Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: lipari]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.11.18 17:47



даааа, като чуя найлон, силон, полиестер... и ставам на дзвер





Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.11.18 17:48



абе))
шъ видиш ти шматка

само още веднъж ми кажи, че онова сивото не ми отива и ще видиш ти





Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.11.18 17:51



е аз откъде да знам дали ти отива или не...нито съм те виждала, нито е ставало дума за теб





Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.11.18 18:03



онази снимка можеше да съм аз. Това имам предвид. А на онази снимка може и да съм аз.

Абе, просто не ми се връзват Kryolan претенции с такива дрешки, нищо лично. Така, както ти се кефиш на тези парцалки, така и онази дама си се кефи на сивата блузка.

Ама аз там не ти казах, че нещо си изнервена, щото не я харесваш.

Тъй, айде, стига. Свърших!





Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.11.18 18:12



оффф, голям миш маш си написала...коментарът ми там беше, че този цвят сиво не е за толкова жълтеникава кожа и брюнетка...ти защо толкова лично го приемаш бре?


нямам нищо против дамата от снимката да си се кефи...нека:))...въпросът е , че това сиво я потиска ...не я изявява. А тя както си иска:))...на мен това не пречи...нито на въртенето на Земята.

чакай сега...Криолан са неща за грим, ефекти, купон и т.н.,,,хаха:))...няма връзка едното с другото

това, че на теб тези дрешки не ти харесват, не означава , че не ми стоят добре...знам как да си постигам ефектите, знам цветовете и какво се харесва на мъжете за провокация и се забавлявам



Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано15.11.18 18:15



Тя просто си измисля образ/визия за определено представяне (събитие) и го пресъздава............после го забравя и си измисля нов, не е стил, а карнавал.......поне аз така я усещам))) Създава приказка, изиграва я и преминава към нещо друго



Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: tia9]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.11.18 18:20



Точно така:)))...ако чакам други да ме забавляват...има да почакам:)))

Просто си измисляш роля...изиграваш си я...заиграваш се и се вкарваш в сюжети...поне на мен ми е забавно



Като ми омръзне...си измислям друго



Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано15.11.18 18:26



Аз го правя, но с друго, с места на които съм. Измислям си приказки за хората живяли там, всеки си създава свят, по един или по друг начин, за отмора)))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: tia9]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.11.18 18:31



Ха...това е интересно...я дай повече инфо, в исторически аспект ли са историите? Записваш ли ги тези въображения?





Тема Re: Фешън тема:)))нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.11.18 18:31



Ку зафанеш Питагор и Платон ша дода и ас






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.