Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема кои сме dog lovers и кои сме cat loversнови  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано02.01.19 19:39



Ае



Тема Re: кои сме dog lovers и кои сме cat loversнови [re: ha!]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано02.01.19 20:34



Е ще не пусна анкета!?

Котките.


(Кучетата също харесваме, не е като да не ги харесвам, ама при нас не виреят дълго, явно почвата не им понася. И не се ползват такива тука дома - 3-4 домА става дума, не 1!)




Тема Re: кои сме dog lovers и кои сме cat loversнови [re: ha!]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.01.19 22:00



cat lovers - за домашно гледане. Иначе и кучета харесвам, но... да не са ми вкъщи. Извеждане, къпане, бърсане, миризми - НЕ, БЛАГОДАРЯ.

Мързелът си казва думата!



”Пишат 5/6 потребителя, някои с по 2/3 ника”:Димо(Гнуца/Коломба/Бомбардиер/Клюква)

Тема Re: кои сме dog lovers и кои сме cat loversнови [re: Naki]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано02.01.19 23:04



Е, що да ти пускам аз анкета? За к'во ше и ползваш резилтатите?? Пусни си, като искаш!



Тема Re: кои сме dog lovers и кои сме cat loversнови [re: ha!]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.01.19 23:06



Котки!

Мразя кучета и кучкари.



Тема Клоня към коткинови [re: ha!]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано02.01.19 23:23



Клоня към котки, ама от добрите. Не от ония злобните, които се правят на много достойни и специални и дават само на 4 души в света да ги погалят.



Кучетата не ми харесват, защото ако не са разходени на разстояние няколко километра всяка сутрин в 6ч и вечер, се смалява озоновата дупка над Антарктида. Разбира се, изключвам селските дворни кучета, които не се нуждаят от разходка, а единствената им полза е да лаят мощно и денонощно с противен тембър по всяко нещо по-голямо от комар минало на по-малко от 3 метра от оградата. Те са ми малко по-симпатични от апартаментните кучета.

~~~
«The Way They Wove the Spells in Sippulgar»

Тема Re: кои сме dog lovers и кои сме cat loversнови [re: ha!]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано03.01.19 01:56



Мисля,че кучета. Струват ми се по- интелигентни от котките и могат да те защитават.
Въпреки, че имам и котки, а моят стар котарак с много по- умен от много кучета. Не случайно му казвам, че е смес между куче и котка.

Учудвам се, че повечето до сега казват, че харесват котките.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: кои сме dog lovers и кои сме cat loversнови [re: ha!]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано03.01.19 02:08



И кучета, и котки.
Фен съм на животните, на всички.
Е...на почти всички


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: кои сме dog lovers и кои сме cat loversнови [re: ha!]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано03.01.19 02:51



Клоня към dog, без да съм особен lover ;-)
От студент насам все кучета край мен, но не нарочно - така се случи, съответно от котки просто не разбирам нищо.
Драмата е, че всъщност не виждам особен смисъл от животинка вкъщи, нещо като част от интериора може би, за атмосфера. Освен това кучето ме кара да се движа повече (като че без него нямаше пак да намеря начин да се движа, нейсе). На трето място знам, че е полезно (котка, куче, костенурка, зайче, мишка и т.н.) при възпитанието на деца. Но за възрастни, не мога да се сетя за смисъла. Приемам любимците като част от живота, чийто смисъл също леко ми се губи, така че не ми придиряй за философстването



Ае. Лаф да става.



Тема истински нещанови [re: ha!]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано03.01.19 04:39



кучета които ядат котки и коткидето могат да накарат кучето да се самоизеде
колкото и да ги харесвам, оказва се че съм алергичен, разбрах го след 50




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.