Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Liya]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано18.01.19 16:14




Не съм я поръчала още



Редактирано от Albena l на 18.01.19 17:01.



Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Albena l]  
Автор Liya ()
Публикувано18.01.19 16:54



Кво чакаш?!
Аз веднъж напоръчах 5-6 неща онлайн, като знаех, че ми трябва едно, и допусках, че може да задържа още 1-2.
Имам един тука много близък, ама много, мъж

, на когото колкото и да казвам, че при онлайн търговията е така - харесваш, не харесваш и връщаш, той се чувства неудобно и задържа неща, които не харесва.
Та действай, какво се чудиш? Ако не ти хареса, най-много да ти коства 5-10 лева куриерски услуги.



Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Liya]  
Автор Liya ()
Публикувано18.01.19 17:02



Днес ходих на маникюрче


Редактирано от Liya на 18.01.19 20:41.



Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Liya]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано18.01.19 17:04



Не е въпроса, че не ми харесва. Харесва ми. Не знам кой е размера ми по тяхната номерация. Какво да правя?



Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Albena l]  
Автор Liya ()
Публикувано18.01.19 17:09



Аз специално, ако съм си харесала нещо много онлайн, поръчвам 2-та примерно мои размери и връщам единия. Никой не те пита що така и нямам вече никакви скрупули като мъжа ми. Просто връщам, даже последния път така хубаво си обсъдихме всичко с една мацка от онлайн-магазина и те също знаят, че е така с онлайн шопинга и няма никакъв проблем. Просто поемаш разходите за куриерските услуги.



Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Liya]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано18.01.19 17:25



Хубав е маникюра



Кога точно връщам, не съм го правила. Куриерът ще ме чака да си харесам ли, нали е с наложен платеж



Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Albena l]  
Автор Liya ()
Публикувано18.01.19 17:42



Да, куриерът е длъжен да те чака 15 минути.
Аз съм правила така, когато няма особена дилема и е нещо връхно, но иначе го отпращам, плащам, после на другия ден заявявам куриер на адрес и му давам каквото не ми харесва да го връща. Поемам си разходите, които са незначителни.



Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Liya]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано18.01.19 17:47



Да повторим пак (куриерът много ще ми се зарадва да чака, ама да кажем, че чака)

Отпращам го, плащам всичките поръчани рокли щото нали с наложен платеж

После как ми се връщат парите за роклите, мани я куриерската услуга

Или не разбрах как става



Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Albena l]  
Автор Liya ()
Публикувано18.01.19 17:54



Ако искаш, го караш да чака на площадката 15 минути, ние с моя си се познаваме и ще чака и половин час, влизаш си вътре и си пробваш, излизаш и плащаш само това, което ти харесва.
Ако имаш колебания, му плащаш всичко и му викаш да си върви и че най-вероятно ще се видите утре

, вземаш си нещата, пробваш си колкото искаш и го викаш на другия ден да вземе и върне нещата, които не ти харесват. Парите ти ги връщат по банков път доста бързичко, до седмица.

Редактирано от Liya на 18.01.19 17:55.



Тема Re: Ти не беше ли руса?нови [re: Liya]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано18.01.19 17:58



Ясно, благодаря!

Ся гледах и къде е фирмата

да ходя да си пробвам какво си искам, че и една друга ми хареса. Стара Загора да му се не види никъв шанс




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.