ги откъсне от главния конкурент?

Борбата май е безмилостно жестока!

ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier

Редактирано от UnicaDonna на 22.03.19 07:07.



Тема Re: А бе,нови [re: tia9]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано22.03.19 08:25



изобщо не разбирам нито за какъв труп ми говори Гераско, нито теб в момента
явно не съм умна, но понякога от недомлъвки не разбирам
и как да не му е мястото, времето и начина
тук да не би да си пускаме кафенца, цветенца, музика и поезия, като в Сподоелено
как изобщо стигнахте до идеята Безсънна да е чистач в кенефа, само щото е чела в 40-50 и ходи на КК
но като тя иска, ОК, всеки може да опита

в първата тема като подкрепих бирите, Пътника ми каза: що я хвърляш на кладата
щото съм я виждала как се "бие" виртуално
вие сякаш нарочно избирате някакви добрички, които после да вдигнат ръце и да се махнат - каката, фиш, врабеца
на същия принцип може и теб да изберем, винаги си спокойна и толерантна
ако можех да намеря темата когато врабеца беше избрана, и тогава казах нещо подобно, че няма да й издържат нервите, щях да дам цитат
но намерих друга, в която Lilla My ((мюх))/аби казва: "обаче да видите вие като се гепи скиптъра!
ни да участваш, ни да режеш глави, ни да се разправяш с недоволни шайки, ни да пръднеш щото нали си мод - вече никой не те приема като юз и каквото и да стане тебе те погват
пък има и недоволни, че точно пък ти си станал мод и само те дебнат да те сгащят по гол гъз
и току се надигне някоя стачка против мода - кой толерирал, кой не бил баннал, кат търпял това, пък наказал онова...що не видял скандала, що не спрял скандала, що поощрявал скандала, що се правел, че не вижда скандала, що изобщо диша аммммм?

като изправителен дом за юзери е модераторството - горещо препоръчан метод за достигане на пълна нирвана щом се махнеш от поста. Едва тогава човек осъзнава какво значи ама Свобода!"

и се включих в темата само, за да му кажа на Гераско, какво тепърва започва



Тема ad miralнови [re: Phillip]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.03.19 08:31



ad miral (на андорския флот)



Тема Re: А бе,нови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.19 08:36



как изобщо стигнахте до идеята Безсънна да е чистач в кенефа, само щото е чела в 40-50 и ходи на КК

Тя самата се САМОНОМИНИРА.

Аз смятам, че човек с опит като модератор би се справил по-добре от всеки друг.

Пък и тя СЪС СИГУРНОСТ чете предостатъчно тук и знае какво я очаква.

Макар че ми се струва преекспонирано всичко това, с което я "заплашвате". Правилата ни са доста точни и не е голяма философия просто да се следи за спазването им. ИМЕННО заради това съм избрала нея - защото не предвижда драстични промени. А само внимателно следене и спазване на правилата.

Аз лично очаквам от нея да не ме санкционира, когато кажа на ТъпНик, че е дрисльо!




ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier

Редактирано от UnicaDonna на 22.03.19 08:38.



Тема Re: А бе,нови [re: snowprincess]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.03.19 08:52



Това е валидно за всеки избран. Има обаче още нещо, тук сме големи деца и тези неща ги знаем. Безссънна е голямо момиче, наясно е.
.....не съм спокойна, просто се познавам, като избеснея)) спирам да пиша, пазя хората жт себе си...ама това е друга тема.
Няма доживот чистач, ако и дойде вповече ще напусне. Но тези дето гласуваме за нея)) смятаме, че ще се справи.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: А бе,нови [re: snowprincess]  
Автор DarkSide ()
Публикувано22.03.19 08:57



обаче да видите вие като се гепи скиптъра!
ни да участваш, ни да режеш глави, ни да се разправяш с недоволни шайки, ни да пръднеш щото нали си мод - вече никой не те приема като юз и каквото и да стане тебе те погват
пък има и недоволни, че точно пък ти си станал мод и само те дебнат да те сгащят по гол гъз
и току се надигне някоя стачка против мода - кой толерирал, кой не бил баннал, кат търпял това, пък наказал онова...що не видял скандала, що не спрял скандала, що поощрявал скандала, що се правел, че не вижда скандала, що изобщо диша аммммм?

като изправителен дом за юзери е модераторството - горещо препоръчан метод за достигане на пълна нирвана щом се махнеш от поста. Едва тогава човек осъзнава какво значи ама Свобода!


правдиво и колоритно е отразена благородната професия на мода - мъ то направо да се амбицира чиляк от толкова много и разнообразни предизвикателства





Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: Phillip]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.03.19 09:00



Гласувам за Безсънна като първи чистач. Ако има втори чистач, гласувам и за Адмирал. И двамата са показали, че се справят добре с тази дейност. Одобрявам ги и двамата, виждала съм и двамата наживо, умерени хора са, могат да се владеят, говорила съм с тях и стават за тази работа отлично.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Редактирано от Lucky Eva на 22.03.19 09:05.



Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано22.03.19 09:20



Затвори си устата.
Гласувала си няколко пъти в една анкета. С което си променила резултата в твоя полза и подло си мълчала тогава, излъгала си клубарите и си уронила достойнството на клуба, подиграла си се с Правилата.
Или сега лъжеш, че си го направила тогава.
Умишлено създаваш чувство на недоверие у клубарите за правилата...и наглите ти уаста са големи. Друг ти срал в гащите.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: А бе,нови [re: snowprincess]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано22.03.19 09:27



тук да не би да си пускаме кафенца, цветенца, музика и поезия, като в Сподоелено
как изобщо стигнахте до идеята Безсънна да е чистач в кенефа, само щото е чела в 40-50 и ходи на КК
но като тя иска, ОК, всеки може да опита


Всеки може да стигне до идеята да се кандидатира за мод. Дори да пуска 5 постинга годишно в клуба. Няма изискване кой колко постинга ще публикува, за да заяви кандидатура.

Оттам насетне, щом кандидат отговаря на формалните изисквания на админа, той е равноправен на всички други кандидати. От което следва, че всеки гласуващ равноправен потребител лично решава кого да подкрепи.

3 месеца и 5 теми бяха посветени на обсъждания, кандърми, внушевия и разпри в стил "кого ще изберете, ама защо този, а не онзи". Каквото е имало да казваш, за да повлияваш или критикуваш, да си го казала в посветените на това теми.

Тази е за окончателни решения. Кой, как, ам защо този, а не онзи - негова си работа.

Имаш: една тема, подобие на виртуална избирателна секция и цял мегдан отвън.

Ти малоумна ли си, каква си, че си се изтъпанила насред избирателната секция да дърпаш всеки за пеша - ама що гласувате за този, а не за онзи, ама чакайте сега да дооправим клюката!!!
Мегданът ти е на 2 клика разстояние - пусни си тема и дооправяй клюката там.

Туй не само към тебе, ами и към всички, дето баш в тази тема намериха да си стискат пъпките.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.