Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Баневинови  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.12.18 10:43



Що не ги коментирате бе?
Нали българинът иска да види богатите/крадците в затвора?
1 млрд. не е малко! Според вас, наистина ли имат 1 млрд. в швейцарска банка? Така де, звучи ли ви реалистично?

Добри хора са Баневи!

... що така ги обиждат?



Тема Re: Баневинови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (osvoboden pich)
Публикувано10.12.18 10:47



Честно. Не съм запознат със случая и си нямам идея дали е вярно това или не.





Тема Re: Баневинови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.12.18 11:00



Е кво да коментираме. Нещо някому не са си платили и затова ги погнаха. И Арабаджиеви също. А иначе като тях са поне стотина души.

ПП аз за нещо друго се зачудих защо няма пусната тема, обаче стар човек - забравих за какво беше... Като се сетя - ще пусна аз. НЕкво значимо беше...

”Нещо си мн заблудена граматически!!!” - НУТ!!!

Редактирано от UnicaDonna на 10.12.18 11:02.



Тема Re: Баневинови [re: LAMBl]  
Автор Alice is (serious)
Публикувано10.12.18 11:32



Сигурно имат много пари. Колко точно или приблизително, не ми е интересно, много имат. Дали са извършвали престъпления? За мен да. Дали ще ги осъдят ефективно? Не мога да предвидя. Но виждам подобрение, поне ще им разбутат охолния живот и скъсат нервите.

Неприятни са ми, защото се опитват да изглеждат фини аристократи, каквито далеч не са. Другите новобогаташи от прехода си изглеждат като тъпи селяндури и не се напрягат за нещо повече, което си е достойно от тяхна страна.



Тема Re: Баневинови [re: LAMBl]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано10.12.18 11:41



Какво да коментираме. Та аз знам този случай от самото му начало. Тогава Банев започна да приготвя скраб от струващия 1,2 милиарда долара нов завод за поливинилхлорид. След като изнесе инсталациите, които можеха и бяха продадени. Защо никой не реагира ? Не зная.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Баневинови [re: Alice is]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.12.18 11:48



"Но виждам подобрение, поне ще им разбутат охолния живот и скъсат нервите." Това не е подобрение, а влошение! Не може разбутването на охолен живот и скъсване на нерви да е подобрение! Моля ви се, бъдете коректни с изказа си.





Тема Re: Баневинови [re: Thenewold]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.12.18 11:55



"След като изнесе инсталациите, които можеха и бяха продадени. Защо никой не реагира ? Не зная." Защо да реагират? Обясни. Притесняваш ме с тези помисли... По тази логика, на мен какво трябваше да ми направят, след като нарязах и продадох за скрап старите чугунени радиатори?

Те със сигурност можеха да се ползват още дълго... Баси, сега се притесних, че го казах тук, някой може да ме натопи в прокоратурата...

Редактирано от LAMBl на 10.12.18 14:00.



Тема Re: Баневинови [re: Thenewold]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.12.18 11:55



Доколкото знам, има предистория, а тя е, че сивият кардинал е втората му съпруга, мир на праха й. Тя е близка с Кр. Премянов. Та началото на хорото е майката на сина му, който май ще бъде свидетел срещу баща си.
Накраткто казано, семейна кавга

, в рамките на шегата.
Но истината е, че Николай е воден от жена си, тя почина от рак, май, не помня точно. Но още преди това той се залюбва с Евгения.

Та освен, че не са си платили и много си повярваха, освен че са прости арогантни хорица, но пък нарциси, не е далеч от мисълта и един син да се обърне срещу 3-4 братя и сестри, не им знам децата точно на Баневи.

Само си мисля, ако конфискуват имуществата на Баневи, Арабаджиневи, Цеко, Меко и т.н., дали България ще стане Швейцария на Балканите? Или поне пенсиите да вдигнат, а? Щото онези пари, за които говорим де са, ми те ги те, в тези хора са



Тема Re: Баневинови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.12.18 11:56



Е, видях само, че за разлика от Иванчева нямат пранги по ръцете и краката.



Тема Re: Баневинови [re: Alice is]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.12.18 11:57



Но виждам подобрение, поне ще им разбутат охолния живот и скъсат нервите.

Тц, лошо е това. Сменят се мурвите, креватите са си същите. Това е война на капитали, просто сменят собствениците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.