Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Ало, Еснаф съмнови  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.02.19 10:06



Гледам прогнозата за времето през уикенда и се хващам за... ключа на колата - селото ме чака, там ми е мястото

Мисля да зарязвам разни дървении.
Как средностатистическият клубар ще преживее 15-20 градуса жега насред зима, не ми се мисли направо.

Темата е анти "Чикаго, Чикаго" на Ржевски. Не на белите мечки у нас!



Тема Re: Ало, Еснаф съмнови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.02.19 10:23



Аз подех кампания в къщи по този въпрос, но опозицията е много силна и сплотена. Отлагам датата и чувствам същи Тереза Мей-чо.
Борбата продължава.



Тема Това не е жега.нови [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано01.02.19 10:56



Това не е жега. Вкъщи сега в антрето е 15 гр. (б.а. мерих го с безконтактен инфрачервен термометър, който ми беше коледен подарък), а в стаите е 18-20.



Припомням, че нормалната човешка температура е 37 гр., т.е. нормален организъм не трябва да му пука докъм 35.


~~~
«The Way They Wove the Spells in Sippulgar»

Тема Re: Ало, Еснаф съмнови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.02.19 10:58



И сам воинът е воин, според съветската легенда. Опозицията - явно всеобща - бе преодоляна от мен с формулата "agree to disagree"!



Тема Re: Това не е жега.нови [re: Phillip]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.02.19 10:59



Бе що така, през зимата на 18 градуса "умирам" от жега, а на същата температура през лятото "умирам" от студ?



Тема Защотонови [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано01.02.19 11:04



Защото организъм е свикнал на да кажем +2 гр. и изведнъж ПРАААС!, +18, та и слънцето сърдито пече в очите. Аналогично през лятото.




~~~
«The Way They Wove the Spells in Sippulgar»

Тема Re: Ало, Еснаф съм [re: Crrafterr]  
Автор Munyta ()
Публикувано01.02.19 11:16



В селото нали има покритие ГСМ, интернет?!
Та тъкмо ще се прояви двойствената природа на човек, в случая Еснафа. Реално си на село, виртуално си в клуба.





Тема Re: Това не е жега.нови [re: Phillip]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано01.02.19 11:46



Да ви имам представите за жега. У нас набримчвам климатика на 30 градуса, и отделно от това до компа си имам един радиатор на топлофикация - и той на макс и се мотая по къс ръкав у нас.



Ами кво да кажа - силно топлолюбив съм... на 20 градуса ми е студено.



Тема Re: Ало, Еснаф съмнови [re: Crrafterr]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано01.02.19 11:51



Аз пък само ти завиждам, ама много ти завиждам.......чак не особено благородна завист

. Аааааз трябва (искам) да отивам да режа, ходя, бродя, копая, спя в някое село дето ме чака.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: Ало, Еснаф съмнови [re: tia9]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано01.02.19 11:58



На третия ден ще избягаш! това къща на село е ебати и грижата! Бедна ти е фантазията!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.