Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 04.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: ппнови [re: tartarianeyes]  
Автор tirtirlin (рекордьор)
Публикувано04.11.18 22:53



Книгата а странна вещ, зависи кой я чите.





Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.11.18 03:10



Или: " Има повече от един начин да се одере котка."



Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.11.18 08:26



Не мисля


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано05.11.18 09:50



Естествено. Ако разбираше , нямаше да го правиш. В това поне вярвам, че е така, макар това да не те оправдава. За пореден път те надценявам, като си мисля, че би трябвало да чувстваш, че подобно поведение е също толкова унизително, колкото и това на сеирджиите и подигравчиите.



Тема Re: съжалявам че тази теманови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.11.18 11:09



Дали не прекаляваш


Това за надценяването и подценяването важи за всеки един, особено във виртуален форум.
Търпението ми е неизчерпаемо и можеш да го изпитваш.

Хайде сега да обърнем палачинката - ти от няколко постинга насам не ме ли унижаваш, посочвайки грешка, която съм допуснала?
как изглежда отстрани?


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: направо се чудя - как българите из странствонови [re: NUT]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано05.11.18 11:16



че как да ни търпят българите в странство....,Че те са си възирали. дезертирали и поради тази причина нито трябва да ни търпят, нито нищо. най-малко да ни се месят в оправията! Ама дапсих джиткат във форумите на държавите , където пребивават, като искат лицемерно отношение, тук все още можем да си казваме истината, обективна в очите!
нищо против тях, иначе, отървали са се от нашата кочина, но нямат право да съдят и да искат от нас каквото и да е !



Тема Re: направо се чудя - как българите из странствонови [re: The bad reptile]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.11.18 11:21



Какво значи "дезертирали "?


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: направо се чудя - как българите из странствонови [re: tartarianeyes]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано05.11.18 11:33



дезертирали-отървали се от всичките небивалици с които се сблъскваме и се опитваме да оправим тук. демек , доста отстрани от тях, с които обаче ние всеки Божи ден си имаме взимане-даване. И сме много пряко потърпевши.



Тема Re: направо се чудя - как българите из странствонови [re: The bad reptile]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.11.18 11:39



На тях също не им е лесно.
Вярно, живеят в уредени държави, но и там нищо не се дава ей тъй, бачкат яко.
Много от тях наистина милеят за България.
Защо трябва да ги изтриваме с един замах само...
И в края на краищата всеки има правото да избира къде да работи и да живее, нали




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: направо се чудя - как българите из странствонови [re: tartarianeyes]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано05.11.18 11:48



ООоо, съгласен съм напълно! Просто, това което ми прави впечатление е, че много хора им вменяват изисквания към тези, които сме тук, а самите те ги подкрепят. това доста ме дразни.
Иначе, абсурд, да се отрека от тези наши сънародници! Все пак, подкрепата им по много начини е огромна! но основната тежест и това, което може да промени тази кочина, сме единствено и само хората, които сме в нея!




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.