Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 06.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Жената до...", "мъжът, с когото живее...  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано19.03.19 22:51



Много ме кефите кви сте страхливи и нежелаещи да поемат отговорност лекета.
Още се изприщвам, като прочета заоня самобастисалия се баирбудала, не му помня името, и конкубинката му (жената до....).
Днес па неккф в Ботевград тъпунгер дегенерат заклал "жената, с която живее" от ревност (вероятно си е начесала терлика с някой млад тъпкач).
Не ви дреме за деца, не ви дреме за "тоя до вас", важното е да имате имагинерната 'свобода".
Смешници





Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано19.03.19 23:04



Прав си Кире!!!

Баси изродите в тоз клуб, майка!!!
Ми те повечето парясници бе!!!


Мъжът до мен , приятеля ми.... сволоч ти казвам!!!

Какво щях да ги напрая, ако не бях в предизборна кампанияяяяя!!!!
На бъзе и коприва щях да ги разпердушиня!
Ама нали пусто гласоподаватели.....

Слушай бе..... въведи правило кандидат-модовете да са дълготрайно и щастливо семейни???
Би им майката на всички "свободни" ???


В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\" <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kiko64 на 19.03.19 23:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от kiko64 на 19.03.19 23:15.



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор 2biri ()
Публикувано19.03.19 23:13



Кои сме ние? Кои са те? Кои сте вие? Да знаем на кой да се смеем от смешниците, че съвсем се объркахме



Инак - да, отвратително е да се трепят жени и мъже, родители и деца, съседи и роднини. Изобшо е отвратително да трепеш и за 2 домата и 2 кочана царевица или 2 лева. Ама трепят хората - един имал нужда да има, друг имал нужда да си отстоява собствеността.

Можеш да предложиш да сложат емотикон с бомба да избиват нерви. Поне тук да не се изтрепят утре за красота и власт



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано19.03.19 23:18



И синеоки! Поне да е чиста расата.
Може и да са доказано фертилни или поне да са оше във фертилна възраст.

Ей, забравих - и с визитка в подписа - 3 имена и месторабота, шо не и деца и местожителство?

Колко си умен!



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: 2biri]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано19.03.19 23:25



Що ме мразиш бре?

Защото преди време ти казах , че си мърла?

Дето ревА , че едно чистене на апартамент и едно готвене са баситежкияизнурителен труд.

А моите дами тва ще го свършат ей тъй - между другото.




Ей, забравих - и с визитка в подписа - 3 имена и месторабота,


Разбира се! Тва е задължително. Аз дори го бях направил, но поради голямото ми уважение към Донка и по нейна молба го махнах.


В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\"

Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано19.03.19 23:40



Ъ? Е, да не мислиш, че чистачка чисти и готвачка готви на мен и мързеливия султан у нас?

Може да съм казала, че не е задължително да ти харесва домашната работа или че не е признак на акъл, ако я извършваш. Или че тежи като е всеки ден, а имаш друга работа, която има срокове. Или... знам ли какво съм написала и в каква тема.

Не помня, че си ме наричал мърла. И не те мразя. Просто смятам, че се лигавите излишно няколко човека и в по-сериозни теми. Ти - на тема анонимност. Сега нов филм усешам - тази е свободна = тя е мърла или дебела или хронично болна (по Филип допълнението), шом не се е задомила с някой човечец сгоден. Е, как да не е срешнала сгоден - то пълно с много свестни мъже и чакат да дефилират свободните и да се чифтосат покрай печката.

Ма на човека темата не е тая...

Кат стадо кози... кво ше й е на нашта, че да не я оножда пръча



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: 2biri]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано19.03.19 23:46




Глей как подскачаш кат Шипано Ленче...без да си щипана.

Гузна ли сиииии, що ли....


Как сте се спекли в тоз клуууб!!! Ужас!

С какво сърце ще трябва да ви напусна скоро и колко ще ви мисля...

В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\"

Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: kiko64]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.03.19 00:06



Има хора, които са доста лишени от такт. Ей така на майтап пляскат квото им хрумне, за да е весело. А то често не е. То дърти, дебели, грозни, анонимни, глупави, болни, свободни - такива тук няма изобшо, не, всички са образцови - всичкото е голям майтап по принцип за едни други. Но купон, смях и закачки - да живей!



Кико, аре стига смешки. Ти се сърди, сърди, сърди за един бан и изведнъж - дайте да се забавляваме на гърба на другите, че ми дойде музата.

А ако не отговарят на боя, фертилност и кг - направо да се утрепят, че е по темата.



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: 2biri]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано20.03.19 00:30



"Има хора, които са доста лишени от такт."
Хора има всякакви-
Дори ти си представител на едни на хора които не правят разлика от хора и роля.
Има такива хора, които и представа си нямат, че приемайки ролята на хората за самите хора , нанасят вреди на себе си, а не на хората и ролите им.
Ти си дръж на собствената си роля, не е нужно да оплюваш чуждите, защото сме еднакви..само за някакви си пет милиона лева и ще си смениш ролята, но ще си останеш същата като човек..пък знам ли те , знаеш ли си е ти , може и за 5лв да го направиш, цената е без значение, принципът виж и запомни...
И въобще не ни се изявявяй като Геновева многострадалната..чиста като сълза и вода ненапита...

Кико бил пеераст..ади де, ебах ти такта, а ти си девствена..ади де ебаах ти такта..аз съм светец...ади де ебах си такта...
ибах ти ролята, не се безпокой, няма да забременееш!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано20.03.19 07:31



Прав си, но като те гледам, и на теб не ти дреме много за тиквите тук.
Не, че ми пука.

WALL·E


Тема миии особености на етносанови [re: mangosutu-168725]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.03.19 10:03



имам предвид умнокрасивия етнос разбира се, от 30 заклани последната година жени само една е от простите етноси.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано20.03.19 13:50



Нещо не мога да схвана добре смисъла на написаното.
Дали е срещу убийството на жената и "самоубийството" на Боян Петров или липсата на брачна обвързаност.
Ще коментирам второто.
Като човек с два развода, смятам бракът за голямо неудобство. Не откъм това, че обвързва повече мъжа и жената, защото това не отговаря на истината.
Голямото неудобство е документацията, която те преследва цял живот, която не би имал, ако браковете ги нямаше.
Сега аз например имам два апартамента.
Ако тръгна да ги продавам, ще трябва да вадя актовете за брак, за развод, за имуществени отношения по време на браковете /дали е СИО, разделно имущество или договор/ и т.н. и т.н.
Да не говорим, че по време на втория брак бяхме подали декларация за разделност на имуществото, която се оказа невписана в БУЛСТАТ...
Така че - никога повече...
Достатъчен ми е настоящият батак.



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: PYTnik]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано20.03.19 16:34



Кико бил пеераст...


Не връща заем ли?



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.03.19 17:25



Днес па неккф в Ботевград тъпунгер дегенерат заклал "жената, с която живее" от ревност (вероятно си е начесала терлика с някой млад тъпкач).

Ботевградчаните са били официално женени.

ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.03.19 18:42



Брато, тва частен бой ли е или мое и яз да се намесим...



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: Green Light]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано20.03.19 20:55



Който се върже) пИши си, къв е проблемът:))



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: ad miral]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано20.03.19 21:53



"Не връща заем ли? "
Кой? Ролята ли му?
Ролята му не е пеераст, на мазен кръчмар е, но Кой е кико аз не зная, въобще не съм го виждал никога...
Някаква клубарска роля казва че кико е пеераст, ама моята роля на курвенски роли не вярвам...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Дадена дума...нови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.03.19 23:18



Много ме кефите кви сте страхливи и нежелаещи да поемат отговорност лекета.

Мдааа... специалист по "отговорностите" е някой, който за втори път принуждава една жертва да съжителства с насилника си... Какъв избор има жертвата? Да напусне разбира се... и да остави насилника да тържествува... и този път да внимава много за поведението си... а той това го умее, защото освен мръсник, е и мръснишки двуличен.

Отговорност ли? Абеее....




ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier

Редактирано от UnicaDonna на 21.03.19 01:29.



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: 2biri]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано21.03.19 11:51



Преди време поручикът написа:"От затвор се излиза, но от гроб не се излиза" и е прав.
До сега не ми се случвало някой да ме тормози, но ако някой муньо се пробва.....
ще го изчакам да заспи.....и той ще е до тук.





Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: 4ereshka2]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.03.19 12:22



ще го изчакам да заспи.....и той ще е до тук.

Ама ти такава ли си била!?



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Дадена дума...нови [re: UnicaDonna]  
Автор КрейдейкиАдминистратор ( )
Публикувано21.03.19 12:33



Пас-загадка нещо....?
Вземи се кротни, че напоследък си се свръхфиксирала.
Светът не се върти ни около теб, ни около мен, ни около 2-3 впиянчени и изкукали продавачки на собствените си дупки на чужденци.
Дай го по-лежерно и евентуално ще живееш повече.




Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: ad miral]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано21.03.19 13:11



Добро момиче съм. Но да ме тормозят,а аз да търпя няма да стане.



Тема Re: Дадена дума...нови [re: Крейдейки]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.03.19 13:15



Аз не съм потърпевша, лични емоции и фиксации по темата имам само доколкото забелязвам как свестни хора се разбягват поради несправедливости. А мръсотията и лицемерието остават да тържествуват

ДИМО = Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: Жугдердермидийн Гура]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.03.19 13:35



пИши си, къв е проблемът
Липса на време.

Като се сетя за този насилник, дето провесил 14 годишмната си наркоманка през балкона, понеже пак го обрала и май минавам на страната на лошите. Понякога се бия на страната на лошите, понякога на добрите, не мо се опредЕля, даге!
Трябва да има граница. Смисълът на шамара



Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: Green Light]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.03.19 13:46



Понякога се бия на страната на лошите, понякога на добрите, не мо се опредЕля, даге!

Важното е меле да става.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: "Жената до...", "мъжът, с когото живее...нови [re: Green Light]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано21.03.19 19:42



Трябва да има граница. Смисълът на шамара

Напоследък къде по-плахо, къде по-смело, много спецове от разни области все по-често започват да споменават шамара, т.е. необходимостта от него като възпитателна мярка... Обаче, правилно да се разбира - не става въпрос за мариз, а за шамар - един, но як!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.