Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: За снимкитенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.11.18 21:25



Ти ми вкарваш думи, аз не те ползвам за нищо, просто питам каква е конкретната ти мотивация да се криеш - точно и ясно - друго не питам.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: "почти никой не драска"нови [re: eta d]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.11.18 21:47



Искам да ти благодаря за Мария Арабаджиева, вече сме приятелки във фейса и си говорим, отвори ми очите за някои неща с нея.



При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: "почти никой не драска"нови [re: Lucky Eva]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано20.11.18 21:52



Аз съм с резерви, Лъки ...

Радвам се, че си намерила нещо, което ти е на сърце, но не приемай всичко за чиста монета. Може би друг път и на друго място ще си говорим за това. Темата е за купон





Тема Re: "почти никой не драска"нови [re: eta d]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.11.18 21:53



Добре, няма проблем.



При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: За снимкитенови [re: Lucky Eva]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.11.18 22:01



Работиш нешо, което не искаш всички да знаят или имаш подобен произход - кмет на с. Овчево от ГЕРБ, сина на Корнелия, жената на Цв.Цв. - някой човек, който не иска да го снимат. Или си публична личност в новините - не искаш да си все такъв, надяваш се тук да си нормален човек.

Изглеждаш някак и не искаш всички неприсъстваши да научат - имаш петна по лицето, куцаш с единия крак, носиш си 20 кила отгоре, нямаш ухо, движиш се с инвалидна количка, обличаш се с рокли, а си мъж, мулат си. Искаш да си пишеш както досега без да се взима под внимание как изглеждаш.

Барнал си се в неподходяшото сиво и изтръпваш от ужас, че ше ставаш образец на обличане в тема. Или ти е блузата от изкуствена материя. Или косата ти е грешен обем и дължина. Или след работа си отскочил малко потнал се и изморен. И изобшо не искаш да се киприш на фотографии.

Имаш мъж/жена и връзка в клуба. Няма нужда клубният съвет да знае, да разисква, да пита. Не искаш да си публичен.

Има и други...



Тема Re: За снимкитенови [re: 2biri]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.11.18 22:10



Мен нищо не ме притеснява, все ми е едно кой какво си мисли, мога да понеса да не ме харесват, даже не съм фотогенична, за мен снимките са спомен.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Редактирано от Lucky Eva на 20.11.18 22:11.



Тема Re: За снимкитенови [re: Lucky Eva]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.11.18 22:17



Фотогеничност изобшо не споменах, тва само суетите на някои. Кво прочете от горните?



Тема Re: оф топик!нови [re: Vtasahme q]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано20.11.18 22:21



В отговор на:

в интерес на истината не мисля, че ако някой не иска, ще бъде сниман. не е толкова опасно. и това не към теб.

В интерес на истината, мисля, ...




Истината няма интерес, както казва Левски в един дискусионен за него фЮлм.

Иначе, особено като бях по-млад - един от начините по който почти безпогрешно се разбираше, че съм се напил, беше, когато всяко 2-ро изречение започвах с фразата:


«... В интерес на истината....»

Иначе - аз съм грозен, но на снимки съм фото-гений. Ерго не ми дреме. :)

прав или изправян

Тема Re: Коледен Клубен Купон (ККК), София, 14.12.2018нови [re: lipari]  
Автор Nerv (still standing)
Публикувано20.11.18 22:28



В отговор на:


или най-доброто, или нищо.




Е, ай сиа. Живи да не бяхме. За умрелите или добро или умрел куй...
Варна има дух... или беше история...


В интерес на истината..., никога не ми се е тръгвало от Варнески купон.

Дяволска работа. О миг, поспри...

прав или изправян

Тема Re: За снимкитенови [re: 2biri]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.11.18 22:31



Всичко прочетох, разбрах мнението ти.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.