Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: За снимкитенови [re: Lucky Eva]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.11.18 22:36



И?
Нормално ли е да не искаш да те снимат без да се обясняваш?

Според мен е най-нормалното нешо на света. Ти уж чете и реши, че някои са фотогенични и ти съшо и значи трябва. Не е това.



Тема Re: За снимкитенови [re: Lucky Eva]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано20.11.18 22:45



В отговор на:

не ме е срам от себе си.



А би трябвало.

Срамът не е непременно нещо лошо, нежели неморално.

прав или изправян

Тема Re: За снимкитенови [re: 2biri]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.11.18 22:50



Аз отговарям за себе си. Всеки си решава сам, за мен не е проблем.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: За снимкитенови [re: Nerv]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.11.18 22:50



И защо да трябва?

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: За снимкитенови [re: Lucky Eva]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано20.11.18 22:56



Защото примерно, срамът е единият елемент от триадата на доброто... Впрочем, ако някой е безсрамник, това хубаво ли е?

прав или изправян


Тема Re: За снимкитенови [re: Nerv]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.11.18 22:57



Аз се приемам такава, каквато съм, други неща са ме карали да се срамувам, не снимки.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Филипе, хайденови [re: Шило]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано21.11.18 01:08



Да няма репортерски снимки за сайта подкрепям.
На всички да е забранено да се снимат не подкрепям.

/Колкото да дам лептата си и аз в тоя разговор, много нещо натегнато стана./

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Филипе, хайденови [re: Bezsynna]  
Автор ellynora (x)
Публикувано21.11.18 08:04



Да де, но то като гледам лудо снимане пада. Разбирам една обща снимка на всички отдалече, съвсем друго е индивидуални и групови снимки на по 2-3 човека от близо по масите.



Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: Nerv]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано21.11.18 08:38



Варна има дух...

Има, защото се харесваме и сме неформални в отношенията си.

В интерес на истината

, ще кажа за себе си, че тези хора са ми скъпи, всичките. Носят комфорт на душата ми и вадят доброто от мен. Обичам да контактувам с вас, искам да съм в присъствието ви, топло ми е, колкото и рядко да се случва.

В интерес на истината, Кико ми донесе джелеби от Индия. Коментирах им една снимка, която пуснаха, докато бяха там. Снимали се на фона на Тадж Махал (чудо според тях), а аз написах - ако кажа, че чудото е на преден план на
картинката, ще ми донесете ли джелеби*? Отговориха ми, че съм мазна като него. След това забравих.

Минаха доста дни, получих съобщение, че се връщат и са ми донесли джелеби, купено от най-хигиеничното място, което са намерили.

Ся, ти знаеш отношенията ни, и можеш да разбереш защо се развълнувах толкова. Няколко пъти посягах да пиша тема за невидимите нишки между хората, за преживяното напомняне колко сме свързани и еднакви по произход и материя и как играта на Живот е най-жестоката заблуда и отделяне от този факт.

Туй не е едно просто джелеби, туй е мисъл за мен, насочена с добро, която ме стигна в точния момент. Нишка съм изградила. Да бяха ми откраднали някой златен Буда и прешиткали през митницата, щях да кажа - мани, бе, къв е тоя китюк!

В интерес на истината, не знам какво ми се разбира, но две седмици след туй, аз продължавам да се вълнувам. "Човек само когато знае кво му е, само аз си знам кво ми е!"

Още не съм взела стоката, мисля даже, че Кмета я изяде (халал да му е!), обаче длъжен си да свириш сбор, още тези дни, че по Коледа са заети повечето.

*джелеби - малки, пържени трандахурки, малко като наще тиганички, залети със силно захарен сироп.

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: Vtasahme q]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано21.11.18 08:48



"Туй не е едно просто джелеби, туй е мисъл за мен, насочена с добро, която ме стигна в точния момент. Нишка съм изградила."

То на не анонимни и хора изградили нишка всеки може да донесе джелеби.

Но ще има дух само ако донесе и на анонимните, недоклатените и лайнярите в клуба.
Те това се казва Дух!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.