Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Понякога ми иде да се гръмна...нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.12.18 01:08





”Нещо си мн заблудена граматически!!!” - НУТ!!!

Тема Re: Понякога ми иде да се гръмна...нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.12.18 01:12



Бе я стига!
Запиши се в ткзс-то на 2бири по-добре.





Тема Re: Понякога ми иде да се гръмна...нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.12.18 01:31



П. С. Ся чак видях, че точките ти са линк.
Тва са цветенца направо, както казват руснаците. Ако ти покажа днес кво писмо съм получил от ръководството по повод проектите в новия хорайзън 20-20, хептен ще откачиш.
Яко натискат либерастките джендъристки соросоиди. Много пари се наливат за заличаване на устоите на обществото, с цел да се получи не Европа на нациите или Европа на отечествата, ами директно - Европа (и свят изобщо), на корпорациите.
После - що хората харесвали Тръмп и Путин...



Тема Разграден дворнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Santo Modesto (стар клубар)
Публикувано14.12.18 01:52



Нали за това има българско правителство, да защитава българските интереси. Които включват и моралните стойности на мнозинството граждани.

Мен ми се струва, че всичката тази педерастия е просто димна завеса. Разбунва обществото, отвлича вниманието му, разединява го, прави го неспособно да вземе мярки срещу истински, насъщни проблеми - като икономически и политически и подобни. Но колкото и да е димна завеса, в крайна сметка подрива държавата.

Големият въпрос е защо България е такъв разграден двор. Никой не обича да живее в разграден двор: човешки инстинкт е да искаш да си в контрол на обкръжението ти, и то да не противоречи на каквото смяташ за логично, правилно, нормално, желателно. Някой път се чудя как България все още наброява 6-и-нещо милиона, след като контролиращите как ли не ги обезсърчават от местожителство там...

Кога България ще последва примера на САЩ и ще забрани дейността на НПО-тата които биват финансирани или ръководени от извън държавата в която действат? Я гледай как САЩ действат безмайтапно когато чужд гражданин стане член на американска свободна асоциация (Бутина и Национална Винтовка Асоциация)! Говорим не за някакво осезаемо престъпление, а за "опит за повлияване на общественото мнение" - което, колкото и меко и леко, пак е престъпление - според закона забраняващ не-американски НПО-та и действащи-за-чужди-интереси в САЩ! Руснаците последваха американския пример (те практически изкопираха американския закон) - и мирнаха. Време е и България да копира американския закон за НПО.

Редактирано от Santo Modesto на 14.12.18 02:15.



Тема Re: Понякога ми иде да се гръмна...нови [re: UnicaDonna]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано14.12.18 07:35



И защо ще се гърмиш? Какво толкова се е случило? Няма страшно. Това е любов.

Впрочем вашата министърка Захариева не пропуска възможността да страда публично от тъпия български парламент, който отхвърли Истанбулската конвенция. Да я бяха приели пък. А не да й лепят тоя международен позор върху умното чело. Като не успяха с конвенцията, сега ще лазят по нервичките на обществото с кампании, прайдове, вип фризьори, гримьори и фейсбук инфлуенсърки лесбийки.
А и иде увеличение на цените, та народът не е зле да бъде омаламасван с всякакви други проблеми и проблемчета, щото да не скочи на бой с властта.
Така че споко, Уни. Това е любов.



Тема Re: Понякога ми иде да се гръмна...нови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.12.18 07:49



Ирониите ти не помагат никому. Нито ме засягат. Не ме интересува какво ще кажеш по въпроса, нито как.

Аз съм обикновен човек. Със своите пристрастия. Стараещ се да бъде ОБЕКТИВЕН.

За разлика от конете с капаци, каквато в момента се явяваш ТИ.

”Нещо си мн заблудена граматически!!!” - НУТ!!!



Тема Re: Разграден дворнови [re: Santo Modesto]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.12.18 08:03



Мен ми се струва, че всичката тази педерастия е просто димна завеса. Разбунва обществото, отвлича вниманието му, разединява го, прави го неспособно да вземе мярки срещу истински, насъщни проблеми - като икономически и политически и подобни.

Склонна съм да повярвам. Но дори и така да е - това е твърде временна "завеса". Гладният човек не се интересува от ТАКОВА разделение. Жълтите жилетки във Франция го доказват.

По-скоро съм склонна да повярвам, че Путин кокетира с тези нагласи на нормалните хора, за да си пише активи.

”Нещо си мн заблудена граматически!!!” - НУТ!!!



Тема Re: Понякога ми иде да се гръмна...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.12.18 08:07



да се получи не Европа на нациите или Европа на отечествата, ами директно - Европа (и свят изобщо), на корпорациите.

В твойта теория не виждам къде е мястото на джендърството.

Ако бях законодател - щях да сътворя железен закон. НЕ осъждаме различната сексуална ориентация, нито я потискаме или критикуваме. Просто ЗАБРАНЯВАМЕ афиширането й. Публичното такова. Дори го КРИМИНАЛИЗИРАМЕ.

А иначе аз никак не се съмнявам, че те наистина се обичат. И това не ми пречи.

”Нещо си мн заблудена граматически!!!” - НУТ!!!



Тема Re: Понякога ми иде да се гръмна...нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.12.18 08:22



ко стана с дипломирания зъботехник?



Тема Re: Разграден дворнови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано14.12.18 09:34



Нашите жълти жилетки не са френските.

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.