Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: Baldrian]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано20.11.18 06:20



Това е само една част от поведенческия модел на Филип, колега. Не се развили частта със снимките и нощното изпотяване на обекта.



в интерес на истината не мисля, че ако някой не иска, ще бъде сниман. не е толкова опасно. и това не към теб.

В интерес на истината, мисля, че това КК е събитие от частен характер, на което не се събират публични личности, ратифицирали неписаното споразумение, че личното им пространство ще бъде снимано.

Аз например, ен-та година се засилвам да ходя, даже хора съм агитирала, и накрая се отказвам. Идеята, че някакъв блед организъм ще щътчка около мен в лов на кадри, без да се съобрази с желанието ми да бъда оставена на мира, ще провокира, иначе благия ми характер, и ше му стрОшим апаратчето. А кажи ми що да си развалям сръбската музика с бой?!

Като гледам колко хора се опъват, ше направя втори синод. Ше ида на Софията, ше обявя тема, ше се събера с хора, но на организъма няма да кажа къде. Пък ако ПОИСКАМЕ, ще се наснимаме.
Искам е акцента и пак не към теб.

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: Vtasahme q]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано20.11.18 08:40



И Кобилкина ще поканим ако трябва..да ни образова.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: Baldrian]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.11.18 10:05



Филолошките да мълчат когат се прави анализ на софтуер. Какъв е тоя цикъл който прескача елементи от стека? Значи някои елементи са по-равни от другите. Тоест, некои са с връзки!



Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: Liya]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.11.18 10:07







Тема Драга ми Лийо,нови [re: Liya]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано20.11.18 10:39



Драга ми Лийо,

Liya> който не идвал на КК, или идвал веднъж е прост организъм

Такова нещо не съм писал. Нито организъм е обидна дума. Ако не ми го цитираш къде точно съм го писал, си е клевета.
В случая ти наричаш мен, този или онзи с разни директно обидни думи.



Liya> лъжеш за апаратчето! Който не бил искал да го снимат, не си го бил снимал, ама друг път!

Който ми е казвал ясно с думи прости или е писал изрично в темата за купона, че не иска да го снимам, не съм го снимал. Не разбирам от размахване на горни крайници и неопределени звуци на изненадващо дошли на КК без записване, имащи претенцията да представляват отказ от снимане. Да не забравяне и че на КК не само аз снимам.

Liya> че съм била на 3 купона

Може и така да е било, но не ме засяга. Отделно не го вярвам, стига някой присъствал на тези купони и на когото имам доверие тук да го потвърди.

~~~
«Не стягай много багаж! Чака ни дълъг път.»

рицарят Галавант

Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: Liya]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано20.11.18 10:48



Ходиш като изоглавен с неква снимачка, въпреки че ти се показва по хиляди начини, че не е желано!





Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: Albena l]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано20.11.18 10:59



аз като ходих помолих да няма снимки. не съм видяла де. така е обаче

Туй, когато се разчу, че Ржревски, с когото си отишла, се извинявал за поведението ти на останалите ли?





Тема Аре не ми разваляйтенови [re: lipari]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано20.11.18 11:02



Аре не ми разваляйте лошата тема!




~~~
«Не стягай много багаж! Чака ни дълъг път.»

рицарят Галавант

Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: Vtasahme q]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано20.11.18 11:05



Вие, варненската агитка сте джелезни.
Ако се постне инфо за местен КК, то е в стил трейлър на холивудски кандидат за Оскари - или най-доброто, или нищо.

В Софята не са достигнали това ниво.





Тема Re: Аре не ми разваляйтенови [re: Phillip]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано20.11.18 11:10



Що? Ти сам продуцираш 90% от клюките след всяка КК, които не изглеждат твърде лицеприятно и поканващо, колкото и да не ти се вярва.
Останалото количество си го продуцират сами.

Да се прайм на кьорави ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.