Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 04.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано05.11.18 11:51



А, ти най-после загря как самата ти изглеждаш отстрани... Толкова упорито трябваше да ти го показвам да го изпиташ на собствен гръб, беликим се усетиш най-после. За съжаление вече знам, че няма да има резултат от подобно усещане. Ще продължиш да унижаваш "добронамерено", както си мислиш, Нутата, когато за пореден път сгази лука.



Тема Re: направо се чудя - как българите из странствонови [re: The bad reptile]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано05.11.18 11:52



А, дойдохме си на думата!


Ше им се не знае и посерковците! Ма направо се питам, защо не им взимаме гражданството на всички тия, още като регистрират година живот зад граница?!
И бан за каквито и да е български форуми!

... ще настане валкирия!!! - Nut

Тема Re: направо се чудя - как българите из странствонови [re: Raf OFecin]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано05.11.18 11:59



ми, няма нужда. Всъщност, като изключим по-ниско интелигентните индивиди, от другите само можем да имаме полза. независимо , че и някой от тях доста дразнят.



Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.11.18 12:04



Рефренът "показвам ти отстрани как изглеждаш ", не работи


За мен това е оправданието да раздаваш правосъдие.
И аз имам право да гледам отстрани, нали :)

Освен това с нут се разбрахме - на нея не й пука от подигравките, следователно е напълно излишно да й се говори на тази тема.
И аз, разбира се, ще се съобразя.
Още повече, че грешките й не ми пречат - други неща гледам у хората.




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: направо се чудя - как българите из странствонови [re: The bad reptile]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.11.18 12:07



Е, да, за съжаление и тук, и навън има боклук...
Но според мен правим грешка, като се делим на имигранти и неимигранти :)


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: направо се чудя - как българите из странствонови [re: tartarianeyes]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано05.11.18 12:16



Ох, не знам!

просто тяхната критика, понякога, не понякога, ами винаги ми идва в повече



Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано05.11.18 12:19



Ами много изгодно за теб е, да определяш като раздаване на правосъдие всеки път, когато се налага многократно да ти въвирам носа в това, какво правиш, след като не разбираш от добронамерен намек. Както и да се опитваш да излезеш от дежурното си поведение с "други неща гледам у хората".



Хубаво сте се разбрали с Нута, ще видим дали ще го спазите. Понеже не веднъж вече е имало подобно уж разбиране между вас до следващия път, когато Нута нагази с бутонките, пък ти тръгнеш мило и добронамерено да я унижаваш



Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: MilaO6]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано05.11.18 12:23



Извинявам се,че се намесвам във вашия разговор! Но да попитам- На теб от кога не са ти изхвърчали очите от един , така, хубав, продължителен и задоволяващ всички сексуални сетива -секс? това във връзка сп едно нАучно изследване.



Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: The bad reptile]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано05.11.18 12:40



Във връзка със същото нАучно изследване, да върна въпрос - на теб откога очите ти не са ставали на епруветки от един, така, потресаващ, безкрайно дълъг, удовлетворителен, с краен безспорен резултат на участниците, но преди всичко за тебе, сексуален акт? Не ми отговаряй, не ме интересува сексуалния живот на един вечно незадоволен, с потни длани, мазна коса и неспокоен поглед, треперещ и правещ забележими усилия да се усмихва мило и да направи впечатление на спокоен и уравновесен, неудачник на средна възраст с пуберско поведение.



Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.11.18 13:04



Съгласих се


Целувки по бодливата муцуна


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.