Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: PYTnik]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано21.03.19 22:11



Прекалено много думи. Става дума за гласуване в анкета.
Анкетата няма ограничение за вип и не-вип. Всеки регистриран потребител може да цъкне във всяка анкета и да добави глас. Някой не е знаел това и е проверил. Намерил за необходимо да сигнализира, че ако се гласува чрез анкета, вотът може да се фалшифицира. Много добре знаеш какво е анкета. Вариантът, в който никой да не може да гласува два пъти, е явно гласуване чрез постинги, който вариант се използва сега.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: Phillip]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.03.19 22:39



На път съм да гласувам, като чета какво става тук
Баси.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: Bezsynna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.03.19 23:00



"Анкетата няма ограничение за вип и не-вип.
...Вариантът, в който никой да не може да гласува два пъти, е явно гласуване чрез постинги, който вариант се използва сега. "

Недей, няма смисъл.


Уникалният случай е във ВИП клуб, а не- ВИП.., в 40-50 е..
КЛУБЪТ в който е анкетата, има ограничение за ВИП, няма как там няколко пъти да гласуват не- ВИП.... какво ще прави не-вип потребител във ВИП клуб, че и да гласува в няколко пъти в анкета????
Недей.

Когато анкетата е във ВИП клуб-има ограничения, то е е ВИП клуб!

И както вече разбра, не е само това, а е комплексно.
И не само, че е несериозно, но не е и нормално... последното е за притеснение...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано21.03.19 23:06



И какво по-точно пак става, според теб!?



Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: tartarianeyes]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано21.03.19 23:11



На път съм да гласувам, като чета какво става тук
Баси.


Недей бе! Ти мразиш админите и си индивидуален играч...

В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\"


Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.03.19 23:14



ба ли го какво става, миле

разни семейни войни, изясняване на отношения,
кой на кого, за какво

затова си мисля, дали този път да не гласувам


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: kiko64]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.03.19 23:16



да де, ама се появяат положения, дето са толкова криви, че дори аз, тъпата и смотлата, се замислям


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано21.03.19 23:17



Aaa, аз тоя път в тая тема гледам през пръсти, не съм се вторачвала, че направя ли го, пак ще ме хванат сигур карастанчовите, щот със сигурност пак ще попадна на някое лицемерие, двуличност и какво ли не, скрито зад ехидна насмешливост и уж добър тон и език...



Тема Re: няма логика:))нови [re: MilaO6]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.03.19 23:19



Ама чакай сега, аз не съм била нещо болна, само алергичен пристъп следствие на което хиперплазирала лигавица, която се поприбра часове след инжекцията и манипулациите, има лек оток още, но е овладяно, не кашлям, дишам си...пия си лекарствата, пръскам си спрейовете, не пуша и не пия...на работата ми е спокойно, Скорпи дойде, да не ме мислел отдалеч и как да не се почувства човек добре





Тема Re: Избори за Чистач, 4 тур: Гласуване за кандидатите!нови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.03.19 23:22



бе ти един път да гледаш през пръсти, полага ти се
то и на мен ми се полага един път поне да гласувам, щото тук стана тепих досущ като сумо борбите, мойта срещу твойта..
зае..@и


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.