Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не те разбирамнови [re: Phillip]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.18 18:17



ами това пише : Модератор: 1vrabec, Mod4O5O
значи говориш все пак за врабеца



Тема Re: Не те разбирамнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.11.18 18:22



ружке, защо се правиш на ампе, дето вика софка...
много добре знаеш, че врабецът е другият модератор


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Не те разбирамнови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.18 18:26



Да, знам го прекрасно. Поне така смятам, но искам другият модератор да го каже, защото може да съм пропуснала нещо



Тема "почти никой не драска"нови [re: LeoS]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано20.11.18 18:28



Дай да видим какво значи "почти никой не драска", може да имаме различни стандарти. От началото на годината досега се драскат средно по 294 мнения и 5 теми на ден. Максимум мнения за един ден: 645 (За протокола, било е на 1.10.2018)
Ако това е "почти никакво драскане", то предложи някакво число? Да правим по хилядарка на ден ли, що ли?



~~~
«Не стягай много багаж! Чака ни дълъг път.»

рицарят Галавант

Тема Re: Не те разбирамнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.11.18 18:31



ами Филко никога не е банвал клубар!
мен са ме банвали Киро и врабеца!!!



Тема Теб, ненови [re: NUT]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано20.11.18 18:33



Теб, не, но да не се отплесваме в тази посока.



~~~
«Не стягай много багаж! Чака ни дълъг път.»

рицарят Галавант

Тема Re: "почти никой не драска"нови [re: Phillip]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.18 18:35



филко, падаш много ниско. не вади тези статистики..дни, часове... тъпо е, не ти прилича.

защо се захванах за чистача. ето това
Относно чистенето, нещо подобно чух от теб още на втория месец след като поех. Предполагам е добре да кажеш строги, но справедливи думи и на другата половина от хигиенния персонал.

значи, един уважаван клубар ти е казал нещо на втория месец, целият клуб ти го казва вече с години, още по целия клуб "хиляда" теми пусна за абдикиралата вр, да я махнате като чистач. ти си седиш на трона, вееш си ветрилото и нищо. Ами гмецни нещо, примерно : хора, не смогвам, вр не помага, ще помоля киро да сложи друг вместо нея.
или нещо подобно.

Сега Леос пак ти го казва, ти почна да доказваш с цифри колко сме велик клуб и това едва ли не благодарение на теб. Да, така е, щото оставяш лайната да висят в клуба ама онези от тях, които на теб ти миришат приятно.

Съжалявам, че в тази хубава тема го написах, ама така дойде. Леос, моля да ме извиниш и ти.

В тази тема повече няма да взема участие, ако ще да ми кажете, че съм магаре, патка, гъска, крава...

да, приемам.



Тема Re: Теб, ненови [re: Phillip]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.11.18 18:36



винаги си бил балансьор - поне през моят поглед!



Тема Re: "почти никой не драска"нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.11.18 18:40



ти си най-обикновен боклук
която се събира и изхвърля на сметището!



Тема Re: Теб, ненови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.18 18:40



винаги си бил балансьор - поне през моят поглед!
а кога ревеше, че гърки и не знам кой ти изнася лични данни и те нарича каква ли не, а филко дреме и не триеи не банва? що тогава рева, а сега бил балансьор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.